Yönetim Performansı

Yönetimin Genel Performansı?

• Oldukça İyi

Oy: 47 36.7%
  • İyi

Oy: 44 34.4%
  • Kötü

Oy: 20 15.6%
  • Çok kötü

Oy: 17 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    128

kebîkec

İhvan Forum Üye
her du çave mın,

Mesajları ben silmiştim sen abdullaha yüklendin o sebeple şiiri ekledim. Şiiri sana hitaben değil hepimize hitaben yazdığını düşündüğüm şaire Allahtan rahmet diliyorum. Şiir beni de bağlıyor. :)

Çıkmaz sokağa girmeden yola devam etmek lazım. Herkes takdir eder ki herkesle ittifak yapabiliriz diye iflasını ilan etmiştir. Arkadaşlara bu gerçeği benimsemeleri için zaman tanımak lazım.

Deşifrenin ifadesini ben göremedim. Kim sildi bakmak lazım. Ama netice de silinmişse pişman olunduğu anlamına gelir. Pişman olanın üzerine gidilmez kardeş.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
deşifrenin kullandığı ifadeyi ben sildim, sildiğim halde, mahabad, herhalde, neden ceza vermedin diye bana yüklendi.... istediği kadar yüklensin, sıkletim, hepsini tartar Allah ın izni ile..:)

forumda az çok herkez biribirini az çok bilir, şimdi ben herkez ile ticari ortaklık yaparım dediğim vakit, bunun içerisine herkez dediğim için, eşcinseller, pkk lılar ve bilumum bilmem ne kadar şey varsa, bunlar dahil olurmu...

kaldıki, eşcinseller toplantısına, akpden kimlerin katıldığına @Mahabad cevap versin, bilmiyorsa ben hatırlatayım....
buda benim kışkırtmam olsun..:).... demiyeydim iyiydi, dedim ama..:)

Muminaga

Yeni
Deşifrenin ifadesini ben göremedim. Kim sildi bakmak lazım.
Ben baktım. Mesaj değiştirme notu var orda.
abdullah birisi ilgili kısmı silmiş.
"havlıyorsun" diye hakaret eden birinin mesajının ilgili kısmını silmek o kişiyi korumaktan başka ne anlama gelir?
Yani mesajı yazan kişi mesajı yeniden düzenleme ve önce yazıp sonra pişman olduğu kısmı silme hakkını kullanmıyorsa, o hakarette ısrarlı demektir.
Yanlış mı düşünüyorum..

abdullah birisi

Kıdemli Üye
yönetici olarak ( hayt aslanım ben..:) ), hakaret içeren bir cümleyi silmek benim görevim.... benim adım abdullahbirisi ben bu oyunu bozarım...:)......

Muminaga

Yeni
sıkletim, hepsini tartar
Yönetici olmadan evvel hafif siklet idin.
Şimdi ağır siklet mi oldun?
ne o sıkletin herkesi tartar lafları?
Birde Allah'ın izni ile diyor.
MaazAllah
şimdi ben herkez ile ticari ortaklık yaparım dediğim vakit, bunun içerisine herkez dediğim için, eşcinseller, pkk lılar ve bilumum bilmem ne kadar şey varsa, bunlar dahil olurmu...
Herkes ile ticaret yaparım dediğinde bu herkes (83 kişi) içinde eşcinsel, pkk'li koministte varsa evet onlarda dahil olur.

Faraza sen tüccar değilde bir partisin. aynen senin gibi yargıtay cumhuriyet başsavcılığınca başvurusu kabul edilmiş ve parti kimliği kazanmış 82 parti daha var. Seninle beraber toplam 83 ediyor.
"Herkesle ittifaka gireriz" dediğinde bu 83 partiden oluşan partileri işaret etmiş olursun.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
MaazAllah

Herkes ile ticaret yaparım dediğinde bu herkes (83 kişi) içinde eşcinsel, pkk'li koministte varsa evet onlarda dahil olur.

Faraza sen tüccar değilde bir partisin. aynen senin gibi yargıtay cumhuriyet başsavcılığınca başvurusu kabul edilmiş ve parti kimliği kazanmış 82 parti daha var. Seninle beraber toplam 83 ediyor.
"Herkesle ittifaka gireriz" dediğinde bu 83 partiden oluşan partileri işaret etmiş olursun.

sen böyle değildin Mahabad, ne oldu sana yahu..... sıkletim hepsini tartar, latifeydi, artı ondan maksat, elim ağırdır yani, ironisi yapmıştım,, sen kalktın lafı nereye çektin....by kadar ciddiye alma dünyayı be...

ikinci konu ise, oda sana göre,, sende biliyorsunki, ikinci konuda yazdııklarına sende inanmıyorsunda, inat için yazıyorsun, canın sağolsun..... Müslümanı severim, sende Müslüman olduğuna göre...

kebîkec

İhvan Forum Üye
Ben baktım. Mesaj değiştirme notu var orda.
abdullah birisi ilgili kısmı silmiş.
"havlıyorsun" diye hakaret eden birinin mesajının ilgili kısmını silmek o kişiyi korumaktan başka ne anlama gelir?
Yani mesajı yazan kişi mesajı yeniden düzenleme ve önce yazıp sonra pişman olduğu kısmı silme hakkını kullanmıyorsa, o hakarette ısrarlı demektir.
Yanlış mı düşünüyorum..

MaazAllah

kardeş,

Yazılarında bir gerginlik havası seziyorum. Öncelikle zanda bulunmamak gerek. Hakaret ifadesini silmenin tek sebebi koruma refleksi değildir. Sende yöneticilik yaptın bilirsin. ( Gerçi senin agbi gibi bir fenomenin vardı. :)Kömür karası gibi yapışıp bırakmayan) İnsan uzun uzadıya vakit ve enerji harcamaktansa kısa yoldan gitmek ister.

Yüzde 1 oyu olan bir partinin sözlerinin gündem işgali de o kadar olmalı. Allah ömür verirse Haziranda göreceğiz kim dibe vuracak kim kimle müttefik olacak. :gl

abdullah birisi

Kıdemli Üye
kardeş,

Yazılarında bir gerginlik havası seziyorum. Öncelikle zanda bulunmamak gerek. Hakaret ifadesini silmenin tek sebebi koruma refleksi değildir. Sende yöneticilik yaptın bilirsin. ( Gerçi senin agbi gibi bir fenomenin vardı. :)Kömür karası gibi yapışıp bırakmayan) İnsan uzun uzadıya vakit ve enerji harcamaktansa kısa yoldan gitmek ister.

Yüzde 1 oyu olan bir partinin sözlerinin gündem işgali de o kadar olmalı. Allah ömür verirse Haziranda göreceğiz kim dibe vuracak kim kimle müttefik olacak. :gl

biz yüzde 1 kaldık ya, yemin ederim, bizi kıskanıyorlar,,,len altı üstü yüzde 1 iz işte...ya birde yüzde 10 olsak var ya... Allah Allah, bu akpliler topla tüfekle dalarlar bize...:)

kebîkec

İhvan Forum Üye
biz yüzde 1 kaldık ya, yemin ederim, bizi kıskanıyorlar,,,len altı üstü yüzde 1 iz işte...ya birde yüzde 10 olsak var ya... Allah Allah, bu akpliler topla tüfekle dalarlar bize...:)

abdullah aslında mesele AKP liler değil. Faziletin Refahtan, Saadetin Faziletten farklı olmalarına rağmen hepsinde değişmeyen Oğuzhan Asiltirk sıkıntısı. Sayın Cumhurbaşkanımız ve önceki Cumhurbaşkanımız ve bir zamanların Meclis Başkanı hepsi parti kongresinde Oğuzhan Asiltirk tarafından üzeri çizilerek partiden dışlanmış insanlar. Oğuzhan Asiltürk orada durduğu müddetçe de bu partinin alacağı yüzde birdir. Bu adamdan kurtulup umut vaad eden bir konuma gelse ben zamanında Muhterem Erbakan Hocama defalarca oy verdiğim gibi yine veririm ama Rahmetlinin çocuklarına milletin huzurunda hırsız diyen bir adam güvenilir değildir ve kimle isterse ittifak yapsın beni zerre miktarı ilgilendirmez.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
abdullah aslında mesele AKP liler değil. Faziletin Refahtan, Saadetin Faziletten farklı olmalarına rağmen hepsinde değişmeyen Oğuzhan Asiltirk sıkıntısı. Sayın Cumhurbaşkanımız ve önceki Cumhurbaşkanımız ve bir zamanların Meclis Başkanı hepsi parti kongresinde Oğuzhan Asiltirk tarafından üzeri çizilerek partiden dışlanmış insanlar. Oğuzhan Asiltürk orada durduğu müddetçe de bu partinin alacağı yüzde birdir. Bu adamdan kurtulup umut vaad eden bir konuma gelse ben zamanında Muhterem Erbakan Hocama defalarca oy verdiğim gibi yine veririm ama Rahmetlinin çocuklarına milletin huzurunda hırsız diyen bir adam güvenilir değildir ve kimle isterse ittifak yapsın beni zerre miktarı ilgilendirmez.

bir açıdan doğru söylüyorsun ama, İnşaAllah ben yanılıyorumdur, Fatih Erbakanın, ikinci bir Numan Kurtulmuş olayı yaşatmasından endişe etmiyor değilim, diyorum ya İnşaAllah ben yanılıyorumdur....

Verda

Gales
Şıklar şöyle olmaliydi;

İyi
Oldukça iyi
Süper
:D

Muminaga

Yeni
kardeş,
Yazılarında bir gerginlik havası seziyorum.
Abartma,
ben biri yönetici diğeri üye olan iki forum üyesinin gerginlik ötesi hal ve hareketlerini ortaya atarken sen diğer kanala geçip beni konu mankeni yapmaya kalkıyorsun.
yaptığın doğru bir şey değildir muallim.
Sende yöneticilik yaptın bilirsin. ( Gerçi senin agbi gibi bir fenomenin vardı. :)Kömür karası gibi yapışıp bırakmayan)
Keşke bu mevzuya dahil olmasaydın. agbi ile aramdaki sorunu bilmediğin yetmezmiş gibi bu durumu benim aleyhime dönüştürdün.
agbi denilen şahısla aramdaki konu : Mahabad olan üye ismim üzerinden beni pkk ile ilişkilendirdi. Bebek katili falan filan derken kurduğu cümle içinde beni de Mahabad olan isimle ilişkilendirdi.
Bir kişide değer verdiği önemli bulduğu konularda hissiyat hasassiyet taşımıyorsa "onur meselesine" kömür karası deyip geçer.
Benim senine iletişimim buraya kadar, bundan sonrası benimle ilgili bir konuyu ters yüz etmene fırsat vermeme adına cevap vermeyeceğim.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Abartma,
ben biri yönetici diğeri üye olan iki forum üyesinin gerginlik ötesi hal ve hareketlerini ortaya atarken sen diğer kanala geçip beni konu mankeni yapmaya kalkıyorsun.
yaptığın doğru bir şey değildir muallim.

Keşke bu mevzuya dahil olmasaydın. agbi ile aramdaki sorunu bilmediğin yetmezmiş gibi bu durumu benim aleyhime dönüştürdün.
agbi denilen şahısla aramdaki konu : Mahabad olan üye ismim üzerinden beni pkk ile ilişkilendirdi. Bebek katili falan filan derken kurduğu cümle içinde beni de Mahabad olan isimle ilişkilendirdi.
Bir kişide değer verdiği önemli bulduğu konularda hissiyat hasassiyet taşımıyorsa "onur meselesine" kömür karası deyip geçer.
Benim senine iletişimim buraya kadar, bundan sonrası benimle ilgili bir konuyu ters yüz etmene fırsat vermeme adına cevap vermeyeceğim.

Takdir senindir kardeş saygı duyarız. Kömür karası gibi yapışan derken agbiyi kast etmiştim. Canı sıkıldıkça etiketlemiyor muydu. :)

Kaçak

Yeni
Hahahah...
kıllık hakkımı kullandım bu sefer ...