Yönetim Performansı

Yönetimin Genel Performansı?

• Oldukça İyi

Oy: 47 36.7%
  • İyi

Oy: 44 34.4%
  • Kötü

Oy: 20 15.6%
  • Çok kötü

Oy: 17 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    128

elmnightmare

Profesör
neden kötü diyenler

iyi diyenler kadar cesur değil?

bu düşündürücü...

buyrun eleştrilerinizi yapın biz de bilelim eğrimizi doğrumuzu...
Daha mevzu açılmadan yönetim savunmaya geçiyor...Bu biinci aksaklık
Daha nesini açıklayalım...
Cesuruz cesur olmasına da çözüm olmayacağı için boşa konuşacağız ve de kalpler kırılacak....

TevekkuL

...
Web sitesi
mutevekkil.blogcu.com
:)

İyi iyi... Çok iyi
Yeri gelir kötü yönlerinide söylerim, yeri gelir iyi yönlerinide söylerim...
Söyleyenden söyleyene değişir...
Ahlaksızın teki olsam ve içimde garez olsa, en ufak şeyde en sert şekilde konuşur ve kalp kırarım...
Ama, en büyük suç 'adaletsizlik' bile yapılsa, gerçek bir Müslüman gibi yumuşak ve tatlı bir dille yaklaştım mı eminim çözülmeyecek sorunum kalmaz...

Yönetimdekilerde insan... Ben de...

Kısaca, gerektiğinde her iki yönden de insana yakışır şekilde düşüncelerimi elbette söylerim...

Enes

İhvan Forum Üye
bu doğrultuda fikirlerinizi hâla bekliyoruz...

(hazır düzenle butonundan dolayı bizi dövmek isteyenler olabilir... buradan dövebilirsiniz...)

Bîdâr

Aktifleşmemiş
Biz Yönetimden memnunuz..

Yiğidi öldür ama hakkını yeme.

özeLLikLe ismail abi ve manifestonunda katılımıyla Yönetim süper oldu zannımca.

ahverde var orda :eek:Leyo:Onu unutmayalım :)

girdap

Ordinaryus
Forumda fitneye sebep vermemek için cemaat ve liderleri hakkında eleştiriye izin vermeme konusunda gösterilen ihtimam, masum birçok konunun kilitlenmesine sebep oluyor. Dün açtığım Mehmet Gündem hakkında ki konu da bunlardan biriydi. Konuda direkt cemaatle ilgili bir eleştiri yok. Sadece F.Gülen cemaatine yakınlığı ile bilinen Mehmet Gündem’in eski bir “kabahati” eleştiriliyor.Ben M. Gündem hakkında yorumları beklerken “ kilit…” geliyor.
Dolayısıyla geldiğimiz nokta sadece cemaat ve liderleri hakkında eleştiri yapılmamasını aşmış , artık cemaatten bir insanın yaptığı bir işin tartışılması bile imkansız hale gelmiştir.Zaten bu da arkadaşlar tarafından çok iyi kullanılıyor.Biliyorlar ki bizim yazdığımız mesajın altına hemen bir F.Gülen mesajı eklense,konu kilitlenecek.Ben Mehmet Gündem’den bahsediyorum,buna yorum yazan arkadaş hemen F.Gülen’e hakaretten bahsediyor.Ardından kilit geliyor…
Forumun kuşatıcılığı ve özgür ortamı zarar görmüyor mu bu durumdan?

zebih

Kıdemli Üye
evet, hassas ve önemli bir bakış açısı getirmişiniz fatihihvan...

bu konudaki prensibimiz şu:

umum bir forum...

her fikri temayülden üye fikirlerini özgürce yazabiliyor.

ama

hiçbir özgür fikir,

forumda bulunan diğer bir fikri incitici tarzda aktarılmamalı ki

forum, forum olarak akabilsin...

mevzu bu...

Enes

İhvan Forum Üye
Hitap yelpazemizi mümkün mertebe "şahıs odaklı" değil "fikir odaklı" oluşturmaya çalışıyoruz...

ve

-cı -cu -cü

tarzı fikirlerin tartışımı bu eklerden önce gelen isimlerin şahsına kaydığından izin vermiyoruz...

girdap

Ordinaryus
Birçok konunun kilitlenme sebebini anlıyorum ama son konuyu gerçekten anlamadım.Şimdi bu forumda M. Gündem'in yaptığı İHL ispiyonunu tartışamayacak mıyız?Adam bizim açımızdan bir skandala imza atmış ve bu adam muhafazakar kesimin en önemli gazetesinde yer tutuyor.Belki de abartıyorum bu konunun kilitlenmesini, burada da sadece o konu üzerinden fikir ifade etmek garip kaçıyor olabilir fakat gerçekten de İsmail Arslan ağabeyimizin konu kilitleme gerekçesi beni tatmin etmedi.Anlayamadım.

zebih

Kıdemli Üye
yazıyı kiminle tartışacaksınız efendim?

daha birinci mesajda olumsuz bir mesaj söz konusu mu?

evet...

yani konu yönünden belli ki sapacak...

ne yapmamız lazım...

her üyeyi yasaklamak mı? belli ki bu gibi konularda bir usul birlikteliği söz konusu olmuyor ve sıkıntılı lafızlarla ortam geriliveriryor.

yazının girişi de zaten provokeye müsait.

her şeyi de paylaşmayabiliriz değil mi forumda...

o yazı gibi foruma asılınca başından sonunu görebildiğimiz nice yazılara karşı aşılandık...

sonucu görüyoruz ve neticede olanlara yüzlerce kez şahitlik yaptık...

dolayısıyla sizin ve diğer üyelerin hukukunu müdafaa adına, yazının yorumlanmasına izin verilmemiştir.

teşekkürlerimle

girdap

Ordinaryus
Elimizden sizin yöneticilik tecrübenize güvenmekten başka bir şey gelmez zaten,bu tür konuların aynı akibete uğradığını söylüyorsanız yapacak bir şey yok.

Konuyu gerektiğinden fazla uzattım,hakkınızı helal edin.Allah razı olsun,Allah adaletten ayırmasın.

gercek_musluman

Doçent
Ben tesadüfen gördüm bu siteyi.o kadar çok seviyorum ki her fırsat bulduğumda giriyorum siteye.Paylaşımlar çok güzel.Bir kardeşimin yanlış bildiği yada benim yanlış bildiğim birşeyin, hemen doğrusunu bulmak mümkün oluyor.Yönetimi de gayet başarılı buluyorum.Yazılanları okudukları da uyarılardan ya da verdikleri cevaplardan hemen belli oluyor.Aile gibi çok güzel bir site:)

med-cezir

Profesör
aLi'ce nin forumu başarıyla yönettiğine inanıyorum,
bugün bir kez daha anladım bunu :)

diğer yöneticiler hakkında yorum yapamıycam

agbi

Yasaklı
Değerli üyeler,

İhvan Forum şeffaflık adına ve moda tabir ile çoğulcu katılım adına üyelerinin görüşlerine her zaman değer vermiş, ve üyelerinin görüşleri ile hareket etmeye çalışmış bir yönetim oluşturma çabasına girmiştir...

Her ne kadar hiçkimse %100 tam ve %100 doğru işler yapan olamasa da her yöneticinin hizmet adına elinden geldiğini yaptığı inancını taşımaktayız...

Lakin belki de bu inanç bizim kendi kendimizi avutmaktır...

Sormak istediğim;

Konuyu başka yöne çekmeden... Sorunlara zamanında müdahale, üye yönetici dialogu, forumun yayın hayatına olan katkısı, karar mekanizmasını doğru kullanma, yetkiyi kendi kişisel hesaplarında kullanmama ve benzeri durumlarda yönetimin genel performansını nasıl buluyorsunuz?

İsim vermeden ve tek bir isim üzerinde durmadan genel olarak çoğunluk durumlara göre oylama yapılırsa mutlu oluruz...

Bu yönde daha önce bir anketimiz vardı lakin güncellemek istedik...

Saygılarımızla

İhvan Forum Yönetimi

Samimisin.???

Yapıcı eleştiriye açıkmısınız????

İnanıyorum.

Yapıcı eleştiride yapmak istemiyorum çünkü yöneticilik çok ama çok zordur ben zaten gerektiğinde karşılık veriyorum.

Yalniz bir sorum var Alkolle ilgili Camilerle ilgili konum neden kapatıldı hala bir cevap alamadım.

ummuhan

Kıdemli Üye
Şimdi bütün yöneticilerin ismini yazıp on çok çok iyi, süpersiniz ne güzel yönetiyorsunuz desem ve yazsam benden iyi üye olmaz :D

Uslubu yanlış diyorm, pat kapatılıyor ben de buraya yazayım bari dedim :)

(Bu arada "her nefs işkembeli hayvan değildir" sözün neden ve nasıl ne maksat ile söylendiğini anlayabilecek durumdayız hamdolsun....) :crying:

ibrahimi

Has Uşak
Hasan ab hariç :O tüm yöneticilerimiz genç.

Söylediklerinizde haklı olabilirsiniz fakat

(eleştiriyorum)

Konulara yaklaşımınız ve ciddi konularda ciddiyetsiz tavırlarınız pek hoş görünmüyor.

Yoksa gelinip de erdem sen şu şu şu konuda haksızsın dense eyvAllah derim üzerime alınmam gerekeni alınırım :)

ummuhan

Kıdemli Üye

(eleştiriyorum)

Konulara yaklaşımınız ve ciddi konularda ciddiyetsiz tavırlarınız pek hoş görünmüyor.

Yoksa gelinip de erdem sen şu şu şu konuda haksızsın dense eyvAllah derim üzerime alınmam gerekeni alınırım :)

Sayın yönetici Erdem :p
o zaman bir de üyelerin perfonmansından memnun musunuz başlığı açıp orada yazın bu yorumları burası yöneticiler için :D

SeNoL

MUEYABYA

(eleştiriyorum)

hep başkasına bakmamak lazım..Ayna ayna söyle bana demek lazım ;) Kimse noksansız,hatasız değildir.Herkes hata yapar,yapacaktır mühim olan aynı hata üzerinde ısrar etmemektir.

ibrahimi

Has Uşak
Öyle bir başlık maalesef yok olmaz da galiba.Sendika mı kursak : ).Eleştirilmeye başlayınca pek bir kaçar gördüm sizi :)

misak

Profesör
adalet anlayışları 5 para etmez