YOLUN AÇIK OLSUN - bu araba olmuş :)

ihvanistanbul

AkhenAton
Türkiye'nin yerli otomobilinden ilk kareler geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli otomobilin direksiyonuna geçti. Türkiye'nin ilk yerli otomobili Devrim'in yanı sıra Türkiye'nin Otomobili'ne ait modüler ve elektrik güç ünitesi de tören alanında sergileniyor. Türkiye'nin Otomobili, 30 dakikanın altında hızlı şarj ile yüzde 80 doluluğa ulaşacak. Doğuştan elektrikli modüler platform ile 300+ ve 500+ kilometre menzil opsiyonlarına sahip olacak otomobil, merkeze sürekli bağlı olacak ve güncellemeleri uzaktan 4G/5G bağlantısıyla alabilecek. Gelişmiş batarya yönetim ve aktif termal yönetim sistemlerinin sağladığı uzun ömürlü batarya paketine sahip olan otomobil, 200 beygir güç ile 7,6 saniye, 400 beygir güç ile de 4,8 saniye altında 0-100 km/s hızlanabilecek.

2063

2062

Hayırlı mübarek olsun Allah utandırmasın.

Kaptan

Mecra Yazarı
Tahmini fiyatı 200 bin TL imiş. Biraz zor bineriz. Binse binse kaçak biner

Son düzenleme:

gamsız

Profesör
redyellow ne diiiirrrrr aceppppppppppppppp :) :) :)

cemaliii

Kıdemli Üye
Tahmini fiyatı 200 bin TL imiş. Biraz zor bineriz. Binse binse kaçak biner

Arkadaş ucuz olsa kalitesiz teneke deyip binmezsiniz. Kaliteli olunca pahalı diyorsunuz. Size araba vs türk malı felan herşey haram. Size yaranılmaz.

Kaptan

Mecra Yazarı
Reis'le konuştum cemali, biraksin CHP'yi gelsin bizim partiye kırmızı tomofil onun dedi. Inanmiyorsan sor.

ihvanistanbul

AkhenAton
Fakir niye lamborghini ye binmiyor diye sormuyorsak niye suv cinsi ust segment arabaya binmiyor diye de sormamak lazim.
Araba ulasilabilir olmalı ama her modele herkes ulasamaz. Mantiga aykiri

abdullah birisi

Kıdemli Üye
bence, olacaksa ki, İnşaallah olur, hbriyd modeli de olmalı....

araba tabiki 10 numara, kimsenin buna itirazı olamaz, yalnız, o kadar insanımız varken, neden italyanlara yaptırdık modeli, bunu kabul edemiyorum....

Son düzenleme:

gamsız

Profesör
Gerçek Mesajı Gönderen redyellow2006
Mesajı Göster

Ben bu yerli oto olayının gerçekleşeceğine İNANMIYORUM!
Keşke yalan söylemeseler, keşke gerçekleşse, keşke ülkemin tüm dünya çapında kaliteli, meşhur abası, uçağı, silahı vs.vs olsa.
Ama o kadar çok yalan söylediler ki YALANCI ÇOBAN gibi şimdi gerçek söyleseler bile insanların inananası gelmiyor.
DİLERİM ben yanılırım ama İNANMIYORUM!

ahahaaa aradım taradım buldum redyellow u ve hiç şaşırtmadı beni kerataaaaaa :)