Yol Kenarına Patlayıcı Atan Polisler Suçüstü Yakalandı !!

Dua Nur

Kıdemli Üye
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Tepkime puanı
247
Puanları
0
Hakkari Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 15 Ocak 2015 tarihinde saat 23.00 sıralarında Hakkari’deki Keklikpınarı Mahallesi Kantar Mevkii yakınlarında İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı zırhlı polis aracının hareket halindeyken araç içerisinden yol kenarına doğru patlayıcı torpil atıldığı belirlendi.

Açıklamada, “Konu ile ilgili olarak araç içerisinde bulunan 1 komiser ve 2 polis memuru görevden uzaklaştırılarak açığa alınmış, adli ve idari soruşturma başlatılmıştır” denildi.

http://www.medyagundem.com/paralel-polisler-yol-kenarina-patlayici-atarken-sucustu-yakalandilar/

Doğuyu kim karıştıryor ortada. PKK- Paralelciler çözüm sürecini sabote ediyor.
 

Dua Nur

Kıdemli Üye
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Tepkime puanı
247
Puanları
0
zırhlı araçlarıyla caddenin kenarına bombayı koyanları görüyor musunuz? Arkasından yine devletin başka görevlisi bunu yakalayabiliyor. Hamdolsun artık inlerine girilmiştir.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Enerji Uzmanları Derneği tarafından düzenlenen Enerji Piyasaları Zirvesi’nde açıklamalarda bulundu.

Paralel Yapı’nın eteklerinde çok gizli şeyler olduğunu fakat hepsinin döküldüğünü anlatan Erdoğan devamında Gezi ve 17-25 Aralık’ta olduğu gibi Cizre’de de oyun oynandığını söyledi:Bugün de Cizre’de oynanan oyunu biliyor ve tedbirimizi alıyoruz”
Erdoğan’ın konuşmasından satır başları;

“ETEKLERİNDE DAHA ÇOK GİZLİ ŞEYLER VAR”

“Nasıl dün Gezi’nin, 17-25 Aralık, aslında ne olduğu ortaya çıktı, çıkıyor. Şunu da buradan söyleyeyim: Daha çok şeyler dökülecek. Eteklerde daha çok gizli şeyler var, hepsi dökülüyor, dökülmeye devam edecek. Bütün bunlar karşısında gerekeni yapıyoruz, yapacağız.
Daha çok şeyler dökülecek ha… Eteklerde çok gizli şeyler var. Hepsi dökülmeye devam edecek. Bütün bunlar karşısında gerekeni yapıyoruz yapacağız.
Bugün de Cizre’de tezgahlanmaya çalışılan olayı biliyor ve ona göre de tedbirimizi alıyoruz.

CADDENİN KENARINA BOMBA KOYAN POLİSLER

Düşünebiliyor musunuz, bu devletin resmi giysileri içerisinde olan, bu devletin zırhlı araçlarıyla caddenin kenarına bombayı koyanları görüyor musunuz? Ve arkasından yine aynı şekilde devletin bir başka görevlisi bunu yakalayabiliyor, hamdolsun.

“ARTIK İNLERİNE GİRİLMİŞTİR”

Artık inlerine girilmiştir. Ülkemizi uluslararası alanda terörle özdeşleştirme çabalarının aslında hangi dertlerden, hangi sıkıntılardan kaynaklandığını gayet iyi biliyoruz. Türkiye’yi yolundan, hedeflerinden alıkoymak için içeride ve dışarıda hangi çevrelerin ittifak içinde olduğunun gayet iyi farkındayız. Hangi kazanlarda, hangi fitnelerin kaynatıldığını, kimlerin bunların ateşine odun taşıdığını da önüyle arkasıyla çok iyi görüyoruz.
 

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Katılım
14 Ocak 2007
Mesajlar
7,219
Tepkime puanı
330
Puanları
0
Web sitesi
www.Menzil.Net
Şindi önce torbil denildi, bugün bomba'ya döndü.

Velediken bizde çok patlattık bunlardan.

Bombacı mıyız biz şindi arkadeş :blink:
 
Üst