Yoğurtlarda Melaminli süt tozu tehlikesi var

K

Kaçak

Guest
Yoğurdu evde yapın , çoçuklarınız sıhhat bulsun dedik , sana destek çıktık ...
Arkadaşlar direndiler hocam ...
Burun sıvısıyla taaruz ettiler ...
Hayırlısı bakalım ...

ibrahimi

Has Uşak
kaçağın azizliğine uğramış konu örneği.
yoğurttan burun sıvısına ince geçiş :D

HENGAMe

Yeni
ama sizde niye hoca vaaz verirken vaazın yarısında yetişip aşek anırınca abdest bozulur kısmını duyup amel eden insanlar gibi burun sıvısını şey ediyosunuz...
ben dedimki herşeyin doğalı olacak,doğal ortamda büyüyen çocukalrı örnek verdim..
allı yeşilli daha kaygamsı vsvsv..
doğalsız yani ev yoğurdu ile beslenmeyen çocuklara bakmanızı temaşa etmenizi önerdim..aradaki fark..
tamamen ev yoğurduna dayanıyor mesele

mostar

Profesör
sadece süt tozu olsa yine iyi,hazır yoğurtlarda raf ömrünü uzatmak için jelatin kullanımı çok yaygınlaştı.Ve piyasadaki bir çok hazır gıda da yenilmesi dinen haram olan,( sağlığa zararları zaten ortada) katkı maddeleri kullanılıyor...Bu açıklamalar işin uzmanları gıda mühendisleri tarafından son günlerde sıkça gündeme getiriliyor.
Konu hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen arkadaşlar www.gıdaraporu -veya helal gıda üzerinden ulaşabilir.

ismail

Yeni
kimi bebek çıkardı kazandan kimi renkli sıvı bu yoğurt tutmaz arkadaşlar murdar oldu yenisini mayalayalım göle

mostar

Profesör
helal gıda yazarsanız ulaşabilirsiniz...dini hassasiyeti olan arkadaşların üzerinde ciddi durması gereken bir konu