Yİne Saadet Yİne DİrenİŞ

şehidan

Asistan
İsrail lanetlenecek

Cumartesi Konya’dayız

İsrail’in Ortadoğu’da yaptığı zulüm ve katliamlar Saadet Partisi tarafından lanetleniyor. Bir milyon insanın katıldığı İstanbul mitinginden sonra Trabzon, Sivas, Karabük, İzmir, Van ve Niğde’de İsrail’i protesto eden Saadet Partisi şimdi de Konya’da, İsrail’i Tel’in mitingi düzenleyecek. Cumartesi günü Konya Atatürk Kız Lisesi önünde saat 14:00’te başlayacak “İsrail’i Tel’in, Filistin’e Destek” mitinginin hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

M

Murat Sâki

Guest
güzel hoşta diyarbakırdaki miting gibi sonra parti mitingine dönmesin.

kemalali

Profesör
Mitingleri yapanlardan Allah Razı Olsun.İnşallah devam edecek.Yüregime su serpiyorlar.

''Kahrolsun ABD,İsrail :nep[1]:

ozti

Asistan
Miting güzel haber Allah Yapanlardan razı olsun ama AKP iş birlikcimi bu kanıya nasıl vardınız?

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com
EVET YİNE SAADET yine direniş.. bu bir duruş meselesidir... bu bizde varız demektir.. bu cesurca kahrolsun israil diyebilmektir.. bu dediğim gibi duruş meselesidir...

emmargah

Profesör
Ce: Yİne Saadet Yİne DİrenİŞ

evetttt RECAİ KUTAN'ın yaptığı açıklamaları hiç bi siyasetçi yapamadı şimdiye kadar :thumbup[1]:

kemalali

Profesör

GÖNÜL İKLİMİ;39188' Alıntı:
Peki saadet partisi şimdiye kadar neden PKK yı lanetleyen bir miting hiç düzenlemedi..?

bir kongrede Bayragımızı indirmişlerdi.Refah Partisi bir çok gösteri yapmıştı hatırlıyorsak.Özellikle Konyada yanlış hatırlamıyorsam.PKK ve bütün terör örgütlere karşıtı bir partidir geçmişten beri.

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com

Peki saadet partisi şimdiye kadar neden PKK yı lanetleyen bir miting hiç düzenlemedi..?

İŞTE BİR İnsan anca bu kadar abes olabilirmiş... bu farkı anlayamıyacak kadar.. ne bilim fazla bişey söylemicem.. ama önce bi bakış açınızı değiştirin.. ön yargılarınızı yıkın.. sorduğu soruya bak..pkk yı lanetleyen bir miting niye yapmamış.. ahh ahh..

Web sitesi
beysehiraktuel.blogcu.com

Müslümanların kendilerini özeleştiri yapmaları gerekiyor..Evet ben yine soruyorum neden düzenlenmiyor,ben hiç görmedim ve merak ediyorum.Mehmet efe lütfen edebimizi muhafaza edelim burada herkes edebince düşüncelerini paylaşabilir..Bu abeslik değildir.Sana bu sözü iade ediyorum.

şehidan

Asistan

Müslümanların kendilerini özeleştiri yapmaları gerekiyor..Evet ben yine soruyorum neden düzenlenmiyor,ben hiç görmedim ve merak ediyorum.Mehmet efe lütfen edebimizi muhafaza edelim burada herkes edebince düşüncelerini paylaşabilir..Bu abeslik değildir.Sana bu sözü iade ediyorum.

Peki ben sana soruyorum şu ana kadar hangi parti israil-i telin (kınamak) filistine destek mitingi için bu kadar insanı bir araya topladı. Hatırlatırım sana karikatür krizinde yine saadet yine direniş vardı. Hemde ne direniş emniyet kayıtlarına göre 800.000 bin kişi dile kolay...

SELAMETLE

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com

SAYIN gönül iklimi.. yeterince edebimi muhafaza ettiğimi düşünüyorum..iade ettiğiniz şeyi geri almıyorum.. çünkü kullandığınız cümleler size yakıştırıyor o kelimeyi..

neyse.. işin aslı ne biliyomusun..konunun başlığına bak.. senin konuya giriş şekline bak.. ilk cümlen peki saadetpartisi neden pkk ya lanet mitingi düzenlememiş.. yani konuya bu şekilde girmen ilk başta abes ti.. sizde bunu uygun görürsünüz..ilk başta konu le bir kaç cümle söylesen kafi gelecekti..

gelelim sorunuza.. pkk ya lanet mitingi diye birşey iç politikamızla ilgilidir.. bir miting niçin yapılır biliyormusunuz..o kişilere yanlarınızda olduğumuzu göstermek için.. bir olaya tepki için.. veya memnun olmadığımız hareketlerden dolayı..ama pkk konusuna gelince.. mevcut iktidar varken.. ve mevcut s
iyasi otoriteye güvendiğimiz için bu konuda.. mevcut silahlı kuvvetlere inancımızın tam olduğundan.. ve bu lanetimizi ayrı bir mitingle ifade etmemizin zaten bir anlamı olmaz.. bu olayı bütün türkiye zaten lanetlemekte.. bu işin kolay tarafı.. ama amerika ve israili lanetlemeye gelirsek...

orada dur işte sayın gÖNÜL KLİMİ.. o zaman ben sana soruyorum.. nerede diğer partiler.. abd ve israili protesto etmiyorlar neden?? veya edemiyorlar diyelim buna di mi?? hadi cevap ver bakalım..

işte milligörüşün farkı burada.. biz cesurca ve korkmadan birilerini protesto edebiliyoruz..

ama sizin gibi üç beş insan bu protestolaramızı gölgelemek için üç beş enstruman bulmakta zorlanmıyo açıkçası..

inşallah anlattıklarımı anlamışsınızdır... birilerini alkışlamanız gerekirken onlara çamur atmaya kalkmayın.. emeğe saygınız olsun..

ve ence alkışlamayı sonra eleştirmeyi öğrenin.. ön yargılarınızı atın artık..

kaldı ki sizin söylediğiniz soruyu tekrar abes buluyorum..çünkü kendisini en milliyetçi sayan parti bile böyle bir miting düzenlememişken.. sizin gibilerinde ülke iç siyasetinde bi haber oluşundan.. ortaya bu tablo çıkıyor işte..

Web sitesi
beysehiraktuel.blogcu.com

Siz saadetçiler ne derseniz deyin ama bana bu karikatür mitingleri ve ya israili telin mitingleri sadece saadet show haline dönüşüyor.Ben diyorum ki bu mitinglerde samimi isek neden saadet bayraklarıyla showlar yapılıyor.Bırakın onları dışarıya..Bu dava belli bir cemaatin fırkanın veya topluluğun davası olacak kadarda basit değildir...İSLAM ı temsil edecek kadar temiz değilsiniz..Ve kimse İslamı temsil etmeye kalkmasın..Başlık davasından vazgeçin..Muhammedi s.a.v olun.Sizin iktidarınızda yapılan israil antlaşmalarını unutmadık..Kaddafinin çadırında Türkiyenin düştüğü durumu unutmadık...Siz ne kadarda paksınız önce kendinizi temizleyin...Bugünkü başta olanlarıda yetiştiren siz değilmisiniz...Halk gereken cevabı verecektir..Saadete vermiştir zaten böyle giderse yok olmaya mahkumdur.

Ahiskali

Üye

Siz saadetçiler ne derseniz deyin ama bana bu karikatür mitingleri ve ya israili telin mitingleri sadece saadet show haline dönüşüyor.Ben diyorum ki bu mitinglerde samimi isek neden saadet bayraklarıyla showlar yapılıyor.Bırakın onları dışarıya..Bu dava belli bir cemaatin fırkanın veya topluluğun davası olacak kadarda basit değildir...İSLAM ı temsil edecek kadar temiz değilsiniz..Ve kimse İslamı temsil etmeye kalkmasın..Başlık davasından vazgeçin..Muhammedi s.a.v olun.Sizin iktidarınızda yapılan israil antlaşmalarını unutmadık..Kaddafinin çadırında Türkiyenin düştüğü durumu unutmadık...Siz ne kadarda paksınız önce kendinizi temizleyin...Bugünkü başta olanlarıda yetiştiren siz değilmisiniz...Halk gereken cevabı verecektir..Saadete vermiştir zaten böyle giderse yok olmaya mahkumdur.

Allah Azimüssan GAYBI bilir.
O'nun icin siz BILMIS edasiyla YOK OLMAYA MAHKUMDUR demeyin.

Biz Müminlerin önemi GAYBA inanmamizdir.
Bizde GAYBDA insAllah Rabbimizin bizleri UTANDIRMAYACAGINI düsündügümüz icin sizin YOK OLMAYA MAHKUM dediginiz Yol'da yürüyoruz.

Bunda dayanagimiz Allah dostlarinin teveccühleridir.

Mitinglere gelince;
Biz SESSIZ kalmayacagiz.Siyonist kafirlere ve onlarin yardimcilarina SESSIZ kalmayacagiz.
Onlar istemesede.
SESIMIZI Lübnan'daki Filistin'deki Malezya'daki kardeslerimiz duyuyorda bizim ülkemizdeki kardeslerimiz duymuyorsa eyvahlar olur.

Erbakan Hocamin dedigi kimi ;
GEREKIRSE ELIMIZLE DÜZELTECEGIZ!

Allah sabredenlerle beraberdir!

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com

SEvgili gönül iklimi kardeşim. bakıyorum söylemlerin ne kadar çok kartel medyasına benziyor.. size kartel medyasının anlattıklarını çok iyi yorumlamışsınız.. ve cahilcede islamı temsil etmek size kalmadı cümleleri kurmuşsunuz.islamı kimsenin temsil ettiği yok. farkındaysan bir siyasi oluşum .. cümleleri kurduğun görüş siyasi bir oluşum.. tabiki kıstaslarımız her zaman islami ölçülere göredir bu camianın... bayrak mevzusuna gelince..sen bi kere o bayrağın manasını bilmeyen bir insansın.. bayrakları sadece renklerden ibaret olarak gören bir kişisin.. yüreğiniz varsa başka parti bayraklarıda sallansaydı keşke.. bir akp böyle bir miting yapabilirmi.. ve o bayrağı gururla sallıyabilirmiydi.. nasıl ki hamas yetkileleri türkiye ziyaretinde o bayrak saklandıysa aynısı olurdu.. veya bi başka parti?? soruyorum.. biz diyoruzki bizim farkımız burada..biz paşa paşa sallıyabiliriz o bayrağı. ve o bayrağın altına geçip paşa paşa kahrolsun israil diyebiliriz.. bu bana mutluluk verir.. bu benim için bağımsızlık demektir..bilmem anlatabiliyormuyum..

yine cahilce bir cümle daha edip bugun başta olanları bizim yetiştirdiğimizi söylemişsiniz.. bu cümlene söylenecek pek fazla söz yok aslında.. adam bas bas bağır biz o gömleği çıkardık diye.. senin kulağında pamuk vardı heralde.. veya duymak istemedin. sen bu adamların bizim zamanımızda yaptığı icraatlere bak, bir de bu zamana..dedim ya cahilce bir cümle daha kurmuşsun..

sevgili gönül iklimi.. istersen daha fazla boş konuşma.. hani bir söz varya ''sus ki adam sansınlar''
çünkü söylediğin cümleler açıkçası üzücü. senin adına üzücü.. en basiti israille anlaşmalardan bahsetmişsin.. olayların içeriğini bilmeyen bir zatsın.. 28 şubat çocuğu olduğunda açıkça belli.. sana birileri çok güzel anlatmış.. ben seni anlıyorum..

sana samimi olarak söylüyorum.. en iyisi hiç konuşma.. bunca emeği bu basit cümlelerle zan altında bırakma..buna gerk yok.. insanlarada yukarıdan bakma bence.siz saadetçiler cümlesi bile çok yanlış.. birşeyler yapmak isteyen insanlar.. alkışlamanız gerekirken.. görüyorsunuz işte.. sizleri bu noktaya getirdiler.. o yüzbinlerin katıldığı mitingleri sizlere bile bayrak şov olarak yutturuyolar ya.. başka birşey söylemiyeceğim.. herşeyi hakkediyoruz aslında.. şöyle bir bakın.. ne kadarda hakketmişiz dimi bazı şeyleri.. yarın birgün amerikan postalları senin evinin önündednde geçer.. uğurlar olsun..

Web sitesi
www.gladiomedya.com

BAK ARKADAŞIM SANA ŞUNU SÖYLEYEYİM SEN NESİN KİMSİN SAADET PARTİSİ BUNU EN İYİ ŞEKİLDE İFA EDİYOR GÖREVİNİ YERİNE GETİRİYOR
İSLAMİ KESİMİN SESİ OLMAYA ÇALIŞIYOR BU PLATFORMDA
SEN KİMSİN ONU AÇIKLA ÖNCE İDEOLOJİN NE ONU ANLAYALIM ONA GÖRE KONUŞALIM SENİN LAFTAN ANLAYACAĞI YOK

erdemceerdem

Profesör

DEĞERLİ ARKADAŞIM...... SENİ TANIMIYORUM.... SENİ ELEŞTİRMİYORUM.... AMA BU KONUDA SANA ŞUNLARI SÖYLEYEBİLİRİM Kİ..... EĞER Kİ MİLLİ GÖRÜŞÜ TANIMIYOR VE BİLMİYORSAN..... KUSURA BAKMA KARDEŞİM ELEŞTİRİ YAPMAYADA HAKKIN YOKTUR..... NEDEN Mİ.... BİLMEDİĞİN BİR ŞEYİ NASIL ELEŞTİRİR.... ÖN YARGI İLE NASIL KARALAR.... BU İNANCA DEĞER VEREN İNSANLARI.... NASIL GÖZ ARDI EDERSİN..... KUSURA BAKMA.... BEN MİLLİGÖRÜŞ MÜCAHİDİ OLARAK.... SENİN BU SÖYLEMLERİNE MÜSADE ETMEM.... ÇÜNKÜ BİLGİSİZSİN...... AMA BANA MİLLİ GÖRÜŞÜ ELEŞTİRİRKEN BELLİ DAYANAK VE DELİLLERLE YAPMIŞ OLSA İDİN... EYVALLAH DERDİM.... Kİ ZATEN BÖYLE BİR DAYANAK VE DELİL BULMANDA İMKANSIZ.... ALLAHIN İZNİ İLE......

KARDEŞİM... BAYRAKLAR NEDEN BAYRAKLAR..... ADI ÜSTÜNDE MİTİNG.... ADI ÜSTÜNDE BOYKOT..... DÜZENLEYEN KİM.... SAADET PARTİSİ.... NE YAPACAKTI... BOYKOTU BEN YAPIYORUM ARKADAŞLAR... GELİN MHP... GELİN AKP.... GELİN ANAP..... GELİN DYP.... BEN BÖYLE YAPTIM.... BÖYLE DÜŞÜNDÜM... BİR MİTİNG HAZIRLADIM.... GELİN SİZDE MİTİNGDE BAYRAKLARINIZI AÇINDA.... MİTİNG YERİNE.... BAYRAK ŞOV... YAPALIM DİYE Mİ YAKLAŞMALIYDI.... BÖYLEDE DÜŞÜNÜLMEDİ..... BİR ÇOK KURULUŞLA.... BİR ÇOK PARTİ TEMSİLCİLERİ İLE GÖRÜŞÜLDÜ BU MİTİNGLER YAPILMADAN ÖNCESİNDE... AMA KİMSE GELİP SELAM BİLE VERMEDİLER...... NAPACAKSIN ŞİMDİ.... DAVAN MİLLİ GÖRÜŞ.... HERKEZ GÖZ ARDI EDERKEN... DÜNYA MENFAATLERİNİ GÖZETİRKEN.... ORDA DİN KARDEŞLERİMİZ... PERİŞAN HALDE... İNZAN HAZZA GELMEZ Mİ.... İNSAN ŞEFKE GELMEZ Mİ.... İNSAN CİHAD DUYGULARI İLE YANMAZ MI.... İŞTE MİLLİ GÖRÜŞÜN... MİTİNLERİNDE DE BU AŞK... BU SEVGİ.... BU CİHAD DUYGULARI İÇİNDE YAPILDI....

ALLAH RIZASI İÇİN... İSRAİLİ... ABDYİ BOYKOT EDİYORSUN..... ÖNEMLİ OLAN BU SAMİMİ DÜŞÜNCELERİN.... ALLA RIZASI İÇİN... BU EMEKTAR ÇABALARIN TAKDİR GÖRMESİ GEREKİRKEN.... İŞTE BU MANTIKLA.... BAYRAĞA TAKTIN KAFAYI.... NE DİYEYİM BEN SANA.... ÖNCE ÇERÇEVİNİ GENİŞLET KARDEŞİM....

MİLLİ GÖRÜŞ SAADET PARTİSİ......

SANA BUNU UZUN UZADIYA ANLATMAK İSTEMİYORUM... BİLİYORUM FAZLACA DA YER KAPLADIM..... ŞU KADARINI SÖYLEYEBİLİRİM Kİ.....

MİLLİ GÖRÜŞ..... SADECE MİLLİ GÖRÜŞCÜLERİ DÜŞÜNMÜYOR KARDEŞİM... SADECE SAADETCİLERİ DÜŞÜNMÜYOR KARDEŞİM... İŞTE BU DAVAYI KUTSAL YAPAN TARAFTA BU.... MİLLİ GÖRÜŞÜN DEVAMI İÇİN... İKTİDARLARA ERKLERE GEREK YOK.... İKTİDAR VE ERK... MİLLİ GÖRÜŞ İÇİN... SADECE BİR BASAMAKTIR... SADECE BİR ARAÇTIR.... MİLLİ GÖRÜŞ DAVASINI DAHA FAZLA KİTLEYE İLETEBİLMEK.... PLTFORMALARDA.... TOPLANTILARDA.... ANLATABİLMEK İÇİN... SADECE BİR KAPIDIR... AMAÇ ALLAH RIZASI İÇİN.... YARDIMCI OLMAK.... DAVA MİLLİ GÖRÜŞTÜR..... SON SEÇİMLERDE... 1.250.000 SEÇMEN SAADET PARTİSİNE OY VERMİŞTİ... MİLİ GÖRÜŞÜ İLGİLENDİREN KİTLE SAYISI BU KADAR DEĞİL.... DÜNYADA 5 MİLYAR KÜSÜR MEVCUDU OLAN TÜM İNSANLIKTIR.... HANİ BAZEN TV DE SEYREDER VE İĞRENİRİZ... BEN İĞRENİRİM.. VE HEMEN DEĞİŞTİRİRİM..... HANİ VAR YAA.. ŞU TELEVOLE KÜLTÜRÜ İNSANLAR.... O MEDYA MAYMUNLARI..... ONLARA BİLE ALLAH RIZASI İÇİN BİR ŞEYLER YAPABİLME.... DÜŞÜNCESİDİR.... MİLLİ GÖRÜŞ.....

ANLAT ANLAT ANLAT..... HEP EKSİK KALIR KARDEŞİM...... MİLLİ GÖRÜŞ.... ÖYLE BİR SAYFALIK BİR DAVA DEĞİLDİR.... ANSİKLOPEDİLER DOLUSU.... KİTAPLIKLAR DOLUSU.... FİKİR DÜŞÜNCE İNANÇ TOPLULUĞUDUR..... VE BU FİKİR DÜŞÜNCE İNANÇ... SADECE ALLAHIN EMİRLERİ DOĞRULTUSUNDA... ONUN EMİRLERİ IŞIĞINDADIR.......

VE BU ARADA SEVGİLİ KARDEŞİM...... SANADA BİR TEŞEKKÜR BORÇLUYUM....
ALLAH RAZI OLSUN.... SENİN BU YAKLAŞIMIN KARŞISINDA.... BURDAYIM... VE BEN BURDA İSEM.... BİR HAYIR BİR HİKMET VARDIR MUTLAKA.... BU HAYIRLI OLAYA VESİLE OLDUĞUN İÇİN.... TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM......

YORUMLARIMIN SENİN KİŞİLİĞİNE YADA ŞAHSINA ALGILANMAMASINI RİCA EDİYORUM...... BU BİR GENELLEME OLDU..... UMARIM.... ONUR VE KALP KIRMAMIŞ.... YANLIŞ ANLAŞILMAMIŞIMDIR..... ALLAHIN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN KARDEŞİM.... TÜM KARDEŞLERİM SİZLERİNDE ÖYLE.... SEVGİLER.... SELAMLAR......