Yıllardır susmuştun, sürursuzdun, yine suz!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Yıllardır susmuştun, sürursuzdun, yine sus!

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yüreğim titrerken, gözlerim dökerken, sükutu bir ar bilirken, nerdeydin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sanki dipsiz bir kuyu, soyulmuş bir yol, insana muhtaç ruhun sırları misaliydin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilmem ki ne kadar sızı hissederdin,kalbin hasretini zikredermiydin, söyle neydin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Her an o geçmeyen zamanların hasadına bırakmıştın, zeval içinde yaşatan farktın[/FONT]​

[FONT=Palatino Linotype, serif]Halim tükenirken, dilim kendi ahvalini ayan ederken, gün biterken kederdin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhumu esir alan bir hicrandır, zemheriyi her vakit kalbimde hüzünle yaşattın[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Anlamadın, bir an dahi olda derdin nedir diye hiç sormadın, ne kadar anlamlıydın[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İnsanı çileden çıkartan bir acıydın, vurgun yemiş mazlum yaptın ama usanmadın[/FONT]​

[FONT=Palatino Linotype, serif]Nereye gitsem, akılımı emanete mi versem dedim lakin başaramadım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yalnız başına yol alan bir yelkenli misali ummanı an be an ruhumda yaşattın[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hasretin kollarına bıraktın, çektiğim susuzluğu kalbime anlatamadım, kıvrandım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kaç zamandır gönlümü nafile yere oyaladım, umudu bırakma diyerek inandırdım[/FONT]​

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bak şimdi yolun yolcusu, nefesin acısı, ruhun serencamında neyevurgundum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dilim bizar oluyor, gönlüm bilmem hala niye dur durak bilmeden umuda koşuyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir vakit mi kalıyor, kabir vicdanıma sesleniyor, içim titreyerek kendinden geçiyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne deyim, çaresiz boyun bükerim, el hak demek ki böyle olacakmış bahtım derim[/FONT]​

[FONT=Palatino Linotype, serif]Çektiğim acıları, çileli yolculukları, hasre kokan adımları nasıl ifade edeyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kokladığım çiçeklerin, umut içinde kanatlanan leyleğin, düşen yağmura imrenirim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Artık vakit geldi yaınen bilir ve her katresinde eririm, nefesin bir aşk zadesiyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kendi halinde, sessizliğin tüm müşahhas dirliğinde, ümidin feyzi şimdi iliklerimde[/FONT]​

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​

_Berceste_

bir tutam delilik...
cok güzel bir siir;digerleri gibi.yüreginize saglik...vesselam :)