Yeni üye oldum.

arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum..hepimizin bildiği gibi sultan babamın ölümünden sonra dergahımız kollara ayrıldı.. ben hüseyin hocamın arkasından gıdıyorum.. bu forumda da yada forumun admınlerı kımın arkasından gıdıyor ogrenmemden bır sakınca yoksa ogrenmek ıstıyorum..çünkü ben sadece kendı dergahımdakı ınsanları tanıyorum.....yanlıs anlasılma olmadan cevap yazasanız sevınırım...

Hasan

Kardeşiniz
arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum..hepimizin bildiği gibi sultan babamın ölümünden sonra dergahımız kollara ayrıldı.. ben hüseyin hocamın arkasından gıdıyorum.. bu forumda da yada forumun admınlerı kımın arkasından gıdıyor ogrenmemden bır sakınca yoksa ogrenmek ıstıyorum..çünkü ben sadece kendı dergahımdakı ınsanları tanıyorum.....yanlıs anlasılma olmadan cevap yazasanız sevınırım...

ALLAH sana imanlı ömür versin inşaallah:hosgeldin:

Kardeş bu forumun gidişatı kime değil neye göredir,yani kimin arkasından değil neyin arkasından gittiğin önemli.Biz ise kuran ve sünnet in arkasından gideriz,sanırım senin gibi samimi bir mümin kardeş için bu yeterli gelir.SELAMETLE.

efruz

Kıdemli Üye
Aleykum Selam.h.geldiniz.üyeliğiniz hayırlı olsun.

İhvan forum hiçbir cemaate bağlı değildir.Her gruptan arkadaşlarımız vardır.

Burası düşüncelerini Özgürce ama Seviyeli ve Saygılı bir şekilde paylaşıldığı bir ortamdır.

Sizi de aramızda görmek bizi sevindirir.:)

yanlıs anlasıldım... ben bu forumun adını bır arkadasımdan duydum bıde sultan babayı burada gorunce sadece dergahtakı kardeslerımız kurdu sandım..sormam da bu yuzden. eger dedıgım kısının arkasında ısenız, hanı muhakkak reel de tanıdıgım bır cok ınsanla burada karsılasma fırsatım olacaktı... hepınız hakkınıızı helal edın.

arkadaşlar normalde benım faydalandıgım forum başka yer. ama bugun ana sayfada bu forum ıcın bır yazı yer alıyor. hvan forum yenıden acılmıstır.....: hoşgeldınız dıye..... sevındım kendı forumumda burayı gormeyı..şimdi daha sık yer alırım :clap2: