YENİ C.BAŞKANI ADAYIMIZI Ekmel Bey i Tanıyalım TANIMADAN TENKİT ETMEK Belki ahiretimizi zedeler.

agbi

Yasaklı
Ben çıkıyorum bu kadar Vakit ayırmam bile fazla.GİRİNCE ŞU BELGELERİNİ GÖRÜP CEVAPLAYAYIM.
@Yetim adlı üye ALLAH cc sana ne zaman bu yetkiyi verdi de Haşa F.GÜLEN in HİRİSTİYAN OLDUĞPUNU İDDİA EDİYON.

Yetim

Kısıtlı Erişim
İDDİAN F.GÜLEN in MÜSLÜMAN OLMADIĞI ve HİRİSTİYAN OLDUĞU İDDİANI OKU ÖNCE Bence büyüklerine göster bu iddiana AMİN dediğini

Mertçe dua ana amin dedim şimdi sende mertçe benim duama amin de

Her kim abdde tv ler karşısına çıkıp Müslümnlara veya ülkemiz insanlarına ocaklarına ateş düşsün gibi vs beddua etiyse Allah onu kahhar sıfatı ile kahretsin yüzünü silip yerin dibine batırsın AMİN hadi sende amin de duama

salimabi

Kısıtlı Erişim
E ğer F.GÜLEN sizin iddia ettiğiniz gibi GİZLİ KARDİNAL se ALLAH ın laneti onun üzerine olsun ama değilse AYNI LANET SİZİN ÜZERİNİZE OLSUN AMİN DERMİSİN ? BEN AMİN DİYORUM

ATA SÖZÜMÜZ VARDIR LAF TAŞIMA TAŞ TAŞI

Pkk , Gezi olayları , Mavi marmara hangi konuda F.GÜLEN e karşı negativ iddian varsa belgeleri ile gel CEVAP VERMEYEN NAMERTTİR.EVET SANA CEVAP VERMEZSEM NAMERTİM.Fakat belgeler ile gel tüm Konuşma veya yazının tümü ile gel @Yetim anlatabildimmi ?

o gizli kardnal olayında söyşediklerime amin de ama önce

forumu bırakmak istemiyorum yoksa sana öylebir hakaret ederdim ki

defolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

amca

Profesör
Allahdan kork agbi israile otorite olarak biat eden fetoş münafığı değilmi ?

getir şu belgeleri

NE DURUYORSUN.

Sana güzel bir şey diyim.. Hadi mubarek olsun... Allah CC adına yemin ederim sen cehennemliksin...

münafıksın, sadece müslümanlarla kavga edersin, imansızlara sempatik davranır müslümanlara gelir laf sayarsın... Bilsenki burda biri yahudu ona kul köle olursun... Müslümansa karşındaki laf söylersin utanmazca hırlarsın tehtid edersin... Sen eski ayyaş yemin olsun rabbim adına cehennemliksin.... Hemde cehennemde ebedi kalacak münafıklardansın sen ve fetoş ve senin gibi olanlar... Boşuna aç kalma eğilip uatma git kafa çek eğlen diğer tarafta cehennemden kurtuluşun yok...

Yetim

Kısıtlı Erişim
Ben çıkıyorum bu kadar Vakit ayırmam bile fazla.GİRİNCE ŞU BELGELERİNİ GÖRÜP CEVAPLAYAYIM.
@Yetim adlı üye ALLAH cc sana ne zaman bu yetkiyi verdi de Haşa F.GÜLEN in HİRİSTİYAN OLDUĞPUNU İDDİA EDİYON.

Benden begle bekleme ben belgesiz konuşurum çünkü ben Müslümanın sözüne inanırım

amca

Profesör
Allahdan kork agbi israile otorite olarak biat eden fetoş münafığı değilmi ?

Özel görevli provakatör beyinsiz ajan... İmansız oğlu imansız... Bilmeden söylemiyorum bunu .... Ayyaş.... Beynin ölmüş alkolden şimdi gelmiş bunama yaşına gelmiş foruma müslümanların başına bela oluyor... Yüz vermeyin edepsize horlar hırlar gider...