YENİ C.BAŞKANI ADAYIMIZI Ekmel Bey i Tanıyalım TANIMADAN TENKİT ETMEK Belki ahiretimizi zedeler.

dostluk

Kıdemli Üye
Giderek artış gösteren aşırı şüphecilik ilişki sorunlarına neden olup kişiyi yalnızlaştırıyor. Obsesyon, paranoya ve depresyon gibi hastalıkların eşlik ettiği şüphecilikte kıskançlık türü şüphecilik öne çıkıyor.Kişiyi nefes alamaz hale getiren ve sosyal yaşamı dağıtan şüphecilik ilişkileri de dinamitleyen bir özelliğe sahip. Özgüven azlığı yaşayan kişilerde görüldüğü gibi kendini aşırı beğenen ve eleştiriye kapalı kişilerde de sık rastlanıyor. Patron olması halinde çalışanlarına cehennem hayatı yaşatan şüpheci kişilikler sürekli zarar göreceği düşüncesi ile yaşarlar.

agbi

Yasaklı
Giderek artış gösteren aşırı şüphecilik ilişki sorunlarına neden olup kişiyi yalnızlaştırıyor. Obsesyon, paranoya ve depresyon gibi hastalıkların eşlik ettiği şüphecilikte kıskançlık türü şüphecilik öne çıkıyor.Kişiyi nefes alamaz hale getiren ve sosyal yaşamı dağıtan şüphecilik ilişkileri de dinamitleyen bir özelliğe sahip. Özgüven azlığı yaşayan kişilerde görüldüğü gibi kendini aşırı beğenen ve eleştiriye kapalı kişilerde de sık rastlanıyor. Patron olması halinde çalışanlarına cehennem hayatı yaşatan şüpheci kişilikler sürekli zarar göreceği düşüncesi ile yaşarlar.

DOĞRU yu bulmak için ŞÜPHE duymak AKLIN yoludur PEYGAMBERİMİZ sav in bile bu mealde HADİS i var belki ayettir HER HABERİ DOĞRU kabul etmeyin HER DOĞRUYU KABUL ETMEYİN.

Yetim

Kısıtlı Erişim
Ekmeleddin beyi tenkid eden yok sanırım çünkü halk tarafından bilinen bir icraatı/sözü yok.

Kendi adına konuş ben tenkid ediyorum bu kişi i.i.t başkanlığı yapmış yıllarca ne apmış bu i.i.t hiç bir akan kanın durmasına sebeb olmamış olmadığı gibi bide üstüne üstelik kan akıtan abd ab İsrail gibi bebek katillerinin yanında olmuşlar

Ayrıca bu teşkilat bill clintoonu kendi koferanslarına davet ediyor orada bil cilnton adisi ve kansızsı dalga geçrek bu gün olsa efendimiz aleyhisselatu vesselam için hz aişeye araba fabrikası kurardı vs çİrkefce konuşmalarını ayakta alkışladılar...

Bunların Alayı sionist KURUŞLAR VE SİONİT KURULUŞLARIN BAŞINA GETİRİLEN SİONİST UŞAKLARI..

Sofuoglu

Ordinaryus
Agbi,selamun aleyküm,
nasılsın muhterem,halin,vaktin yerindedir inşaAllah!
Allah sağlık, sıhaat, afiyet versin,hayırlı ramazanlar olsun...
Agbi,size özel görev vs.mi veriyorlar bi kızıyon küsüyon gidiyon sonra seçim zamanları geri dönüyon!
bu Ekmelledini vs tanıtın yayın oy toplayın diye size vazife vs.mi veriyorlar?
filistin kan ağlıyor,Doğu Türkistan yanıyor,Irak, Suriye keza aynı,Dünyanın birçok yerinde müslümanlar zulum işgence görüyor ! şu mubarek günlerde onlar için buğz etmekten başka yapacağımız hiçbirşey yokken birde çıkıp yok ekmeleddin şöyle ,falanca böyle derdine düşüyoruz,
ömür bitiyor agbi ömür!!,
onu bunu şunu bırakıpta birazda kendi derdimize baksak,yarın boş boş huzuru ilahiye çıkarsak vay bizim halimize!!ekmelde ekmekte orda karın doyurmuyor be agbi!
artık bağlayalım şu şeytanları,inelim şu benlik atından,kurtulalım şu köpekleşmiş nefislerden!!
muhakkakki bunları yapanlar kurtuluştadır biiznillah.......!!!

sürçi lisan olduysa affola...
tekrardan herkese hayırlı ramazanlar....................

Yetim

Kısıtlı Erişim
NE DİYEYİM EN DOĞRU CEVABI AHİRETTE alırsınız benden.

Yeter düşün artık insanlığın ve ümmet muhammedin üzerinden yer yüzünde VATİKANIN VE İSRAİLİN yüzünden akıtılmadık savunmasız insan kanı geçilmedik savunmasız insanların ırzı kalmadı " VATİKANDA VAFTİZ OLAN İSRAİLDE KAN İÇEN " LER ÖYLE YOK HERKES EKTİĞİNİ BİÇECEK ...

amca

Profesör
Ahiret inancı varmı bu yahudi uaşkları cemaatçilerde ya... İşlerine geldiği gübi davranıyorlar...

amca

Profesör
Agbi,selamun aleyküm,
Agbi,size özel görev vs.mi veriyorlar bi kızıyon küsüyon gidiyon sonra seçim zamanları geri dönüyon!
filistin kan ağlıyor,Doğu Türkistan yanıyor,Irak, Suriye keza aynı,Dünyanın birçok yerinde müslümanlar zulum işgence görüyor ! şu mubarek günlerde onlar için buğz etmekten başka yapacağımız hiçbirşey yokken birde çıkıp yok ekmeleddin şöyle ,falanca böyle derdine düşüyoruz,
onu bunu şunu bırakıpta birazda kendi derdimize baksak,yarın boş boş huzuru ilahiye çıkarsak vay bizim halimize!!ekmelde ekmekte orda karın doyurmuyor be agbi!
artık bağlayalım şu şeytanları,inelim şu benlik atından,kurtulalım şu köpekleşmiş nefislerden!!

Allah razı olsun senden sofuoğlu kardeşim...

agbi

Yasaklı
Ahiret inancı varmı bu yahudi uaşkları cemaatçilerde ya... İşlerine geldiği gübi davranıyorlar...

BU TÜR YAZMALARIN BİRKAÇ KERE OLUNCA SİZE ŞUNU SORAYIM.ALLAH cc size ÖZEL BİR YETENEK YETKİ mi verdi KALPLERİ AÇIP OKUYABİLİYORSUNUZ.

agbi

Yasaklı
Agbi,selamun aleyküm,

DEMİŞSİNİZ de komuya vakıf değilsiniz.BEN BİR ARA KENDİMİ edep ve ahlak konusunda yönetme zorunda kalınca KENDİMİN FORUM da yasaklanmasını istedim yönetimden.

muallim08
Süper Moderatör
muallim08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
211
@agbi nickli üye kendi isteği üzerine yasaklanmıştır. Süresi yönetim kararıyla belirlencek ve duyurulacaktır.

Daha sonra teklif ttim ama açılmadı yani YASAKLANMA KARARIM geri alınmadı sonra @Erdem kaldırmış ama ben OLUŞAN TEKNİK HATA sonucu kaldırıldığını sandım.

Bilgilerinize

agbi

Yasaklı
ÇOK İLGİNÇ

Ya BEN C.BAŞKANI ADAYI DEĞİLİM C.BAŞKANI ADAYI EKMEL Bey İşte onunla ilgili bilgiler getirdim VARSA KARŞI DÜŞÜNCELERİNİZ BUYRUN ANLATIN.

salimabi

Kısıtlı Erişim
Şahsen çok hafifede almamak lazım sionistin desteklediği kişi odunda olsa yine ona en az yüzde 30 oy vs toplattırır o pis sionistler...
bi halt yiyemezlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, Rabbim müsaade etmez

salimabi

Kısıtlı Erişim
2008 den itibaren küfür ehli azgınlaşacak saldırılarını arttıracak ama hep mağlup olacaklar, 2012 den itibaren veya 12. Devlet Başkanıyla birlikte Türkiye refaha doğruyol alacak....
****************************************...

Rabbimin işaret verdiği plan tıkır tıkır işliyor 2008 den beri her gün yeni bir taş yerine oturuyor, o tarihten beri hiç birkötü olaydan irkilmedim korkmadım herkese söyledim kesinlikle bu işte hayıra çıkacak diye hiç yanılmadım Elhamdülillah, yanılmamayıda hakedelim inşallah ..

agbi

Yasaklı
bi halt yiyemezlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, Rabbim müsaade etmez

Bence BESMELEDEKİ ALLAH cc İKİ SIFATINI iyie araştır.

Senin mantığına karşılık yazıyorum ÖRNEK GÖSTERDİĞİM İÇİN ALLAH beni afetsin

10348550_10204018601686624_8541574287305989141_n.jpg

HAŞA ALLAH BUNA MÜSADE EDER ama EKMEL Bey in C.BAŞKANI OLMASINA MÜSADE ETMEZ.

Bu kadar şahsi için ALLAH cc kullanmayın.NEMİŞ EKMEL BEYİN C.BAŞKANI OLMASINA ALLAH müsade etmez HAŞA ALLAH lamı konuştun.

ALLAH ı haşa bukadar basit e indirgemeyin ALLAH cc siyateniz alet etmeyin.

UNUTMAYIN ÖLÜM deeee VAR Ben burası sanal da olsa O GÜN KARŞINIZA GELECEK HİÇ MERAK ETMEYİN.

DÜŞÜNCEYE BAK ALLAH ın müsade etmediği hiç olamaz var olamaz AMA FİLİSTİNDE ALLAH MÜSADE EDİYOR AMA EKMEL BEY in CUMHURBAŞKANI olmasına müsade etmiyor.

GİT TÖVBE İSTİFAR ET BU NASIL DÜŞÜNCE BU NASIL SİAYSİ OLARAK haşa ALLAH ı kullanmak ALLAH SANA HİDAYET VERSİN.

ALLAHIM yukarıda yazdıklarımda HATALARIM VARSA BENİ AFET AMA SENİ SİYASET İÇİN KULLANMALARINA MÜSADE EDEMEZDİM.

agbi

Yasaklı
2008 den itibaren küfür ehli azgınlaşacak saldırılarını arttıracak ama hep mağlup olacaklar, 2012 den itibaren veya 12. Devlet Başkanıyla birlikte Türkiye refaha doğruyol alacak....

Rabbimin işaret verdiği plan tıkır tıkır işliyor 2008 den beri her gün yeni bir taş yerine oturuyor, o tarihten beri hiç birkötü olaydan irkilmedim korkmadım herkese söyledim kesinlikle bu işte hayıra çıkacak diye hiç yanılmadım Elhamdülillah, yanılmamayıda hakedelim inşallah ..

SANA BU HABERİ KİM VERDİ ???????

6:59 - Gaybın anahtarları O'nun katındadır, onları O'ndan başkası bilmez, karada ve denizde olanları O bilir ve bir yaprak düşmez ki, onu O bilmesin; ne toprağın karanlıklarında bir tane, ne de kuru ve yaş hiçbir şey yoktur ki, o herşeyi açıklayan Kitap'ta bulunmasın.

ALLAH cc sana GAYBIN ANAHTARINI nı verdi ??????????

BU ANAHTARLA GAYBUN KAPISINI AÇIP BU KİŞİİNİN ERDOĞAN olduğunumu gördün ?

Biraz evvelde SİYASET Haşa ALLAH ı karıştırdın.

Gaybı Peygamberler de bilmez. Bu konudaki birkaç âyet-i kerime meali şöyledir:
(Ben gaybı da bilmem.) [Enam 50, Hud 31]

(Gaybın anahtarları Allah’ın yanındadır.) [Enam 59]

(De ki: Eğer ben gaybı bilseydim elbette daha çok hayır yapmak isterdim.) [Araf 188]

ALLAHIM BENİ BÖYLE SİYASİ BATAKLIKLARDAN KORU AMİN.

Yetim

Kısıtlı Erişim
Bence BESMELEDEKİ ALLAH cc İKİ SIFATINI iyie araştır.

Senin mantığına karşılık yazıyorum ÖRNEK GÖSTERDİĞİM İÇİN ALLAH beni afetsin

10348550_10204018601686624_8541574287305989141_n.jpg

HAŞA ALLAH BUNA MÜSADE EDER ama EKMEL Bey in C.BAŞKANI OLMASINA MÜSADE ETMEZ.

Bu kadar şahsi için ALLAH cc kullanmayın.NEMİŞ EKMEL BEYİN C.BAŞKANI OLMASINA ALLAH müsade etmez HAŞA ALLAH lamı konuştun.

ALLAH ı haşa bukadar basit e indirgemeyin ALLAH cc siyateniz alet etmeyin.

UNUTMAYIN ÖLÜM deeee VAR Ben burası sanal da olsa O GÜN KARŞINIZA GELECEK HİÇ MERAK ETMEYİN.

DÜŞÜNCEYE BAK ALLAH ın müsade etmediği hiç olamaz var olamaz AMA FİLİSTİNDE ALLAH MÜSADE EDİYOR AMA EKMEL BEY in CUMHURBAŞKANI olmasına müsade etmiyor.

GİT TÖVBE İSTİFAR ET BU NASIL DÜŞÜNCE BU NASIL SİAYSİ OLARAK haşa ALLAH ı kullanmak ALLAH SANA HİDAYET VERSİN.

ALLAHIM yukarıda yazdıklarımda HATALARIM VARSA BENİ AFET AMA SENİ SİYASET İÇİN KULLANMALARINA MÜSADE EDEMEZDİM.

Allahdan kork agbi israile otorite olarak biat eden fetoş münafığı değilmi ?

agbi

Yasaklı

SANA BU HABERİ KİM VERDİ ???????

6:59 - Gaybın anahtarları O'nun katındadır, onları O'ndan başkası bilmez, karada ve denizde olanları O bilir ve bir yaprak düşmez ki, onu O bilmesin; ne toprağın karanlıklarında bir tane, ne de kuru ve yaş hiçbir şey yoktur ki, o herşeyi açıklayan Kitap'ta bulunmasın.

ALLAH cc sana GAYBIN ANAHTARINI nı verdi ??????????

BU ANAHTARLA GAYBUN KAPISINI AÇIP BU KİŞİİNİN ERDOĞAN olduğunumu gördün ?

Biraz evvelde SİYASET Haşa ALLAH ı karıştırdın.

Gaybı Peygamberler de bilmez. Bu konudaki birkaç âyet-i kerime meali şöyledir:
(Ben gaybı da bilmem.) [Enam 50, Hud 31]

(Gaybın anahtarları Allah’ın yanındadır.) [Enam 59]

(De ki: Eğer ben gaybı bilseydim elbette daha çok hayır yapmak isterdim.) [Araf 188]

ALLAHIM BENİ BÖYLE SİYASİ BATAKLIKLARDAN KORU AMİN.

@salimabi

Seni üç harfililer kandırmasın ??

Gerçekten ALLAH cc size gaybın anahtarlarından birinimi verdi ?

Baksanıza çok iddialı yazmışsınız BAKIN NE DEMİŞSİNİZ...Rabbimin işaret verdiği plan tıkır tıkır işliyor 2008 den beri her gün yeni bir taş yerine oturuyor, o tarihten beri hiç birkötü olaydan irkilmedim korkmadım herkese söyledim kesinlikle bu işte hayıra çıkacak diye hiç yanılmadım Elhamdülillah, yanılmamayıda hakedelim inşallah .

SİZİ YA ÜÇ HARFİLİLER KANDIRMIŞ __ YA BİR BAŞKASININ DEDİĞİNİ KENDİNİZE MAL ETMİŞSİNİZ ? __ YADA SİZ GERÇEKTEN M.ARABİ Hz leri gibi BÜYÜK ULU VE ALLAH cc en sevdiği kullardan birisiniz.

Yetim

Kısıtlı Erişim
Fetoş
v
a
t
i
k
a
n
d
a