Yeni bir Oruç Biçimi Sanal Dünya Orucu...

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
Otuç tutan watsap ile iftarını açar kesin :eek:leyo:

elbiss

Ordinaryus
hehee :)

Güldüm belki ama hoşuma gitti....günümüzün gerçeklerini bahsetmiş güzel hocamız...

Öğrenciyken para sorun olurdu genelde kontürlü hattımız olur mesaj çekerdik arama filan epey lükstü....zaman sonra parayı kazanmaya başlayınca konuşma dönemi geldi oldukça güzel sohbetler aramalar olurdu ki en çok hoşuma giden yan birebir sevdiğin insanla konuşarak telefonda olsa iletişim kuruyordun...

sonraki zamanlarda Teknoloji geliştikçe face whatsapp twit gibi etmenler geldi....belki twitter da yokum ama whatsap ve face de varım...

whatsaptan konuşmalarım yazışmalarım oluyor face te nadiren oluyor genelde begeni hoşuma giden yan....yazılarımı bugünkü adresim bu sitede paylaşıyorum kaldı ki hayatımda bu kadar uzun yazdığım kadar konuşkanlık ekleyen biri değilim...genelde benle yaşamayı seviyorum :) hayatımda konuşmam gerektiği anda konuşuyorum ki işte o zaman Fatih geldi diyorlar :)

az ve öz konuşmak hayatımın karakterimin bir parçası ....yarın adresim hangi site olabilir yada olmaz bilemem ama bugün burası...

geçmişte Managerzone Ailesi idi...orası benim için ap ayrı bir yer belki günün birinde orada yeniden olabilirim nasip....

konuya dönecek olursam...

Aslında eski günlerimi daha çok özledim...şöyle arkadaşlarımın sevdiklerimin gerçek telefon konuşmalarını ama sanırım hayat böyle ilerliyor...sanırım ben eskimişim hayat bana belki farklı gözüküyordur bilemem...hocamızın oruç tutma fikrini yapmak isterdim ama yazmayınca darılıyorlar insanları üzmek huyum değil sık sık yazamıyorum ama yazmak durumunda kalıyorum....dostluk ve arkadaşlık önde geliyor ve öyle olmak zorunda en azından benim için....hocamızın ALLAH sözlerini taktirle saygı duyuyorum olması gereken o zaten...hayatımızda ne kadar olabiliyor onu ALLAH bilir..

Böyle..

elbiss

Ordinaryus
Elbette Telefonla arayarak konuşmalarım oluyor aranıyorumda fakat konu whatsapp üzerine olunca o yönde bir eğilim olanlarla kurduğum iletişimimi paylaşmak istedim bu konuda yanlış anlaşılmak istemem..

Böyle.