Yazi stilin karakterin hakkinda ne söylüyor .....

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Sen "Özel"sin!
55254703b951e96129098f70.jpg

Sen özel bir insansın, eşin benzerin yok bu dünyada! Seni herkesten farklı yapan, çok az insanda bulunan yeteneklere sahipsin. Ayrıca kendine ait sırların var ve bunu kolay kolay kimseyle paylaşmıyorsun. Gizemlisin ve bu da seni çekici yapıyor. Davranışlarınla insanlarda merak uyandırıyorsun ve insanlar senin gizemini çözmek isityorlar. Kısacası sen özelsin ve özel kalmaya devam edeceksin.

Hakperest

Kıdemli Üye
Sen "Açık Görüşlü"sün!
5525433de905320275988800.jpg

Sen her fikre açık bir insansın. İnsanları düşüncelerinden dolayı yargılamıyorsun ve bu yüzden her görüşten arkadaşın var. Yeni insanlarla tanışmayı, yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyorsun. Aynı zamanda mütevazi bir kişiliğe sahipsin ve insanlara yardım etmeyi çok seviyorsun. Bu yüzden insanlar da seni çok seviyor ve sürekli seninle zaman geçirmek istiyorlar. Ortamların aranan kişisi sensin yani popüler insan!

spesifik

آزادی قید و بند
"Zeki ve Detaycı
Sen hayatın detaylarda olduğunun farkındasın. Oldukça zekisin ve hayattaki her ayrıntıya önem veriyorsun. Yapacağın şeyleri en ufak pürüzüne kadar planlıyorsun, tam bir kontrol delisisin yani. Aynı zamanda hiçbir şeyi kolay kolay beğenmiyorsun, bu yüzden de mükemmeliyetçisin. Bazıları senin aşırıya kaçtığını düşünse de sen mutluluğun ayrıntılarda gizli olduğunu biliyorsun ve buna göre davranıyorsun. Kısacası sen akışına bırakmayanlardansın!

İ ler de iki şıkta kalmıştım ötekini işaretleyince Açık Görüşlü çıkıyor.Hiç mükemmelliyetçi değilimdir alakası yok ...

Mugalata

Kıdemli Üye
Sen "Açık Görüşlü"sün! çıktı bana

ama görüyorum ki hakperest'e de aynısı çıkmış. oysa kendisini "tutucu yobaz" olarak tanımlamış. demek ki pek güvenilir bir test değil. :)

erdemceerdem

Profesör
Sen "Açık Görüşlü"sün!
5525433de905320275988800.jpg

Sen her fikre açık bir insansın. İnsanları düşüncelerinden dolayı yargılamıyorsun ve bu yüzden her görüşten arkadaşın var. Yeni insanlarla tanışmayı, yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyorsun. Aynı zamanda mütevazi bir kişiliğe sahipsin ve insanlara yardım etmeyi çok seviyorsun. Bu yüzden insanlar da seni çok seviyor ve sürekli seninle zaman geçirmek istiyorlar. Ortamların aranan kişisi sensin yani popüler insan!

Bu kurgu bana da bunu layık gördü :)

baktım da 69.984 kombinasyon. mümkün değil ki bu kadar karakter bulmuş olsunlar..:)

Mugalata

Kıdemli Üye

o zaman da kendinle çelişiyorsunuz
hem güvelinir değil diyorsunuz
hem de açık görüşlüyüm diyorsunuz
bir karar verin artık

ben kendimle ilgili değil, seninle ilgili sonuca yorum yapmıştım. kendini "tutucu yobaz" olarak tanımlamış olan seni de "açık görüşlü" olarak tanımlamışlar. :)