Yaşınız Kaç?

Hangi Yaş Aralığındasınız?

• 5-10

Oy: 2 0.4%
  • 10-15

Oy: 12 2.4%
  • 15-18

Oy: 61 12.2%
  • 18-20

Oy: 88 17.6%
  • 20-25

Oy: 178 35.6%
  • 25-30

Oy: 79 15.8%
  • 30-40

Oy: 51 10.2%
  • 40-50

Oy: 17 3.4%
  • 50-60

Oy: 7 1.4%
  • 60 ve Üstü

Oy: 6 1.2%

• Kullanılan toplam oy
    500

Byrocktar

Profesör
fes@ ben abla benim seninle aramda sanırım 1 cm var ve bana ben çok kısa geliorm aynaya bakmak istemiorm :D

SiNeM

Piss'a!
gonzalez' Alıntı:
fes@ ben abla benim seninle aramda sanırım 1 cm var ve bana ben çok kısa geliorm aynaya bakmak istemiorm :D
sen küçüksün :O epifiz plakların kapanmamıştır daha :O merak etme uzarsın..ama fesanın uzama şansı yok :O

Byrocktar

Profesör
evt kapanmıştır ama bana küçük demeyin bugün sinir oldum zaten iş yerinde para tahsil etmeye gittim bana kızlar ufaklık dedi :evil[1]: :evil[1]: çok sinirlendim dövecektim! :boxing[1]: :boxing[1]:

SiNeM

Piss'a!
gonzalez' Alıntı:
evt kapanmıştır ama bana küçük demeyin bugün sinir oldum zaten iş yerinde para tahsil etmeye gittim bana kızlar ufaklık dedi :evil[1]: :evil[1]: çok sinirlendim dövecektim! :boxing[1]: :boxing[1]:
ne güzel işte .. keşke ben de senin yaşında olsam :crying: :crying:

Byrocktar

Profesör
ya o benim yaşımdan dolayı dese keşke boyuma dedi :( . .

İmandanihsana

Doçent
RaBiA' Alıntı:
şu ana kadar forumun en kıdemli üyesi yolcu=====> 30 yaşında
en genç üyesi gonzalez====>16 yaşında
2.en genç üyesi BENNNNN==>18 yaşınddaaa :O :O :O :O :O :O bayaaa mutlu oldum yavvvvv

bide ben rabia l kardeşş benımde 18 sole bakım hangı ay belkı senden buyugumdur

İmandanihsana

Doçent
gonzalez' Alıntı:

ah orda fakir kardesın olcaktı ii bişi derdım amma nese :O :O :O

İmandanihsana

Doçent
RaBiA' Alıntı:
yaaa ooollddduuu bi çokoprense kanacak insanmıyım bennn pışııııkkkkk ;) :lac[1]:
yokk ölee yağmaaa kim daha yüksek bişi verirse onun sırasını bulurummmm :uzgunum[1]: :gleam[1]: yeni tekliflere her zaman açığız efendimm :D :D :D :D

sana cok kral bı teklıfım varr hemde ılmı bısı KUTUBU SITTE ALICAM SANA oldumu yanında bıde İBNİ KESİR HADI ICIMDEN GELDI BI DE FIKIH ANSIKLOPEDISI GENE ICIMDEN GELDI BIDE BEYAZ MİSK BAK BUDA ICIMDEN GELDII BIDE ZİKRMATİKKK ALCAMMM :O :O :O :O :O :O

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
gonzalez' Alıntı:

:O :O :O

RaBiA

Asistan
firat_antigs' Alıntı:
sana cok kral bı teklıfım varr hemde ılmı bısı KUTUBU SITTE ALICAM SANA oldumu yanında bıde İBNİ KESİR HADI ICIMDEN GELDI BI DE FIKIH ANSIKLOPEDISI GENE ICIMDEN GELDI BIDE BEYAZ MİSK BAK BUDA ICIMDEN GELDII BIDE ZİKRMATİKKK ALCAMMM :O :O :O :O :O :O

yaaaaa ben bunu geçç görmüşüm yahuuu :( hemen sen detaylı doğum tarihini ver ben bulurum kaçıncı olduğunu..hem zaten ben 2. değilmişim 11 yaşında olan da varmış burda.ve sanırım benden önce elifnur da var.yani senin anlayacağın ben bayaa gerilere düştüm :) ama sen genede detaylı bilgi ver.bu hediyeler kaçmazz ;) ;) ;) :) :) :) :D :D :D

Byrocktar

Profesör
yalnız_efe hemen topukla birazdan polis baskın yapar 12 yaşından küçükleri görünce karakola götürüolar :D