Yaralı gönlüm korkuyla söz eder hicrandan!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Islansız şu kirpiklerim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Muvazeneye muhtaçtır bu avare gönlüm[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ah çektiren ve hiç dinmeyen emelim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Halimi hangi yüzle ayan eylerim, mahcubiyetimi kimden gizlerim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden gafletin pervazlarındayım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Tahkik eden aklım, aşkın fırakında ki zafım, neden utanırım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Haydi söyle kalbim kimin nazargahı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Enaz yetmişkere tecelli edilen ve beklenen bir ulvi sevdayı neden saklarım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Dinmiyor sancılarım, sızılarım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Fevkalade muhtaç olan, sürurun hasretine ram olan kalbi sayfalarım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sessizce akıyor gözyaşlarım, umuda galebe çalıyor feryadlarım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Firkatini terennüm ettiğim anılarım ve salalarım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kim ne söylerse söylesin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dilerlerse hezeyan ettiğimi edebi manada yersinmeden dile getirsin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ağlayan gözlerimin yaşını kimler silsin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yüreğim titresin, hesap içime aşkın farkını eksin[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Fenadan bekaya göçer oldum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Tefekkür eyledikçe hali fakirliğimden fevkalade ve hazince korktum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bu minval üzere yolun eminliğini ariflere sordum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhumun uzak kaldığı aşkın feyzini sinemin derinliğine koydum ve kokladım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]