yalnızlık...

kendinizi yalnız hissediyormusunuz?

• Zaman zaman

Oy: 54 58.1%
  • her zaman

Oy: 26 28.0%
  • hiçbir zaman

Oy: 13 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    93
K

KeKe

Guest
Ben Yar Seven Yar Dİye Sevİlen Bİrİyİm
Bİlİrİm Kİ Ben Yalni Kalirsam Bİrİlerİ Daha Yalniz Kalacak Ben Onlara Kiyamam Ama Bende Zaman Zaman Yalniz Kalmak İsterİm.

hamide

Profesör
keşke tek başıma yalnız bir adada kalsaydım sıkılmak aklımdan

bille geçmiyor iki yüzlü kötü insanları düşününce..

Amine1

Doçent
Mesala Bİraz Önce Çok Yanliz Hİssedİyodum Ama Artik Hİssetmİyorum

seher

Doçent
kendimi bildim bileli en yakın dostumdur yalnızlığım...sürekli onunla olduğum için bazen sıkıntı bastığıda oluyo ama olsun ben yinede seviyorum.

DJ MESNEVI

Doçent
Bizim zınar abide ben bir ısık görüyorum bence kendini heba etmesin.. (Urfada oxford vardıda zınar abimmi gitmedi?)

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com
Hadis-i Şerif: İNSANLARIN EN HAYIRLISI HER NEREDE OLURSA OLSUN ALLAH(CC) IN KENDİSİYLE BERABER OLDUĞUNU BİLENİDİR!!

yaaa sizde varyaaa.... biz, insan her zaman yanlız dediysek vardır bi bildiğimiz elbet... her insanın TANRISININ olduğunu bilen insanlarız... biraz daha mantıklı düşünün..

sonuna ünlem işareti koymuşsun.... bu kadar celallenmeyin hemen.. bizdeki ünlemleri görmediniz siz heralde.. neyseee...

vuslatgeceleri

Asistan
Web sitesi
vuslatgeceleri.spaces.live.com
yaaa sizde varyaaa.... biz, insan her zaman yanlız dediysek vardır bi bildiğimiz elbet... her insanın TANRISININ olduğunu bilen insanlarız... biraz daha mantıklı düşünün..

sonuna ünlem işareti koymuşsun.... bu kadar celallenmeyin hemen.. bizdeki ünlemleri görmediniz siz heralde.. neyseee...

Ben Sadece Hadis-i şerif meali yazdım celallenmek mümine yakışmaz Konuya Hüsn-i Zan Cihetiyle bakarsanız memnun olurum kardeş selam ve dualarımla Rab'be Emanetsiniz!!

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com
Ben Sadece Hadis-i şerif meali yazdım celallenmek mümine yakışmaz Konuya Hüsn-i Zan Cihetiyle bakarsanız memnun olurum kardeş selam ve dualarımla Rab'be Emanetsiniz!!

sevgili vuslat geceleri öncelikle teşekkür ediyorum... Ama şunuda belirtmem gerekiyor.. Hadisi şerif mealinin sonunda ünlem işareti yoktur heralde di mi?? neyse.. tabi o kadar büyütmeye gerek yok..sizin hadisi şerifinize bir muhalefetimiz yok. ama önce benim söylediğim cümleleri alıntı yaparak bu hadisi şerifi koymanız. ve sonunu ünlem ile bitirmeniz... bende dedim ki siz yanlış anladınız.. benim anlatmak istediğim yanlızlık başkaydı..Yoksa tabi ki TANRI/ALLAH kullarının her zaman yanındadır...

neyseee... ben teşeküür ediyorum size tekrar....

M

M.T.

Guest
bazi insanlara bakarsin cevresi insan dolu iken kendini yalniz hissedir..;)

gurbet

Asistan
yanlızlık insana daha iyi tevekkül etme fırsatı veriyor
seviyorum yanlızlıgı galiba
oda beni sevmiş olacakı geldi kaldı yanımda : )

Edibe Ziyâi

Agâh ol ey nefsim..
yalnızlık hiç bir insana nasip değildir..her zaman Allah yanımızdadır çünkü. bir insan olarak dersek,insanalrın seni her anlamadığı zaman yalnızsınızdır..ama ben yalnızlığı severim,yalnızken bulurum kendimi;)

seher

Doçent
yalnızlık...öze dönüş! O'(cc)nu buluş noktası...kendinle ve O'(cc)nunla olmak...her insan muhakkak yalnızdır önemli olan yalnızken bile yalnız olmadığımızı bilmemiz sanırım...selametle...

Sabr-el-Hayat

Profesör
Bana yalnizlik unutuldugum gün degil unuttugum gün olur...

MiHRiMaH

Son gülen... :/
Bence yalnızlık göreceli bir kavram... Etrafında pek çok kişi olan da yalnızlık çekebiliyor, hiçkimsesi olmayan da... İnsan bazı zamanlar ruhen bir çıkış yolu bulamazlar... İşte o durumlarda ya hiçkimseyle konuşmak istemezler ya da yanlarında bir dert ortağı ararlar... Belki kalabalıkta suskunluk aramak da yalnızlıktır... Belki sessizlikte ses bulamamak da yalnızlık... Bir iç bunalımı işte... Uzun veya kısa bir süre geçiyor ve bitiyor... Ebedi yalnızlık diye bir durum yok çok şükür:blink: ...

Kabir hayatı ve hesap günü o yalnızlık çok ayrı:blink: :crying: ... Allah, o günlerde bizleri başı önünde eğik ve hesabını veremeyenlerden etmesin, azapla kıvranan ve gözleri yuvalarından çıkanlardan olmayalım inşallah...

POYRAZ_38

Paylaşımcı
yalnızlık benim eski sevgilim
yalnızlık benim en vefalı yarim
ben onu kimler için terkettim
o beni terketmiyor....