Yalanları Ortaya Çıktı: Avcı'nın Kitabının İkinci Bölümü Gazeteciler Tarafından Yazıldı

TakVa

Ordinaryus
Yalanları Ortaya Çıktı: Avcı'nın Kitabının İkinci Bölümü Gazeteciler Tarafından Yazıldı

Eskişehir Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın gündemi sarsan kitabı "Haliç'te Yaşayan Simonlar" için BOMBA İTİRAF GELDİ.

Hanefi Avcı'nın yazdığı kitapta ikinci bölüm hazırlanırken bazı gazetecilerden destek aldığı iddiası "gerçek" çıktı.

Habertürk TV'de ekrana gelen tartışmada Milliyet Gazetesi Yazarı Belma Akçura, kitabın ikinci bölümünün sonradan eklendiğini itiraf etti ve daha da ileri giderek "kitabın yazımına yardım eden gazetecilerden biri" olduğunu açıkladı.

Şimdi kamuoyu kitaba sonradan eklenen bölüme "yardım eden" diğer gazetecileri merak ediyor.

samanyoluhaber

Fetullah Gülen'e iftira dedimi hazır birçoğu.

ORHANCAN

Ordinaryus
Kitabın ikinci kısmını 3 gazeteci emek vermişler....

zaten ilk bölümüyle üslup ve yazım-anlatım yönüyle ayrılık ve imla farklılıkları vardı..

bakalım diğer iki gazeteci zevat ve zerzavatlar da başlarını iş gelmeden itiraf edecekler mi???...

yoksa pişman olmadan ikinci bölümün yazılması için emir verenler tarafından tahtalı köy olarak gördükleri mezaristana muhtar mı olacaklar..