Yağmur yağıyor, ah hicran yüreğime akıyor!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sustum yıllarca herşeye inat[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gecenin kör kuyularında ve sinemi burkan bakir anılarımla[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Vurgun yemiş hangi can varsa, koşulsuz yanındayım elbette, olsada can pahasına[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilmem ki vefa niye bukadar uzaklarda, sadakat yalçın kayaların masumluğunda[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yine sessizce başlamıştı gözyaşlarım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nereye baksam, nefes nefese koşuşan canları bir bir kalbi manada yoklasam[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bin hüzün içinde, dertlerin siciminde, çilenin ahenginde, bitmeyen umut çok derinlerde[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yüzlerinden okunuyordu herşey, her birinin çehresinde bir yudumluk tahammul kalmıştı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Rıhtıma yaklaştım ve hasretin sancısıyla bir bir vedalaştım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yıllardır avunmuştum,çare adına her ne varsa merakla sarılmıştım, anladım ki yanıldım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yol yolcularına, umut panayırlarına şöyle bir derinde baktım, sadece mahzunluk yaşadım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hesap namına ne kadar yaşanmışlık varsa, hıçkırıklarımı tuttamadım, sessizce ağladım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir çocuğun masumluğunda[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Umudun her yudumunda ve aşk; samimiyetin hal lisanında, hakikatin selim kollarında[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Şikayetlenmek, yeis içinde nefeslenmek,sabahlara kadar ah çekmek bir çözüm değil arda[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Edep adına ne varsa, sabrı nefeslenmek vicdansa, kanaate bürünmek haksa, asla korkma[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl olsa [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Müddeti nefes için imtihan olmak kalbi manada aşkı sanatsa,bir an nedamette bulunma[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sevda sabır ister, teslimiyette iradi anlamda fedakarlık bekler, ne akıl, ne sır delalet eder[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hal lisanında tevazuu içinde nefeslenmek, çileyi def eder, sürur gönül perdesini akseder[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Zahire aldanma, bilmemezsin bahtı anında vaki olacaktır keder, aşk, hal dilinde ekber[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]

su damlası

Asistan
Yine sessizce başlamıştı gözyaşlarım
Nereye baksam, nefes nefese koşuşan canları bir bir kalbi manada yoklasam

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bin hüzün içinde, dertlerin siciminde, çilenin ahenginde, bitmeyen umut çok derinlerde[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yüzlerinden okunuyordu herşey, her birinin çehresinde bir yudumluk tahammul kalmıştı[/FONT]

çok güzeldi.Yüreğinize ve kaleminize sağlık.