XP cd olmadan ve Başlangıç Disketi olmadan FDIKS .

seyyah

Üye
XP cd olmadan ve Başlangıç Disketi olmadan FDIKS yap!!ve bir çok özellikleri ile!!

Bilgisayarlarınızda bir disket sürücü bulunmuyor ise bu program ile ihtiyacınız olan
tüm bilgisayarı başlatma seçenekleri ve ilk yardım araçlarını programlarına arişebilirisinzi..
Bu program tüm ilkyardım araçlarını kullanımı kolay bir arayüz üzrerinden erişebileceğiniz bir
bir CD sürücüye kopyalar.Sisteminizi açabileceğiniz bu CD ile tüm sistem problemlerinizi halledebilir,
Yeni işletim sistemlerini kolayca kurabilir.hatta silenen partisyonlarınız bile geri getirebilriisniz.

Programın içindeki yardımcı programlardan bazılaro (5 Mayıs 2005 itibariyle son güncel sürümleridir:

* Sabit Sürücü Yüklemek Programları
(Segate,Matrox,Samsung,programları)
* Sabit Sürücü Analiz Programları (PowerMax.Data Lifeguard, Segate Toola,Fujitsu Diagnostic,Samsung
Diagnostic)
*PC ınspector, Active Killdisk, vb
*HDClone ve benzeri sabir sürücü klonlama programları
*Partiyon Yöneticileri (Ranish. Fdisk.MBr Tools,Active Partition Recovery,TestDisk,vb,,)*NTFS okuyabilme desteği
*NT şifre ve resgistry (kayıt) değiştirici
*işlemci/Hafiıza Analiz programları
*Dost Boot Diskleri
*Linux Kurtarma Porgramları
*F-Prot Antivirüs,McAfee Antivirüs
*Ağ araçları
*Disk imaj Yazıcısı
*Tüm sık kulalnılan DOS araçları

Ultimate Boot CD'ye bu sürümde eklenen özelliklere bir gözatacak olursak:
*Boot Disk imaj Yazıcısı
*QNX Tarayıcısı V4.00
*TestDisk Güncellemesi
*F-Prot ve McAfee program ve virüs dosyalarını güncellemeri
*PCISniffer 1,2
*Disk Editor 3,0
*Arachne tı 7.75
*Partition Saving 2,90
*Lucifer 1,0
*Driver Fitness Testi 3.73
*CMOS password recovery (BIOS şifresini gösterir ve değiştirir)

NOT:programı İndirdikten sonra bir CD'ye yazmanız istenecektir. Bu CD ile yukarıda bahsettiğimiz tüm
programları ve daha fazlasını kulllanabileceksiniz!!
Bahsi geçen tüm programlar ve virüs taramaları en güncel sürümler olup kurulum Windows işletim
sistemini kullanmanız gerekiyor...Ancak oluşturduğunuz!! Boot CD'si ile tüm işletim sistemlerini
(Linüx,DOS,vb...) açabiliyor ve programları kullana biliyorsunuz!!!
UNUTMAYALIM BOOT'lu CD çalıştırmak için cdrom'u BıOSTAN birinci yere almaktır zaten biliyorsunuz bunları!!
Bu arada Boyutu: 146 mb dır!!!!FULL!!! Direk yükle!!!
HIZLI LİNK!!!

http://mirror.csie.ntu.edu.tw/pub/ubcd/3.3/ubcd33-full.exe