Windows saatinden sıkıldınız mı? "Chameleon Clock"

myafhi

Paylaşımcı
Katılım
14 Haz 2006
Mesajlar
292
Tepkime puanı
1
Puanları
0
CHAMELEON CLOCK 5.1
Eğer windows saatinden sıkıldı iseniz bu saati çok seveceksiniz. Sadece saat olma özelliği dışında başka fonksiyonlarıda var;
* Çeşitli skinlere sahip,beğendiğiniz saat şeklini seçebiliyorsunuz.
* Ekranınızda ekstra yer kaplamıyor,windows saatinin yerine yerleşiyor.
* Yok ben bu saati windows saatinin haricinde ekranda başka yere koyacağım diyorsanız, Options dan "Tray clock" yerine "Floatin clock" u seçiyorsunuz.
* Sahip olduğu alarm menüsü ile çok çeşitli fonksiyonlara sahip;
- Yılın,ayın,günün herhangi zamanında,istenildiği kadar uyaracak (once,hourly,weekly...) alarm düzenleyebiliyorsunuz. Düzenlediğiniz alarm "sesli" ve/veya ekrana sizin hazırladığınız,yazdığınız bir "pop up" pencere ile gelebiliyor.
- Doğum günlerini artık unutmak yok
- Yine alarm menüsü ile "action" seçebiliyoruz. Yani ayarlanan zamanda PC yi kapatmak (Shutdown computer) veya herhangi bir windows uygulamasını başlatmak (Open applications and document)
* Dünyadaki güncel zamanları görebilirsiniz.
* Ayın belli bir tarihteki durumunu "moon phase" görebilirsiniz. (Romantik insanlar için olabilir Mesela Dolunay da akşam gezintisi programlayabilirsiniz)
* Vs.Vs.
Bu linkten http://www.softshape.com/download/#chamclock alarm sesleri,saat sesleri vb indirip kurup,programla gelen varsayılan seslere eklentiler yapabilirsiniz.

Programı Download etmek için

İNDİR

alıntıdır
 

cahid

Kıdemli Üye
Katılım
18 Ağu 2009
Mesajlar
5,519
Tepkime puanı
1,278
Puanları
0
Konum
Muamma...!
Link yeni versiyonuyla güncellendi...
 
Üst