windows live mail nasıl iptal edilir? | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

windows live mail nasıl iptal edilir?

denizfeneri

Doçent
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.denizfeneri.org.tr
ben windowsa girerken tanıtımları oluyordu ben de kaydettim ama mesajlarımı doğru dürüst okuyamıyorum.nasıl iptal edebileceğimi bilen var mı?messenger değil mesaj bölümü

şimdiden sağolun

EGELI EFE

Doçent
İhvan Üyesi
Ne demek istediğinizi anlayamadım ama sanırım live mail arayüzünü kullanıyorsunuz..Bu yardımcı olur umarım..
Windows Live Mail Beta'yı kullanmayı durdurmak için Windows Live™ Mail Beta arabirimindeki "Options" (Seçenekler) sayfasında "Beta opt-out" (Beta'dan vazgeç) öğesini tıklatın. Böylelikle tekrar hotmail hesabınıza geri dönebilirsiniz..

denizfeneri

Doçent
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.denizfeneri.org.tr
ALLAH RAZI OLSUN EGELİ EFE;BEN ANLATAMADIM AMA SEN ANLAMIŞSIN DA BEN DEDİĞİN YERİ BULAMADIM.Resmini gönderiyorum,dediğin yer burada mıydı?yanlış yere mi bakıyorum.

EGELI EFE

Doçent
İhvan Üyesi
En altta more options varya orayı açarsan orada görebilirsin

denizfeneri

Doçent
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.denizfeneri.org.tr
KardeŞİm Allah Razi Olsun,dedİĞİnİ Bulamadim Ama Nasil Oldu Anlamadim Bİryerlere Basarken Normale DÖndÜ.saĞolasin Cennetlİk Olasi KardeŞİm Vaktİnİ AyirdiĞin İÇİn Hakkini Helal Et.

EGELI EFE

Doçent
İhvan Üyesi
Hakkımız varsa Helal olsun kardeşim..

johncoffey07

Asistan
İhvan Üyesi
Ya ben yapamadım yaaa bana biraz daha geniş olarak anlatabilir misiniz zahmet olmazsa:)??