Winanpla Hareketli Masaüstü

myafhi

Paylaşımcı
Hepimizin bilgisayarında olan winampin visualization gibi bir özelliği olduğunu çoğumuz biliyoruz.. Daha önceki versiyonlarda bu visualizationlar pencerede yada full screen olarak çalışıyordu. Fakat bu görüntüyü masaüstünüzde de hareketli olarak kullanabilirsiniz.. Bunun için tabii ki sisteminizin iyi olması gerekiyor..

İlk önce winampin son versiyonu olan WiNAMP 5.09 u indirip [ www.winamp.com ] bilgisayara kuruyoruz. Sonra winampin ana konsolunda herhangi bi yerde mousu sağ tıklayıp resimdeki gibi "options/preferences" e tıklıyoruz...

15zc2.jpg

Hepimizin bilgisayarında olan winampin visualization gibi bir özelliği olduğunu çoğumuz bilir zaten. Daha önceki versiyonlarda bu visualizationlar pencerede yada full screen olarak çalışıyordu. Fakat bugün winampi kurcalarken bunu arka plan yapabildiğimi farkettim bayada hoşuma gitti sizinlede paylaşmak istedim. ilk önce winampin son versiyonu olan WiNAMP 5.09 u indirip [ www.winamp.com ] bilgisayara kuruyoruz. Sonra winampin ana konsolunda herhangi bi yerde mausu sağtıklayıp resimdeki gibi "options/preferences" e tıklıyoruz

Daha sonra karşımıza aşağıdaki ekran çıkıyor ve kırmızı oklarla gösterdiğim sekmelere tıklıyorsunuz..

24af1.jpg

Ve sonra siyah okla gösterdiğim start'a tıklayıp visualizationu başlatıyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra pencereyi kapatıp resimdeki gibi visualitona sağ tıklayıp "desktop mode" yi seçiyorsunuz..

34pf.jpg

Şimdi Winampı simge durumuna küçültüp yeni 3 boyutlu ve hareketli duvar kağıdınızı izleyebilirsiniz. Hep aynı animasyonu görmek istemiyorsanız ara sıra SPACE tuşuna basarak değiştirebilirsiniz. Sıradaki şarkı isimleride masa üstünde görünecektir. Kapatmak için ise aşağıdaki resimdekini yapmanız yeterli..
42dq.jpg

alıntıdır

Byrocktar

Profesör
nur cennet kardeşim tşk. ederim bende buldum allah razı olsun...
myafhi cidden baya gzl...
ben sana bişi sorcam hani msn kişi iletisinde media playerda dinleneni yazıo ya bunu winampta yapamazmıız???

Nur Cennet

Profesör
nur cennet kardeşim tşk. ederim bende buldum allah razı olsun...
myafhi cidden baya gzl...
ben sana bişi sorcam hani msn kişi iletisinde media playerda dinleneni yazıo ya bunu winampta yapamazmıız???
Yapabilirsin kardeşim..Ben Yapıyorum..
Eğer Sitedeye Konulmamışsa ben Koyayım..

Byrocktar

Profesör
koyulmamış koyarsan ii olr gerçi ben hiç bakmadım sen bak yoksa koy...