web sitesi nasıl yaptırılır veya yapılır

kalkaner

Üye
arkadaşlar bir web sitesi hazırlamak veya hazırlatmak istiyorum bilen birine yaptırsam nekadara mal olur kendim yapmaya kalkasam nerden başlamalıyım yardımcı olursanız sevinirim isterseniz özel olarakta bu kunuyu konuşabiliriz msn [email protected]

Nur Cennet

Profesör
Hiç Bir Siteye Girip Bakmıyor Musunuz?Orda Hep Anlatılıyor Ve Bedava Site Nasıl Yapılır Güzelce Açıklanıyor...

kalkaner

Üye
yok kardeş bedavalardan haberim var bu ticari bir sit olacak okadar basit olmasın hem çoğu türkçe karekterleri desteklemiyor

SeNoL

MUEYABYA
Nasıl bir site yaptırmak istiyorsun sen kardeş..Fiyatı sitenin şekline göre değişiyor.bende yapıyorum web sayfası ama tam profosyonel değilim...Eğer biraz daha detaylı bilgi verirsen nasıl bir site yaptırmak istediğine dair yadımcı olurum inşaallah..Tanıdıklarım var bu işle profosyonelce uğraşan..

m_ozdamar

Paylaşımcı
Nasıl bir site yaptırmak istiyorsun sen kardeş..Fiyatı sitenin şekline göre değişiyor.bende yapıyorum web sayfası ama tam profosyonel değilim...Eğer biraz daha detaylı bilgi verirsen nasıl bir site yaptırmak istediğine dair yadımcı olurum inşaallah..Tanıdıklarım var bu işle profosyonelce uğraşan..

yine güzel kardeş ah bizde biraz bir şeyler yapabilsek kendi çapımızda yapıyoruz işte eline sağlık

SeNoL

MUEYABYA
yine güzel kardeş ah bizde biraz bir şeyler yapabilsek kendi çapımızda yapıyoruz işte eline sağlık

S.A
Tecrübe kazandıkça herkes yapar kardeş hiçte zor birşey değil..Sadece çalışmak gerekiyor..Benim yaptığımda çok iyi birşey değil zaten..

kalkaner

Üye
senoll kardeş bana fazla tefarruata ihtiyacı olmayan bir ticari site lazım

kalkaner

Üye
senoll kardeş bana fazla tefarruata ihtiyacı olmayan bir ticari site lazım

evet kardeşim gelelim konuna kimseye para ödemene gerek yok host ve domain belirlediysen.
bir allah razı olsun dersen allah rızası icin size bir site yapa bilirim inş

kesin söz vermeyem sonra söledin yapmadın deme sen sadece ne nasıl birşey istiyorsun yardımcı olurum inş

portal yada şirket tanıtımı felanmı acaba.

yada beni takip edersen diyer sitelerden felan burada yapabilirsem bişeyler ögretmeye çalışırım inş

rabbime emanetsin

Web sitesi lazım ise eğer yardım edebnilirim benimle iletişime geçin

MYR_starweb_tas.gif

MiHRiMaH

Son gülen... :/
Ben de html kodlarıyla bir site yaptım:D Çok zor oluyor bence:O Şu hazır programları öğrenemiyorum, yaşlanıyormuyum nedir:D ... Kursa gidecez mecbur... Ben size ucuz site yaparım... Evden daha az masraf nasıl olsa(babam ödüyor ya faturaları:O )... Ama şöyle ustalaşana kadar iki sene beklemeniz lazım:shake2[1]: :good[1]: ...

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com

ya banada şöyle güzel bi web sitesi lazım. . acaba bu forumda var mı böyle tasarımcı vs ? tabi sezarın hakkı sezara. . yazıları kolayca ekliyebileceğimiz, yani kısaca güncellemesi kolay, portatif, relax, ve görünüşü güzel bir site . . .

yaparım diyen var mı arkadaşlar. ?

emmargah

Profesör
ya bi sene bekle ben alıym web tasarım dersini:(
olmas mı:crying:

emmargah

Profesör

çok güzl olmuş şenol ya:)
html kodlarıylamı yaptın:blink:
çekilmez o kodlar ya:confused1[1]:
asp olayı da varmış ama:thinking: o nasıldır bilemiyorum

talha

Üye
web sitesi sahibi olacaklara tavsiyem iyi düşünün öyle girin...
sağlık problemleriniz ve uyku düzeninizde ciddi bozulmalar olabilir.
sadece tavsiye...