Virüs Uyarısı Alan var mı?

Enes

İhvan Forum Üye
Değerli arkadaşlar ihvan foruma girince virüs uyarısı alan yahut "site güvenli değil" diye uyarı alan kimse var mı?

Geçen haftalarda 79 kez saldırıya uğramışız ve zannedersem bazı sistem dosyalarımızda yine sorun oluşmuş.

Uyarı varsa bu siteyi komple konu açmaya kapatıp diğer siteyi aktif etmeyi düşünüyorum.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Değerli arkadaşlar ihvan foruma girince virüs uyarısı alan yahut "site güvenli değil" diye uyarı alan kimse var mı?
Geçen haftalarda 79 kez saldırıya uğramışız ve zannedersem bazı sistem dosyalarımızda yine sorun oluşmuş.

Uyarı varsa bu siteyi komple konu açmaya kapatıp diğer siteyi aktif etmeyi düşünüyorum.

virüs uyarısı yok.

ziyaretçi sayısı az olan bir forum sitesinin geçen haftalarda (sanırım 3 ay) 79 kez saldırıya uğraması normal mi?

saldırı yapanlar iz bırakıyordur. sizce kim/neden saldırıyor?

Daily visitors: 989
Daily pageviews: 2 670
Alexa Rank: 474531

Enes

İhvan Forum Üye

virüs uyarısı bizde yok.

bir sitenin geçen haftalarda (sanırım 3 ay) 79 kez saldırıya uğraması normal mi? saldırı yapanlar iz bırakıyordur. sizce kim saldırıyor?

bu forumculuk işinde her şeyi öğrenmek mümkün değilmiş :) ben de veritabanı kısmında ilk günkü kadar cahil sayılırım.

saldırıların büyük kısmı atak şeklinde yani binlerce farklı bilgisayardan sunucunun ip adresine giriş yaparak sunucuyu yormaya yönelik.

bırakılan izler bildiğin ip adresleri ancak büyük bir kısmı otomatik olan saldırılar bir şekilde sahte ip kullanabiliyor zaten.

bizim kaderimizde saldırıya maruz kalmak hep vardı. şüphelendiğim bir kesim var ancak ille de onlar da olmayabilir. bazıları rastgele kullanıcı bilgisi elde etmek için saldrıyor ama bu bence çok zayıf bir ihtimal çünkü bizdeki kullanıcı bilgileri kimsenin işine yaramaz.

bir müddet ilgileneceğim olmadı konu ve mesaj için diğer foruma taşınıp burayı arşiv olarak kullanabiliriz.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
...
bir müddet ilgileneceğim olmadı konu ve mesaj için diğer foruma taşınıp burayı arşiv olarak kullanabiliriz.

bu siteyi kapatmayın!

bu siteyi (özellikler fetö arşivi kısmı malumunuz üzere çok önemli) kapatıp, muallim kılıklı fetöcülere (haliçe zıplayan 'onu da nasıl yapmış hala anlamadım' simonlara) forumu teslim etmeyin.

siz bize inanmasanız da durum malesef böyle..

bi husben

Kıdemli Üye
saldıranlar kim acaba
şu eski fetocü vatan hainleri olmassın sakın mesela manıfesto, gunduzalp veri takımı felan olabılır.yanlarına redyellowuda almışlardır şımdı

Enes

İhvan Forum Üye
saldıranlar kim acaba
şu eski fetocü vatan hainleri olmassın sakın mesela manıfesto, gunduzalp veri takımı felan olabılır.yanlarına redyellowuda almışlardır şımdı

günah almayalım derim. sonuçta fetönün katilliği alçaklığı ve hainliği günahını taşıyan kişilerin yükünü hafifletmeyelim (redyellow abi hariç tabi)

elimizde bu doğrultuda net bir bilgi yok. hem bu iş o zikrettiğiniz tayfayı baya aşar

nefahtü

Kıdemli Üye
Bu forumu kapatmayın her ne olursa olsun mücadele etmelisiniz.

Forum eskisi gibi aktif ve hareketli değil belki ama çok daha temiz.

İnsanlar bir gün gelecek facebook ve twitterdan bıkacak yorulacak ve gene daha organik olan forumlara dönecektir. En azından yeni nesil olmasada eski nesil 33 yaş ve üstü.

Not:Hiç bir virüs almıyorum en ufak bir sorun yok :) herşey çok güzel. sakın kapatmayın sayın @Enes.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Bende sorun yok.

Admin

Administrator
Yönetici
yok burayı kapatalım demedim arşivi kalsın yani yayına devam etsin ama yeni konuları diğer sitede açalım dedim.

gerçi diğer siteyi siyasi çekişmelerden ziyade özgün bir kaynak forumu yapmak istiyordum böylesi daha iyi.

özgün yazılar yazabilecek sadece ilmi münazaralara girişecek bir nevi bizim ansiklopedimiz olacak içerikler katabilecek arkadaşlar için diğer forum açık.

spesifik

آزادی قید و بند
Yok yahu ilk göz ağrımız burası -)
Forumun bekası için ne lazımsa olsun tabi
Hayırlısı
Uyarı almadım