Ve İhvan Portal

eylül

Veled-i kalbî
Sizlerinde farkında olduğunuz bir şey, artık giriş yaptığınızda yönlendirildiğiniz yer
ekranalntsuu.jpg

burası :)

Yani portalımız... Portalımızda neler var deyip, anlatmak istemiyorum, görüyorsunuz zaten...

Hayırlı olsun, inşaAllah daha da zenginleşecek bir görüntü bizleri bekliyor...

ziruh

Kıdemli Üye
evet bende farketmiştim, lakin ne olduğunu çözememiştim. küçük bir incelemenin ardından beğenilerimi sunmak istedim

içinde yok yok maşallah :)

çok güzel düşünülmüş

emeği geçenlerden Allah razı olsun

Erkam.

Kıdemli Üye
Çok eleştirici bir yapıya sahip oldum nedense ama bence
portal kapanmalı. İnanın çok itici. Forumken çekici değil
fakat portal varken forum çok itici oluyor. Zordur birşey
diyemem fakat profesyonelleşmeden portalın konulması
bence iyi olmaz. Foruma çekici bir yapı kazandırılmalı.
Kıyas yapmak istemiyorum kıyaslayacağım sitelerde belli.
Örnek alın da demiyorum, taklit yapın da. Ama bu forum
1 - 2 yıllık bir site değil ki amatörlüğü kaldırsın. 5. yılına
girecek. Portal kaldırılsın vesselam.

ibrahimi

Has Uşak
Bir yerden başlamak lazım.
Zamanla iyi olacaktır.Herşey birden öğrenilmiyor.Bebek emekler büyür olgunluğa erer,biz daha tam büyüyemedik,büyüme yolundayız.Yenilik deniyoruz dünyaya ayak uydurmak için ve devam edeceğiz ayakta kalabilmek için.

Her türlü yapıcı eleştiriye eyvAllah ama art niyet sezdiğimiz anda biz de tavrımızı ona göre alırız.Ya bir yol aç ya da yoldan çekil der büyüklerimiz.

Erkam.

Kıdemli Üye
Kaldırılmasa da üyelerin görmesi değil de arka planda geliştirme çalışmaları yapılsa diye düşünüyorum ama yine de takdir sizin. Başarılar..

manifesto

Yasaklı
forumlarda portalları hazzetmiyorum ben bizzat kendim
Şimdi bu aşk şefk kırmasın tabi.
Aktif paylaşım yapabilen canlı güncel dinamik ve sanal merberlerin nabzını ve inancını yansıtabilecek güçlü bir forum
Paylaşımının kalitesini yükseltmek varolan paylaşımları tekrarı değil ama kendinden birşey,ihvanca

YagmuR

Üye
Web sitesi
www.gencislam.com
Bence çok güzel olmuş, Forumun genel olarak görülebileceği bir bakış olmuş, Daha da zenginleşecek güzelleşecektir inşallah, hayırlı olsun, Emeği geçen herkesin ellerine sağlık...

ibrahimi

Has Uşak
forumlarda portalları hazzetmiyorum ben bizzat kendim
Şimdi bu aşk şefk kırmasın tabi.
Aktif paylaşım yapabilen canlı güncel dinamik ve sanal merberlerin nabzını ve inancını yansıtabilecek güçlü bir forum
Paylaşımının kalitesini yükseltmek varolan paylaşımları tekrarı değil ama kendinden birşey,ihvanca

manifesto abi portalımızla ön plana çıkmak zaten istemiyoruz.ama koyduğumuz bannerler ve reklamlar forum sayfamızı çok ağırlaştırıyor.birden fazla aktiviteyi duyurmaya kalkınca problem oluyor.buna engel olmak ve çalışmalarımızı başka bir sayfada duyurmak için böyle bir işe kalkıştık yoksa başka sebebi yok.

reis

Kıdemli Üye
Erdem'in dediği çok doğru.
Forum sayfalarının yükünü hem başka taraflara kaydırmak hemde sitenin estetik ve kullanışlı olmasını sağlamak açısından Portal işi iyi olmuş.
Portal da ne gibi bloklar var bilemiyorum ama madem Html eklenebiliyor Portal'ı zenginleştirmek kolay gözüküyor. :)
Yalnız şu Duyuru ve Reklam boluğunda ki bannerler büyük olduğundan sayfayı taşırıyor.
O blokları kapatınca Portal daha güzel duruyor.
Duyuru ve Reklam bannerlerinin sayfayı taşırmayacak şekilde daraltılması mümkünse güzel olur..
Bu işin yükü Şenol'un sırtında herhal..
Allah kolaylık vere... :)

Sehle

Le Nasbirenne
Hayırlı olsun.
Biraz karışık duruyor ama zamanla düzelir inşAllah. :)

hadid

Paylaşımcı
Bir yerden başlamak lazım.
Zamanla iyi olacaktır.Herşey birden öğrenilmiyor.Bebek emekler büyür olgunluğa erer,biz daha tam büyüyemedik,büyüme yolundayız.Yenilik deniyoruz dünyaya ayak uydurmak için ve devam edeceğiz ayakta kalabilmek için.

Her türlü yapıcı eleştiriye eyvAllah ama art niyet sezdiğimiz anda biz de tavrımızı ona göre alırız.Ya bir yol aç ya da yoldan çekil der büyüklerimiz.

Çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Bu mesajınıza da güvenerek düşüncemi belirtmek istiyorum: Portal sitenin ve forumun kapısı olduğu için bir misafir veya yeni üye portala göz gezdirdiğinde kapıdan girmek istemeli, göze hitap etmenin dışında portalda, forumdaki alanların reklamı ne kadar yapılabilirse o kadar iyi olur .. Malum forumumuz da gayet geniş maşallah, minimum alanda maksimum kullanım .. Bu da SeNoL abimizin emeğine bakıyor sanırım : )

Rabbim hayırlı etsin ..

SeNoL

MUEYABYA
Zamanla daha dinamik ve güzel görüntüye sahip olacak inş. Erdem'in dediği gibi forum anasayfasına ne kadar çok şey koyarsak forum o kadar yavaş açılıyor. Bu yükü hafifletmek adına böyle birşey yaptık ki forum hızlı olsun.
Sayfa taşmalarınıda düzelttik.

Son hali de bu
31797455.png

Ekli dosyalar

• pt.jpg
    pt.jpg
    17.9 KB · Görüntüleme: 14