Vatâna gerçek zarar veren kim ? | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Vatâna gerçek zarar veren kim ?

Kadir Razlık

Kısıtlı Erişim
İhvan Üyesi
Katılım
20 Ağu 2014
Mesajlar
2,280
Puanları
0
vatâna gerçek zarar veren kim ?
çoban sürüsünden mes'ül değil midir? çoban sürüsünü koruyamaz üstelik çobanlik vasflarina sahip olmadiği için, koyunlarina zarar verirse, bu koyunlarin sahibi onu azleder...azl edilmeyen çoban, sahibini felakete sürükler. Fetoşçu çocuklar bu vatanin çocuklaridir... Bunlar korunacaklari halde, fetoş desteklenmiş kanser gibi her taraf kusatilinca, bu ma'sum çocuklar, fetoşçu yurdlarda vatana zararli, ingiliz veya onun kullandiği amerikan ajani olmuşlardir. Bunlari asl zehirleyen, bu yilanlarin artmasina sebeb olan kimdir? Menfa'at çatişmasi sonunda fetoşla anlaşma bozulunca, bunlari cebhe alininca bu vatana verilen zarari kimin yaptiğini bilmeyecek kadar aptal olmamak, bunlari rezil edip, bir daha başimiza bela etmemek lazimdir, yine destek verilirse bu en büyük ahmaklik olur
 

ihvanistanbul

AkhenAton
İhvan Üyesi
Katılım
4 Eki 2009
Mesajlar
6,984
Puanları
113
Aslına bakarsan işin temeli yanlış. Bizim milletimiz kemale eremedi. Kültürel, eğitimsel seviyeyi yükseltemedi. Demek istediğim o ki bizim gibi ortadoğu toplumlarına rahat batıyor kardeşim. ( ortadoğu toplumu lafını tezkir ifadesi olarak kullanmıyorum ) Adam yetiştirmeyi beceremiyoruz, yetiştirdiğimiz adamlar da kendi kıymetlerini bilmeyip paraya pula, kadına kıza, makam mevkiye satıveriyorlar kendilerini. Cumhuriyetin ilk zamanlarındaki baskıları bir düşün akabinde ne adamlar çıktı bu toplumdan ama bugün o aşık insanlar yok.

Çok zeki bir millet olduğumuzdan hiç şüphem yok ama kafamız hep hinliğe, hileye hurdaya çalışıyor. Kolay yoldan para kazanma, bir yere aidiyet atfedip oranın adını kullanma ve sömürme çok alelade sıradan işler oldu artık. Mesele Fetocu terör örgütü mü sanıyorsunuz? Korkarım onlar bitince başkası çıkacak. Çıkacak çünkü biz akletmiyoruz.İşimizi iyi,doğru ve güzel yapmanın değil savsaklamanın, başta savıp hesap vermemenin peşindeyiz. İyi insanlar, Allah için iyilik yapanlar parmakla gösterilir oldu. Üç kağıtçı ise her yerde... Koyunların içi çürümüşse çoban ne yapsın? Korkarım Allah toptanımıza büyük bir bela verecek ve akabinde anca akıllanacağız. Kısır kavgalardan, ufak menfaat hesaplarından can pazarı olmadan kurtulabileceğimiz yok.

Deccal'a dil çalan böyle milletin,Bundan başka çare yok ıslahına... 

Kadir Razlık

Kısıtlı Erişim
İhvan Üyesi
Katılım
20 Ağu 2014
Mesajlar
2,280
Puanları
0
Seçim yaklaşiyor güncelleme yapalim
 
Üst