"Vatan evlatlarina vatan haini diyenlerin Allah belasini versin"

Ebu Computer

Kıdemli Üye
fethullah-bicak-atarken.gif

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
isim yok, Vatan evlatlarina vatan haini diyenlerin ALLAH BELASINI VERSIN, amiiin, bu duaya amin diyemeyen vatan hainidir vesselam !

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Vatan haini kavramı kişiden kişiye değişir.

Misalen bana göre Amerika'dan yönetilen ve İsrail ile dost olan hareket vatan hainidir.

Selam ve dua ile...

Yeni-OSMANLI

Yasaklı

star gazeteside diger yandas medyada kökten yalancidir, tonlarca iftiralari delilleriyle ispat edilmistir, arsivlerimize depoladik, vakti zamani gelince hesabini soracagiz.
Yani bunlardan besleniyorsunuz, bunlardan alinti yapiyorsunuz ve bunlara tesekkür ediyorsunuz, gercekten cok aci bir durum, iftira zinadanda büyük günahtir, bir yandan islamcilik, dindarlik taslayip diger yandan zina edenlerin durumundan betersiniz yani, üstelik zina edenin zina ettiginin farkinda olmamasi gibi bir durum, al sana bela, ALLAH BELANIZI VERMIS haberiniz yok , Allah kimseyi böyle bir duruma düsürmesin, hainler haric, hainlerin BELASINI VERSIN !

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
sabah star ...alinti yaptiklari kaynaklara bak :)
, gülermisin aglarmisin , tek kelimeyle yazik

levent48

Kıdemli Üye
star gazeteside diger yandas medyada kökten yalancidir, tonlarca iftiralari delilleriyle ispat edilmistir, arsivlerimize depoladik, vakti zamani gelince hesabini soracagiz.
Yani bunlardan besleniyorsunuz, bunlardan alinti yapiyorsunuz ve bunlara tesekkür ediyorsunuz, gercekten cok aci bir durum, iftira zinadanda büyük günahtir, bir yandan islamcilik, dindarlik taslayip diger yandan zina edenlerin durumundan betersiniz yani, üstelik zina edenin zina ettiginin farkinda olmamasi gibi bir durum, al sana bela, ALLAH BELANIZI VERMIS haberiniz yok , Allah kimseyi böyle bir duruma düsürmesin, hainler haric, hainlerin BELASINI VERSIN !

Daha neye tosladığınızdan haberiniz yok...

Bir de tehdit etmeye devam ediyorsunuz...

Kibir aynı kibir...

Kulaklarınız sağır...

Gözleriniz kör olmuş....

Doğru sadece sizde alemin gerisi hep yamuk...

Neyse sözü uzatmadan kestirmeden söyleyeyim...

Gayretullaha dokundunuz...Tosladığınız yer burası...tevbe edip iç muhasebesi yapın...yanlışta ısrardan vazgeçip kendinizi düzeltin...Yoksa daha kötü günler yaşayacaksınız...

Yeni-OSMANLI

Yasaklı

Gayretullaha dokundunuz...Tosladığınız yer burası...tevbe edip iç muhasebesi yapın...yanlışta ısrardan vazgeçip kendinizi düzeltin...Yoksa daha kötü günler yaşayacaksınız...

Aynaya bakip bu sözleri tekrar kendin icin söyle, vakti zamani gelince sana bu sözlerini hatirlatacagim, gec olmadan anlamanizi istesemde umudum tükendi, cok anlattik, anlamadiniz, ohalde Allah sizlere bu ihanetin sonucunu yasayarak anlaminizi nasip etsin

hirahos

Kıdemli Üye
Aynaya bakip bu sözleri tekrar kendin icin söyle, vakti zamani gelince sana bu sözlerini hatirlatacagim, gec olmadan anlamanizi istesemde umudum tükendi, cok anlattik, anlamadiniz, ohalde Allah sizlere bu ihanetin sonucunu yasayarak anlaminizi nasip etsin

Ah birader ah. Neyine güvenip de kabadayılık yaparsın? Semadan senet indi galiba...

Sen yurt dışındasın. Tuzun kuru. Türkiye'ye gel de bize öğret. ok.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Neyine güvenip de kabadayılık yaparsın? .

Hirahos, benim beslendigim kaynak sabah, takvim, star, yeni safak veya akit gibi iftira attiklarina tonlarca delilleri bulunan delalarca yalanlanan müfteri kaynaklar degil, ben Allahin "FASIKTAN GELEN HABERI ARASTIRIN" emrini uyguluyorum ve Allahin "delilsiz iddia hükümsüzdür" ölcüsünü uyguluyorum, delillere bakinca kimin hakli kimin haksiz, kimin egri kimin dogru oldugu kabak gibi ortaya cikiyor.

Ölcü bu, ölcü cemaatcilik veya particilik degill, ölcü Hak, HAKTAN ve HAKLIDAN yana olanlari Allah yaniltmaz !

levent48

Kıdemli Üye

Biz 1071'den beri buralardayız...Buralarda olmaya devam edeceğiz...Hasan sabbah,Şah İsmail ,Şeyh bedrettin, Patrona Halil,Haim naum,thedor hertzel, Lawrence olarak geldiniz...Bizi asla bu topraklardan sökemediniz...

Şimdi de Fetullah/çılar olarak "Zulüm 1453'te başladı" diyenlerle kolkola aynı işe soyundunuz...

Maalesef içinizden ve dışınızdan gelen tüm uyarılara kulak tıkayarak safınızı böyle seçtiniz...iktidara kim gelirse gelsin karşınızda anlayacağınız dilden konuşacak bir devleti her zaman görmeye devam edeceksiniz...

hirahos

Kıdemli Üye
HAKTAN ve HAKLIDAN yana olanlari Allah yaniltmaz!

Diyalog zırvalarında sen o HAKKI ve HAKLIYI kaybetmiştin. Bugünkü yanılman da o yüzden. Gelecek için ettiğin merak, bugün başına gelen. Geçmiş olsun.

Seni biz uyandıramayız birader. Ağzından eksik olmayan seni uyandırsın...

Hadi işine.

hirahos

Kıdemli Üye
Twitterda birkaç kendini bilmeze de söyledim. Çok beddua ediyorsunuz. Haksız yere beddua sahibinin başında patlar. Kendinize dikkat edin.