uzuuuuuun bi aradan sonra yine ben (:

asi sagocu

Üye
bu forumun en yaramaz kızı benim herhalde....:D:glm
önce erdem admine teşekkürLerimi iLetiyorum.. saoL waroL:):)
ben beni yanLış anLayan arkadaşLarıma bi açıkLama yapmak istiyorum..:punch:
bu forumdaki amaç kendi düşünceLerimiz yanLış mı düşünüyorum ?:confused1: ben mi garibim her zaman ki gibi:O :D
googLeden kopyaLanmış soru we cewapLarı görmek istemiyorum:rtfm: neden herkes kendisi oLmuyo..?:eek:hmy:
sözüm bunu yapan arkadaşLara.. :)
bu foruma üyeysem karşımda googLe cewapLarı değiL herkesin kendi soruLarını..cewapLarını..düşünceLerini görmek isterim..........:swoon:
inş.ben geLene kadar bişiLer değişmiştir :):p:Cool:

ismail

Yeni
hoş geldiniz
insan aradığını bulamıyorsa
ya bulduğunu bulmak istediği gibi yapmak için çabalamalı
ya da aradığını değiştirmeli
ararken bazen öyle yorulur ki insan neyi aradığını unutur bulduğu şeyin aradığı şey olup olmadığına karar veremez
sözüm size değil yanlış anlamayın genel manada
tekrar hoş geldiniz hoşluklar katmanız dileğiyle
vesselam

ibrahimi

Has Uşak
Hoşgeldin asi sagocu.
Yanlış yanlış diye diye konuyu yanlış foruma açmışsın :)
Bana niye teşekkür ettin acep anlamadım o kısmı da...

Googledan cevaplar veriliyor evet,bunlar nakildir.Tabiki insan tartışabileceği konuda tartışmalı kendi sözcüklerini ortaya koymalı ama her konuda da bunu yapamazsınız.Ayrıca forumun bulunabirliğinin artması için bazı konular gerekli kardeşim.

Tekrar hoşgeldin hoşluklar getirdin.

türkü

Kıdemli Üye
sen geldin ya artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak Allah'ın izniylen..Rabbim asi müslümanların sayısını artırsın :p

cicek demeti

Sükut
hosgeldiniz.jpg
kardesim....

Meryem

Komplike
Hoş geldiniz.

Bence biraz farklı bir yandan bakmanız lazım. Makaleler, yazarların, alimlerin kaleme aldığı yazılar vs. bunların hepsi forumlarda ve aslında genel manada İslami içerikli bütün sitelerde elzemdir. Tartışmalarda, münazaralarda insanlar kendileri yazsa elbette daha iyidir ama yeriyse eğer konuyla alakalı başka birinin yazdıkları alıntılanabilir. Bu herkes için aydınlatıcı olur.

Forumda vakit geçirmek istiyorsanız bunu bu şekilde kabul etmek zorundasınız, çünkü hala aynı sistem yürüyor. : )

Dediğim gibi, bence ve sanıyorum herkesçe meseleye tahammül ve anlayış gözüyle bakarsanız bütün bu insanların nasıl aynı ortamı paylaşabildiğini kavrarsınız.

Sevgiler...