Uyuşturulmuş beyni kiralik katil işidçilere... | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Uyuşturulmuş beyni kiralik katil işidçilere...

muğlakgölge

Profesör
İhvan Üyesi
Katılım
19 Nis 2008
Mesajlar
997
Puanları
0
Yaş
39
Biz, sizin bize ve dünyaya gösterip bizim yaptığımızı iddia ettiğiniz hiçbir çirkinliği, vahşeti ve fuhşiyatı kabul etmiyoruz ve sizin suratınıza çarpıyoruz!
Kabe'nin Rabbi, Alemlere Rahmet Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi vesellemi sizin gösterdiğiniz Vahşet ve cinayetle gösterdiğininiz bir dinle göndermedi!
Ashabı ve biricik amcası Hz Hamza, Uhud'da paramparça edilirken bile O, insanları işkenceyle öldürmeyin, Savaşlarda kadın çocuk ve ihtiyarları öldürmeyin, din adamlarını katletmeyin diyordu!
Sizin gösterdiğiniz ve O'nun ümmetine mal ettiğiniz hiçbir vahşet ve cinayeti kabul etmiyoruz,
Evet İslam'da cihad vardır!
Bizim cihadımızın bir ahlakı vardır!
Sizin gösterdiğiniz vahşet, aslında sizin bizim aramıza katmaya çalıştığınız kendi çirkinlik ve vahşetlerinizdir!
O Silahları bile siz yapıp Dünya'ya katliam yayıyorsunuz!
Bizim Ölüme ve şehadete gidişimiz ile Ölüme ve cehenneme gönderişimiz, Alemlere adalet ve rahmeti yaymak, yeryüzünden fitne ve şirki ortadan kaldırmak, din sadece Allah'ın oluncaya kadar cihanı temizlemek ve Rahmet peygamberinin yeryüzünde güç ve kuvvetini sağlamlaştırmak içindir!
Çıkın aramızdan! Gidip ABD, İngiliz, Yahudi ve inanmayan kafir dostlarınızla fitnenizin içinde boğulup geberin!
Bizi birbirimize düşürdüğünüz yeter!
Aramızdaki cahiller yüzündendir bu çektiklerimiz!
Ama bu size kesinlikle bir ümit vermesin!
Biz toparlanıyoruz ve bölük pörçüklüğümüzle sizin son model savaş düzenlerinize f16'larınız ve balistik füzelerinize karşı zafer elde edeceğiz!
Biz, işid diye bir şey olmadan vardık ve Arabıyla, Kürdüyle, Türküyle acemiyle bir olan birlikteliğimizle, uhuvvetimizle ve sizi Çıldırtan Allah ve Peygamber vaatleriyle varız!
Boşuna uğraşmayın tevbe edin ve Allah'ın kulları arasına kulluğunuzla katılın!
Her günahı affeden Rabbimiz belki tevbenizin hatırına sizi affeder yoksa sizi çok çetin acıklı bir son bekliyor ha bu dünyada he yevmi kıyamda!
Ne yaparsanız yapın biz birbirimizi sevecek, kenetlenecek ve sizi sevmeyecek Rabbimizin size tanıdığı hukukun dışına çıkıp size ilave bir yakınlık göstermeyecek sizinle bir olup kardeşlerimize karşı olmayacağız!
Çıkın aramızdan!
Gidin!
Gidin!
Gidin!
Defolun!...
 
Üst