Uykudan Uyanir Uyanmaz Allah'i C.C. düsünürek, Bismillah-Elhamdulillah dermisiniz?

Uykudan Uyanir Uyanmaz Allah'i C.C. düsünürek, Bismillah-Elhamdulillah dermisiniz?

• Evet

Oy: 4 23.5%
  • Hayir

Oy: 3 17.6%
  • Her zaman degil

Oy: 6 35.3%
  • Ara sira

Oy: 2 11.8%
  • Söylemem:)

Oy: 1 5.9%
  • Unutmazsan söylerim

Oy: 6 35.3%
  • Bugünden sonra insallah:)

Oy: 2 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    17

Sabr-el-Hayat

Profesör

Evet herkes anket acarda ben dururmuyum :)

Buyrun ankete katilanlar lütfen sabahleyin veya herhangi bir vakitte uykudan uyaninca ilk önce Allah C.C.'yi düsünüp, yani bir nevi ölümden uyandiktan sonratekrar hayata kalkinca sükredermisiniz?

Aciklama yapmak isteyenler uyanincane düsünüp veya yaptigini anlatabilir, sag ayakla mi kalkarsiniz sol mu, vs...?

Tam anketin sorusunu tekrarlayayim:

Uykudan Uyanir Uyanmaz Allah'i C.C. düsünürek, Bismillah veya Elhamdulillah dermisiniz?

Katilanlara simdiden cok tesekkür ederim, anketi okuyupta düsünmek isteyenler olabilir...bekleriz efendim:D

NOT: Kardesler kusura bakmayin simdi farkettim, söylemem SIK'Kinda ki söylemem su manada yazmistim: uyaninca bismillah-elhamdulillah söylerim ama BIZE; YANI KAMUYA SÖYLEMEM anlaminda idi:)
selam ve dua ile insallah...

A.R

Profesör
:D iyi olmuş;)

Evet kalkınca hemen "Şeytan size 3 düğüm atar" hadisi gelir aklıma önce "lailaheillallah" derim..

Sonra da çoğu kez "Elhamdulillezi ahyana ba'de ma ematena ve ilehinnuşur" duasını okurum..

Dervişin fikri neyse zikri de o olur demişler büyükler.
Her gün bin bir türlü düşünceyle kalkıyorum açıkçası ama bazı günler uyandığıma şükrederek kalkıyorum.

Çünkü Uyku da bir çeşit ölümdür.(Zümer 42) Rabbim ruhumu serbest bırakarak uyanmama izin verdiği için şükürler olsun diyorum.

doğuhan

Profesör
AşK_€r;261139' Alıntı:
yalan yok....:)
uykudan uyanır uyanmaz aklıma ilk gelen şey sigara...:D :)
Aşker ömürsün yaff.Sayende moralimiz süperr:D :D
Demek gerekiyor Sultan ana kardeş.Ama unuttuğumuz da oluyor.Allahım affetsin ve yolundan ayırmasın.

caddycazz

Profesör
Walla zaten Allah(CC) anarak yatarsak anarak kalkıyoruz Elhamdilillah..Ama kafamız karışık olursa işte ne bilim unutuyo insan..

Sabr-el-Hayat

Profesör
insanlik hali unutabiliyoruz maalesef...yinede mümkün oldugu kadar nadiren unutmamaya calisiyorum elhamdulillah...

zelal

Asistan
Unutmazsam inşallah derim...