Üyelik Silinmesi Hk.

Yusuf Bahar

Profesör
Web sitesi
www.yusufbahar.org
Bu günlerde bu istek ile yönetime başvuran üyelerimiz olmaya başladı...

nedenini söylemiyorlar ama gelip "benim üyeliğimi silin yazdığım mesajları açtığım konuları silin" diyorlar...

böyle bir ihtimal söz konusu değil. en azından bundan sonra...

ve birde uyarımız da var zaten... foruma girdiğinizde giriş yapmadan önce yazıyor:

"İhvan-Forum’a hoş geldiniz.Dilerseniz ilk olarak Yardım kriterlerini okuyabilirsiniz.İçeriğimizden faydalanmanız için kesinlikle Kayıt olmanız gerekmemektedir. Daha sonra “ Üyeliğimi Silin” dememek adına bir kez daha düşünün!" diye...

yapılan uyarıları dikkate alalım lütfen... Bundan Sonra Lütfen kimse "üyeliğimi silin" diye başvurmasın...

istemeyen birdaha girmez..

Hayırlı Forumlar...

Hasan

Kardeşiniz
Peki ya ben istesem yine silmicekmisin yusuf kardeş:O;)

Not:Arkadaşlar hiç uğraşmayın ben hepsine tek tek sordum silmiyorlar.Tembel bunlar.:O.

MiHRiMaH

Son gülen... :/
Evet haklısınız... Bu istek manasız ve komik... Üye olmadan evvel de konular görüntülenebiliyor... Bak, oku, incele... İşine gelmiyorsa üye olma... Biz öyle çok forumdan çıktık... Üye olduklarımıza da, işimize gelmeyenler oldumu bir daha girmedik... Tepki verir gibi bir görüntü mü çizilmek isteniyor acaba?!... Hani bağıra bağıra gitmeye çalışılmak mı mesele?!... Herşeyin bir yolu, yordamı var...

TevekkuL

...
Web sitesi
mutevekkil.blogcu.com
Bazı insanlar burada vaktin boşa gittiğini söylüyor ve silinmesini istiyor..
Vaktin boşa geçtiğine inanıyorsan girmezsin... Eğer illa ki silinmesini istiyorsan sen bu konuda nefsini terbiye edememişsin demektir... Burada vaktin boşa geçtiğine inanan adam girmez... Giriyorsa da nefsine hakim olamıyor demektir... Nefsine hakim olamadığından dolayı kendisine kızacağından Yönetime kızıyor üyeliğini silmediğinden... Neticede bana bu gibi şeyler şov yapmak gibi geliyor ve yapmacık gösteriyor kişiyi... Zamanında, güzel bir bilgilendirme teşekkürler...

Bedrin_Aslanı

Profesör
Çok saçma ve gereksiz bir istek. Aynı muhabbet her forumda oluyor sanırım. Girmek istemeyen varsa zaten adres çubuğuna ihvan-forum yazmaz olur biter. Oda olmadı yasaklılar listesine al gireme... :D ....

Daha sonra gelirler mesajlarımı silin. Düzenleme butonu olsa msjların içini boşaltıyorlardı oda kalktı. eee senin mesajlarını silsek o kadar kişi ile muhabbete girdin müzakereye girdin, o kadar millet emek verdi.. seninkileri sileceğiz adam kendi kendine konuşmuş gibi olacak...

Bir siteye giren yazdığı yazıları düşünerek yazsın. Sonradan pişman olup ben istemiyorum silin hepsini demesin. Gelir bahçeye elmaları yer yer sonrada derki benim ayak izlerimi silin. Oldu başak bir isteğin_? ;)

reis

Kıdemli Üye
Bize göre haklı bir istek olabilir...
Kişi üye olmuştur ve şartlar gereği silinmek istiyordur.
Ne var bunda..?
Mesajların silinmesini istemek haksız, ama üyeliğin silinmesini istemek bize göre haklı bir istektir.

ummuhan

Kıdemli Üye
Bize göre haklı bir istek olabilir...
Kişi üye olmuştur ve şartlar gereği silinmek istiyordur.
Ne var bunda..?
Mesajların silinmesini istemek haksız, ama üyeliğin silinmesini istemek bize göre haklı bir istektir.
:clap2:

arimseli nerelerde kaldınız :mad:

P

perisa

Guest
lütfen ADİL olun ve katılımcıları YANLIŞA yönlendirmeyin nereye varacaksınız bu YASAKLAMALARLA ve sizde ayni LAİKÇİ YOBAZLARIN seviyesine düşüyorsunuz yaptıklarınızla ayıp,,, AHLAKSIZLIĞI YASAKLAYIN TAMAM ama fikirleri değil..

Yusuf Bahar

Profesör
Web sitesi
www.yusufbahar.org
bu yasaklamanın fikirlerle olan alakasını çözemedim...

istediğini yazsın ama yzadığınında arkasında dursun.

bisüre sonra gelipte mesajlarımı silin demesin..
bunda yanlış olan nedir sayın Perisa?

manifesto

Yasaklı
ve sizde ayni LAİKÇİ YOBAZLARIN seviyesine düşüyorsunuz yaptıklarınızla ayıp
sn.perisa

üyeliğinin silinmesini istemek öncelikle üyenin sahip olduğu bir HAK değil

Zira yapılan paylaşımlar ve bu paylaşımlara verilen cevaplar

bir süreklilik içerisinde

Bu benzetmeniz hem haksız hem çirkin

dostluk

Kıdemli Üye
silinmek istiyorsanız en kolay yol banlanmak sanırım:eek:leyo:banlatın kendinizi

bu silin demeler üyelerin tecrübesizliğinden kaynaklanıyor,kişi zamanla alışıyor forum ortamlarına ve o vakit mantıksız geliyor silin demek fakat alışmadan önce kırılmışsa biran evvel silinmek istiyor ,asslında kötü bir tavır değil silin demek ,fakat forum kuralları işte ne edersin

P

perisa

Guest
BEN BU SİTENİN YASAKÇI SİTE OLDUĞUNA inanıyorum... ve bu sitenin yöneticilerinin ADİL ve HOŞGÖRÜDEN uzak olduğunu çok iyi biliyorum.. .. çünkü her katılımcıyı YASAKLAMAKLA korkutuyorlar bunları bu sitede çok şahit oldum....YÖNETİCİLİK herkesin harcı değil ...

reis

Kıdemli Üye
Kardeş;

-İstediğin şeye inanabilirsin,
-İstediğin şeyi biliyorum diyebilirsin,
-İstediğin şeye şahit olabilirsin..

Lakin bunların doğru olduğunu ne iddia edebilir ne de kimseleri buna inandırabilirsin.

Bu sitenin yöneticileri her katılımcıyı yasaklamakla korkutacağına, üye alımını kapatacak kadar akıllıdırlar.

Fazla vehim, vehim sahibini gerer.
Allah vehim sahiplerinin gönlüne inşirah versin, ne diyelim..

P

perisa

Guest
bu siteden atılmış arkadaşlarım var benim . O YALAN BU YALAN, FİLİ YUTTU BİR YILAN BUDA MI YALAN...
herşey bir yana ben sizlerin duruşunu seviyorum çünkü DİN KARDEŞİYİZ, olur böyle işler ALDIRMA DOSTUM ALDIRMAAAA
MÜHİM OLAN KALPLERDİR yeterki oraya maraza düşmesin , kal sağlıcakla ....

reis

Kıdemli Üye
Olabilir.
Atılan atılmıştır.
O gerçek, bu gerçek, file diş bile geçiremedi böcek.

Atılanların atılma sebepleri anında duyuruluyor forumdakilere. Kimse durduk yerde atılmıyor.
Mesela 'o arkadaşlarından birinin kim olduğunu söyle, atılma sebebini gösterelim sana' diyeceğim ama buna gerek yok.

Yöneticilerin kendi aralarında bile öyle güzel bir otokontrol mekanizması var ki, gerektiğinde diğer yöneticilerin mesajlarına müdahale edebiliyorlar.
Kendi aralarında birbirlerinin kulağını çekebiliyorlar..

Bunu başka hiç bir forum'da göremezsin..

Evet kalpler..

ileney

Sözlerim senet değil
Web sitesi
reddiyeler.org
Yukarıda ki Kısaca Duyurusunu Kim yaptı :blink:
Çok alaycı ve küçük düşürücü bir uslubla yazılmış,Heheh bizim 17bin üyemiz var sana mı kaldık misali olmuş ki kardeşliğimizle bağdaşmıyor.
İmla hataları da yapılmış üstelik.

-Kişilere hakaret ettirmeme serbestliği vardır!

Ettirme-mek olumsuzluk kullanılmış bu serbestlik değil,baskıdır :p

Çıkış sağ taraftandır!..

Doğrusu çıkış sağ taraftadır olmalıdır :D

Başkalarında hata arama hastası olduk vesselam.

agbi

Yasaklı
Dolaylı veya İmalarla hakaret müsade varmıdır?

med-cezir

Profesör
bu siteden atılmış arkadaşlarım var benim . O YALAN BU YALAN, FİLİ YUTTU BİR YILAN BUDA MI YALAN...
herşey bir yana ben sizlerin duruşunu seviyorum çünkü DİN KARDEŞİYİZ, olur böyle işler ALDIRMA DOSTUM ALDIRMAAAA
MÜHİM OLAN KALPLERDİR yeterki oraya maraza düşmesin , kal sağlıcakla ....

bu yazıya teşekkür etmek istemedim , teşekkürümü geri almak istiyorum :)

BEN BU SİTENİN YASAKÇI SİTE OLDUĞUNA inanıyorum... ve bu sitenin yöneticilerinin ADİL ve HOŞGÖRÜDEN uzak olduğunu çok iyi biliyorum.. .. çünkü her katılımcıyı YASAKLAMAKLA korkutuyorlar bunları bu sitede çok şahit oldum....YÖNETİCİLİK herkesin harcı değil .......

siz yasakçı site görmemişsiniz, üye olduğum ismi lazım değil bir sitede ankete verdiğim olumsuz oy yüzünden banlandım ben :O
bu eleştirilerle siteye büyük haksızlık yapıyorsunuz, ihvan forumun herzaman demokratik olduğunu düşünmüşümdür, sanırım haksız da değilim :)