Utancimi Sİze İlan Edİyorum!!!

Uveys El Konevi

Paylaşımcı

Utanıyorum...:uzgunum[1]:

Ey acı çeken kardeşlerim...

Filistinli,Iraklı,Lübnanlı,Afganistanlı,Çeçenistanlı,Bosnalı,Kosovalı,DoğuTürkistanlı,Keşmirli, diğerleri ve Türkiyeli !!!.

Müslümanım dediğimiz halde size karşı vefalı davranamadığımız için kendimizden utanıyorum...:wallbash[1]:

Hiç bir şey yapmadığımız halde dua ederken bile sizleri unutup Allah'tan dünyalık şeyler istediğimiz için kendimizden utanıyorum..

Siz orda bırakın sıcak bir çorbayı belki ekmek bile bulamadığınız, açlığa ve yokluğa terkedilmiş olduğunuz halde bizim tıka basa karnımızı doyurduğumuzdan dolayı kendimizden utanıyorum...:

Size göz göre , göz göre acımasızca zulmeden Yahudi ve Amerikan kafirlerine onların mallarını alarak perde altında yardım ettiğimiz için kendimizden utanıyorum...

Yahudinin silahına ve bombasına para giderken boykot çağrısına " Müslümanlar daha iyisini üretsin de onlardan almayalım" dediğimiz için kendimizden utanıyorum...

Basit bir şeyden mesela en azından bir Amerikan sigarasından bir Yahudi kolasından bir İngiliz bilmem neyinden bile fedakarlık yapmadığımız ve bunların size bomba ve kurşun olarak gittiğini gördüğümüz halde umursamadığımız için kendimizden utanıyorum...:wallbash[1]:

Sizin kundaktaki bebeğinizden yatağa düşmüş ihtiyarlarınıza kadar ayırdetmeden zulmeden, katleden kafirlere karşı "zamanında onlar da bizi arkadan vurmuştu...bedellerini ödüyorlar.." diyen anlayıştan dolayı kendimizden utanıyorum...

Her gün katiller tarafından bebeklerinizin kanının içildiği, gencecik filizlerinizin yerinden kopartıldığı , açmamış güllerinizin soldurulduğu, tertemiz namuslarınızın kirletildiği bir haldeyken yatağımıza girip rahat rahat uyuduğumuz için kendimizden utanıyorum.

Kardeşlerimize yardım edelim, onların cihadına katkıda bulunalım, onlar için miting yapalım, en azından onların safında olduğumuzu belirtelim, Yahudi ve Amerikan mallarını boykot edelim..." denildiği zaman "aşırılığa kaçtığımız, abarttığımız,radikal olduğumuz" gibi söylemlerle karşılaştığımız için kendimizden utanıyorum...:wallbash[1]:

Kuva-yı Milliye'ye direniş örgütü, millet kahramanı diyenlerimizin
sizin İslami kaidelere göre hareket eden cihad örgütlerinize (haşa) terörist örgüt diye baktığını gördüğümde kendimizden utanıyorum...:

Kısacası siz hayat ile ölüm arasında varolma mücadelesi verirken bizlerin hayatın tadını daha iyi nasıl çıkarırım anlayışı içinde olduğumuz için kendimizden ve en başta KENDİMDEN UTANIYORUM!!!:wallbash[1]:

UTANIYORUM BİR OSMANLI TORUNU OLARAK SİZE SAHİP ÇIKAMADIĞIMIZ İÇİN...:wallbash[1]:

UTANIYORUM UTANIYORUM UTANIYORUM...İNANIN Kİ UTANIYORUM...BAZEN YERİN DİBİNE GEÇMEK İSTİYORUM...BAZEN YER YARILSA DA İÇİNE GİRSEM DİYORUM...:

YARIN RUZ-İ MAHŞERDE RABBİMİN HUZURUNDA "KARDEŞLERİN ACI İÇİNDEYKEN SEN NE YAPTIN, BEN SİZİ KARDEŞ OLARAK İLAN ETMEDİM Mİ?" DENİLDİĞİNDE BAŞIMI ÖNE EĞECEĞİM VE SES SOLUK ÇIKARAMAYACAĞIM İÇİN UTANIYOR VE KORKUYORUM...

BUGÜN SİZE BU ACILARI ÇEKTİRENLERİN SIRA BİZE GELDİĞİNDE AYNISINI BİZLERE DE YAPACAĞI GÜNDÜZ KADAR APAÇIK OLDUĞU HALDE SİZLERİN CİHADINA, DİRENİŞİNE MİNİCİK BİR YARDIM BİLE YAPAMADIĞIM İÇİN UTANIYOR VE KORKUYORUM...:wallbash[1]:

KURŞUNLANAN KUNDAKTAKİ BEBEĞİN, IRZINA GEÇİLEN MASUM BACILARIN , YERLERDE SÜRÜKLENEN İHTİYARLAR ANNELERİN, AŞAĞILANAN KİTABIMIN VE DİNİMİN HESABININ BİZDEN DE SORULACAĞINI VE HEPSİNDE AZ ÇOK VEBALİMİZİN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜNCE KENDİMİZDEN, KENDİMDEN UTANIYORUM VE ÇOK KORKUYORUM...:wallbash[1]:

ALLAHIM EY HER ŞEYİN VAREDİCİSİ YÜCE RABBİM!...

NE OLUR AKLIMA MUKAYYED OL VE VİCDANIMI ŞU DÜNYADA SIZLAT Kİ İLERDE GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN PİŞMANLIKLARA GİRMEYEYİM..NE OLUR!!!.

En iyisi sözü ona bırakayım o desin:

Şehid Şeyh Ahmed Yasin’in duası!!!

ALLAH’ım! Ümmetin suskunluğunu Sana şikayet ediyorum!

Ben ki kocamış bir yaşlıyım. Kurumuş iki elim, ne kalem tutuyor ne de silah!..
Sesimle yeri inletecek güçte bir hatip de değilim!..
Ben ki saçları ağarmış, ömrünün son demlerinde, türlü hastalıkların yıktığı ve üzerinde zamanın belalarının estiği biriyim!..
Tek isteğim benim gibi, Müslümanların zaaf ve aczinden müteessir olanların yazmasıdır!..

Siz ey Müslümanlar! Suskun ve aciz, helak olmuş ölüler!..

Hâlâ kalpleriniz sızlamıyor mu, başımıza gelen bu acı felaketler karşısında?..
Bir halk yok mu? Hiç mi kimse yok,ALLAH için ve ümmetin namusu için kızacak?..
Şerefli direnişçilerken, bizleri katil teröristler olarak ilan edenlere karşı duracak!..
Bu ümmet utanmaz mı, şerefi çiğnenirken? ..

Siyonist katilleri ve uluslararası işbirlikçilerini görmezden gelirken!..
Omuzlarımıza el verecek ve göz yaşlarımızı silecek bir bakış!..
Bu ümmetin kurumları, sivil güçleri, partileri, teşkilatları ve bariz şahsiyetleri,ALLAH için kızmaz mı!? Tümü birden sokaklara dökülüp, bizim için dua etmeye;
Ey RABBimiz! Gücümüzü topla, zaafımızı gider ve mümin kullarına yardım et! diye çağıramaz mı!?..
Buna da mı gücünüz yetmiyor!?..
Yakında bizim büyük ölümlerimizi duyacaksınız, o zaman alınlarımızda şu yazılacak:
Bizler direndik! İleri atıldık ve kaçmadık!..
Ve bizimle birlikte çocuklarımız, kadınlarımız, yaşlılarımız ve gençlerimiz ölecek!..
Onları, bu suspus ve bön ümmete yakıt yapacağız!..
Bizden, teslim olmamızı ve beyaz bayrak dikmemizi beklemeyin!..
Çünkü biz, bunu yapsak da öleceğimizi biliyoruz. Bırakın savaşçı onuruyla ölelim!..
Dilerseniz bizimle olun, elinizden geldiğince, öcümüzü sizden her biri boynuna taksın!..
Dilerseniz bize acıyarak ölümümüzü izleyin! ..

Temennimiz, ALLAH’ın, emaneti savsaklayan herkesten kısas almasıdır!..
Umarız bizim aleyhimize olmazsınız! ALLAH aşkına, bari aleyhimize olmayın!..
Ey ümmetin liderleri, ey ümmetin halkları!..
ALLAH’ım! Sana şikayette bulunuyorum Sana şikayette bulunuyorum..
Sana şikayette bulunuyorum..
Gücümün azlığını, imkanımın yetersizliğini ve insanlara karşı zaafımı sana şikayet ediyorum..

Sen mustazafların RABBisin Sen bizim RABBimizsin Bizi kime bırakıyorsun?..
Bize cehennem olacak uzaklara mı? Veya düşmana mı?..
ALLAHım! Akıtılan kanlar, dokunulan ırzlar, çiğnenen hürmetler, yetim bırakılan çocuklar, oğlunu yitirmiş anneler, dul kalmış kadınlar, yıkılmış evler ve ifsad edilmiş ekinler aşkına sana şikayette bulunuyorum…
Sana şikayette bulunuyorum! Gücümüz dağıldı ve Birliğimiz bozuldu Yollarımız ayrıldı Halkımızın zaafını ve ümmetimizin bize yardım edip, düşmanı yenmedeki aczini Sana şikayet ediyoruz…

ŞEHİD ŞEYH AHMED YASİN'DEN

Uveys El Konevi

Paylaşımcı
İbret!!!

filistin3.gif

filistin4.gif

26filistb.jpg

50nb.jpg

24mar02b.jpg

9tem01b.jpg

filis2.jpg

filistin1.jpg

filistin5.jpg

filistin4.jpg

islamveinsan

Doçent
sizin İslami kaidelere göre hareket eden cihad örgütlerinize (haşa) terörist örgüt diye baktığını gördüğümde kendimizden utanıyorum...:

* Cihad a bagy ismi takılmış.... müslümanlar bu teröristlere karşı çıkmış.. kafir e taraf olmuş.. şimdi küfre taraf olmak küfürdür desem ... ne derler ?

Beni en çok üzen nokta; papanın elini tutanların, zihniyetini taşıyanların, usame söz konu olunca dünyadaki en nefret edilen insan oluşu...

Utan kardeşim Utan... utanmazlara inat...
Ürpermeyen kalpten Allah a sığınırz...

* Şerefsizler içinde şeref li yaşamak; en büyük şerefsizliktir..(şerefsizlere göre)

Savm

Profesör
Ne Dİyeceyİmİ Bİlemİyorum .Çok ÜzgÜnÜm Şu An .allah Bİldİyİ Gİbİ Yapsin,dİlerİm Kahhar Olan Mevla İsraİl Canavarlarin Katİllerİnİ Kahretsİn Onlara Cezalarini En Kisa Zaman Da Versİn .yarabbİm Sen GÖren Ve Bİlensİn Fİlİstİndekİ BÜtÜn Dİn KardeŞlerİmİzİn Yar Ve Yardimcisi Ol .amİn.

berraksu

Aşafatlı
Allah razi olsun kardesim. Yazini okurken icim ürperdi.
Yardimlarimizi esirgemeyelim ve bu muhtac din kardeslerimizi
duamizda unutmuyalim insAllah.

nur_Sahra

Asistan
ALLAH (c.c.) yar ve yardimcilari olsun insallah... . . . bende kendimden utaniyorum . :crying: :crying:

M

M.T.

Guest
50nbwj2.jpg

ben bunuu bir kere görmüstüm bir kere haberde ve asla birdahaa unutmadim hep baba ogul dediklerinde aklima bu geliyor...
Allah dahaa bunlar gibii nicelerine yardim ettsin...bizleride affetsin müslüman kardeslerimize yardim edemedigimiz icinde Allah bizi affetsin onlardan sorumlu tutmasin...
Ben sadecee utanmakla kalmiyorum kahr oluyorum..onlarin yüzlerine öbür dünyada nasil bakicaz bizden hak istediklerindee ne yapicazz..

Amine1

Doçent
Ben Karsta bir Filistinliyim..
Bombalarla büyüdüm.
Sağ kulağımda füzelerin sol kulağımda makinalı tüfeklerin sesleri var.
Tanklar oyun saatimin figüranları, taşlarım ismi konulmamış silahlar.
Kan banyosu yapıyor gözlerim hep.
Kopmuş kollar bacaklar uçuşuyor üstümde, uçurtmalar yerine.
İsmi yok bu savaşın. Aslında savaşta değil bu.
Öldürüyorlar yok yere bizi.
Ne istiyorlar toprağımdan, canımdan, senden anne!

Babam hala gelmedi.
Bir gece vakti aldılar onu bizden.
Nerede şimdi.
O hep bizimle diyorsun, bizimle olan burda olmazmı anne?
Kanlı gömleğini koynundan neden hiç çıkarmıyorsun anne!
Akan kanlar İsrail’i boğacak biliyorum.
Kan yerde kalmaz, bulur akıtanını.
Ve boğar onu.
Firavun’un boğulduğu gibi.

İşgal edilmiş vatanım, ateş çemberi her yanım, acıyor inanın canım.
Ne olur yardım et ALLAH’ım.
Kabeyi koruduğun ebabil kuşlarını katil İsrail’e de gönder ALLAHım!
Nehirler kan akıyor şimdi.
Gökyüzü paslı bir demir perde.
Güneş gülümsemiyor artık.
Yağmurlar katran taşıyor yeryüzüne.
Avuçlarım kanıyor.
Tenim kan kokuyor.
Barut kokuyor saçlarım.
Korkuyorum hep.
Korkum yıkıntıların içindeki hayalet.
Duvarlar üstüme geliyor.
Gündüzlerim hep gece, gecelerim yüreğimi üşütüyor.
Ölüm makinaları yürüyor hep, ben koşamıyorum kırlarda.
Ezilmiş tüm çiçeklerim.

Dünya durdukça unutmayacağım bu zulmü.
Son sesim son sedam, İsrail’e ve onu ayakta tutanlara lanet okumak olacak.
Kan içici vampirler, ölüm kusan katiller, acımasız caniler.
Unutmayacağım sizi.
Kazıdım beynime sizi.
Ve kazınacaktır mezarınız, geldiğiniz gibi gideceksiniz.
Ve kan kusarak kudurarak, gebereceksiniz…

Şehittir babam, öksüzdür anam, yetimim ben sahibim ALLAH’tır.
Tek çarem minik ellerimi açıp gece gündüz yaptığım duamdır.

Ey insanlığını kaybetmemiş, yüreği taşlaşmamış, vicdan sahibi büyüklerim;
Ben Kars’ta bir Filistinli, evi başına yıkılmış bir Lübnan’lı, sürgünde bir Çeçenistan’lı, ülkesi işgal edilmiş bir Afganistan’lı, Ebu Garip cezaevinden yeni çıkmış bir Irak’lıyım.
Liğme liğmeyim.
Çaresizim.
Kalkın ayağa çakıldığınız yerden, bizim için bir kez olsun şu lanet katliama, katillere dur deyin.
Sonra yine kızartmalar haşlamalar yiyin.
Varsın olsun biz bombalarla haşlandık ateşlerle yandık, mermilerle kızardık.
Ama ne olur yinede bu canilere dur deyin.
Ateş kapıda, ateş sınırda.
Bugün bana yarın sana.
Yılan dokunmaz sanma.
Domuzun ağır başına kanma.
Kucağını katile açma.
Bana öyle boş gözlerle bakma….
Ben Kars’ta bir Filistin’im, Afganistan’ım, Çeçenistan’ım, Irak’ım, Bosna’yım, müslüman yurduyum.
Yüreği yangın yeri, uykuları firari, özgürlüğü çalınmış, beynine kan ve gözyaşı kazınmış bir çocuğum.
Bende sizdenim unutmayın; bende Osmanlı torunuyum.

Filistin, Mektuplardan Seçtiklerimiz |

“Kadir Demir’in Mektubu”

ÇiLe-i AşK

Asistan

gli2bh3.gif

Filistinde Gül

Bir gül doğdu
Taş duvarlar arasında
Taş sokaklarda sevgi
Taş sokaklarda oğul sevinci....

Gözleri sana benziyordu
Saçları kıvırcık
Yüreği bana benziyordu...

Filistin'de
Bir baba sevindi oğul diye
Bir halk övündü yurdum diye

Filistin'in taş duvarları
Taş sokakları
Dar kapıları
Sevindi gonca gül için..

Gözleri sana benziyordu
Saçları kıvırcık

Saat 14.00
Silah sesleri
Taş savurmaları
Çığlıklar...

Filistin'de
Taş sokakların
Taş kaldırımlarında
Bir baba saklar oğlunu
Bir oğul saklanır on ikisinde
Saklanır kurşunlardan
Babanın kucağına

Havayı yırtan bir ses
Gürültüyü bastıran bir nefes
Tiz bir ıslık geldi
Ellerime
ılık bir sıcaklık değdi
Parmaklarıma akan hayat dokundu
Yüreğime
Yüreğime bir şey geldi
Ortasına kondu
çarpan yaralı kuşun...

Gözleri sana benziyordu
Saçları kıvırcık

Filistin'de bir gül düştü
Kaldırımlar güllendi
Taşlar yürekler güller karıştı

Kurşun güle
Yürek umuda
Baba oğula sarıldı

Gözleri sana benziyordu
Saçları kıvırcık
Yüreği bana benziyordu
gli2bh3.gif

DJ MESNEVI

Doçent
allah bizi kahretsin ne duyarsız insanlarız yaaa:( ya bisiler yapalım gercekten.. bu böyle olmuycak en mantlı sey boykot etmek..

ama simdi bakıyorum burada adam hacı hoca coca cola iciyor amerikan israil malı kullanıyor.. söylesen kendinden dindarı yok sen sölesin sen bölesin demediğini komuyor.. eğer aramızdada varsa lütfen verdiğimiz paraların hepsi kardeslerimizin gögsune kursun olup saplanıyor bunu anlattıgım zaman ben gerici oluyorum.(sanki kendileri cok ilerledilerde:mad:)

ÇiLe-i AşK

Asistan
Tarihlere, destanlara yol bulabilsem
Hic durmadan düsünmeden geri giderim..
Buna şaşma ki gecmiste yasamayı ben,
Gelecekte yasamaya tercih ederim.
varsın biz gerici olalım varsın desinler zaten laf atmaya yer arıyorlar ne yaparsak bos en iyisimi biz yapmamız gerekeni yapalım bütün kardeslerimizi en azından boykota davet edelim
arkadas kapalı bir hanım görmüs markette 3 yasındaki cocugunun elindede kocaman bir nesquik paketi...uyarmıs anlatmıs böyle böyle oluyor kadın hic tepkisiz dinlemis ve sonunda "ama bu olmadan asla süt icmiyor"demis savunmamız iste bu nesquik olmadan asla süt icmiyor, nivea olmadan ellerim catlıyor,ama colgate olmadan dislerim sapsarı yada blendaxsız saclarım taranmıyor bile....

hamide

Profesör
Allahım senin hikmetinden sual olunmaz kardeşlerimize yardım et

onları kimsesiz bırakma

dualarımızı ilet ne kadar anlamasakta onları sevdiğimizi ilet

M_i_r_a_y

Paylaşımcı
Yazacak o kadar cok sey var ki aslinda... Ama ben su anda yazacak bir sey bulamiyorum!.....

gülsün

Üye
biyolojik savaş

Arkadaşlar biliyorsunuz biyolojik savaş diye bir şey var günümüzde. Yani vurmak için bomba atmaya gerek yok. Yahudi ve Amerikan malları hakkında bu yüzden çok endişeliyim ben. Yiyecek içecek tür mallarının alınmasına Özellikle karşıyım. Çünkü içinde ne olduğunu gerçekte bilmiyoruz. Ve çok fazla çocuklara yönelik ürün geliştiriyorlar, aklını geliştirsin (!!) boyunu uzatsın vs. sloganlarla ciddi satış yapıyorlar, meyveli yoğutları bebek yaşlardaki çocuklara bile yediriliyor. Bunlar benim kafamı çok karıştırıyor.

Etrafımız kuşatılmış, suyu bile artık bize onlar satıyor ama ne olur en azından bildiğimiz, alternatifi bulunan şeylere meyletmeyelim.

' Tüketim Çılgını' olmaktan üretmeye geçmemiz, kendi ayaklarımız üzrinde durmamız lazım, ekmeğimizi onlardan alırken kardeşlerimize nasıl ve ne kadar yardımımız dokunur?
Allah affetsin düştüğümüz durumdan ve unutmamızdan dolayı :(

_sercan_

Doçent
Utanıyorum...:uzgunum[1]:

Ey acı çeken kardeşlerim...

Filistinli,Iraklı,Lübnanlı,Afganistanlı,Çeçenistanlı,Bosnalı,Kosovalı,DoğuTürkistanlı,Keşmirli, diğerleri ve Türkiyeli !!!.

Müslümanım dediğimiz halde size karşı vefalı davranamadığımız için kendimizden utanıyorum...:wallbash[1]:

Hiç bir şey yapmadığımız halde dua ederken bile sizleri unutup Allah'tan dünyalık şeyler istediğimiz için kendimizden utanıyorum..

Siz orda bırakın sıcak bir çorbayı belki ekmek bile bulamadığınız, açlığa ve yokluğa terkedilmiş olduğunuz halde bizim tıka basa karnımızı doyurduğumuzdan dolayı kendimizden utanıyorum...:

Size göz göre , göz göre acımasızca zulmeden Yahudi ve Amerikan kafirlerine onların mallarını alarak perde altında yardım ettiğimiz için kendimizden utanıyorum...

Yahudinin silahına ve bombasına para giderken boykot çağrısına " Müslümanlar daha iyisini üretsin de onlardan almayalım" dediğimiz için kendimizden utanıyorum...

Basit bir şeyden mesela en azından bir Amerikan sigarasından bir Yahudi kolasından bir İngiliz bilmem neyinden bile fedakarlık yapmadığımız ve bunların size bomba ve kurşun olarak gittiğini gördüğümüz halde umursamadığımız için kendimizden utanıyorum...:wallbash[1]:

Sizin kundaktaki bebeğinizden yatağa düşmüş ihtiyarlarınıza kadar ayırdetmeden zulmeden, katleden kafirlere karşı "zamanında onlar da bizi arkadan vurmuştu...bedellerini ödüyorlar.." diyen anlayıştan dolayı kendimizden utanıyorum...

Her gün katiller tarafından bebeklerinizin kanının içildiği, gencecik filizlerinizin yerinden kopartıldığı , açmamış güllerinizin soldurulduğu, tertemiz namuslarınızın kirletildiği bir haldeyken yatağımıza girip rahat rahat uyuduğumuz için kendimizden utanıyorum.

Kardeşlerimize yardım edelim, onların cihadına katkıda bulunalım, onlar için miting yapalım, en azından onların safında olduğumuzu belirtelim, Yahudi ve Amerikan mallarını boykot edelim..." denildiği zaman "aşırılığa kaçtığımız, abarttığımız,radikal olduğumuz" gibi söylemlerle karşılaştığımız için kendimizden utanıyorum...:wallbash[1]:

Kısacası siz hayat ile ölüm arasında varolma mücadelesi verirken bizlerin hayatın tadını daha iyi nasıl çıkarırım anlayışı içinde olduğumuz için kendimizden ve en başta KENDİMDEN UTANIYORUM!!!:wallbash[1]:

UTANIYORUM BİR OSMANLI TORUNU OLARAK SİZE SAHİP ÇIKAMADIĞIMIZ İÇİN...:wallbash[1]:

UTANIYORUM UTANIYORUM UTANIYORUM...İNANIN Kİ UTANIYORUM...BAZEN YERİN DİBİNE GEÇMEK İSTİYORUM...BAZEN YER YARILSA DA İÇİNE GİRSEM DİYORUM...:

YARIN RUZ-İ MAHŞERDE RABBİMİN HUZURUNDA "KARDEŞLERİN ACI İÇİNDEYKEN SEN NE YAPTIN, BEN SİZİ KARDEŞ OLARAK İLAN ETMEDİM Mİ?" DENİLDİĞİNDE BAŞIMI ÖNE EĞECEĞİM VE SES SOLUK ÇIKARAMAYACAĞIM İÇİN UTANIYOR VE KORKUYORUM...

BUGÜN SİZE BU ACILARI ÇEKTİRENLERİN SIRA BİZE GELDİĞİNDE AYNISINI BİZLERE DE YAPACAĞI GÜNDÜZ KADAR APAÇIK OLDUĞU HALDE SİZLERİN CİHADINA, DİRENİŞİNE MİNİCİK BİR YARDIM BİLE YAPAMADIĞIM İÇİN UTANIYOR VE KORKUYORUM...:wallbash[1]:

KURŞUNLANAN KUNDAKTAKİ BEBEĞİN, IRZINA GEÇİLEN MASUM BACILARIN , YERLERDE SÜRÜKLENEN İHTİYARLAR ANNELERİN, AŞAĞILANAN KİTABIMIN VE DİNİMİN HESABININ BİZDEN DE SORULACAĞINI VE HEPSİNDE AZ ÇOK VEBALİMİZİN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜNCE KENDİMİZDEN, KENDİMDEN UTANIYORUM VE ÇOK KORKUYORUM...:wallbash[1]:

ALLAHIM EY HER ŞEYİN VAREDİCİSİ YÜCE RABBİM!...

NE OLUR AKLIMA MUKAYYED OL VE VİCDANIMI ŞU DÜNYADA SIZLAT Kİ İLERDE GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN PİŞMANLIKLARA GİRMEYEYİM..NE OLUR!!!.

En iyisi sözü ona bırakayım o desin:

Şehid Şeyh Ahmed Yasin’in duası!!!

ALLAH’ım! Ümmetin suskunluğunu Sana şikayet ediyorum!

Ben ki kocamış bir yaşlıyım. Kurumuş iki elim, ne kalem tutuyor ne de silah!..
Sesimle yeri inletecek güçte bir hatip de değilim!..
Ben ki saçları ağarmış, ömrünün son demlerinde, türlü hastalıkların yıktığı ve üzerinde zamanın belalarının estiği biriyim!..
Tek isteğim benim gibi, Müslümanların zaaf ve aczinden müteessir olanların yazmasıdır!..

Siz ey Müslümanlar! Suskun ve aciz, helak olmuş ölüler!..

Hâlâ kalpleriniz sızlamıyor mu, başımıza gelen bu acı felaketler karşısında?..
Bir halk yok mu? Hiç mi kimse yok,ALLAH için ve ümmetin namusu için kızacak?..
Şerefli direnişçilerken, bizleri katil teröristler olarak ilan edenlere karşı duracak!..
Bu ümmet utanmaz mı, şerefi çiğnenirken? ..

Siyonist katilleri ve uluslararası işbirlikçilerini görmezden gelirken!..
Omuzlarımıza el verecek ve göz yaşlarımızı silecek bir bakış!..
Bu ümmetin kurumları, sivil güçleri, partileri, teşkilatları ve bariz şahsiyetleri,ALLAH için kızmaz mı!? Tümü birden sokaklara dökülüp, bizim için dua etmeye;
Ey RABBimiz! Gücümüzü topla, zaafımızı gider ve mümin kullarına yardım et! diye çağıramaz mı!?..
Buna da mı gücünüz yetmiyor!?..
Yakında bizim büyük ölümlerimizi duyacaksınız, o zaman alınlarımızda şu yazılacak:
Bizler direndik! İleri atıldık ve kaçmadık!..
Ve bizimle birlikte çocuklarımız, kadınlarımız, yaşlılarımız ve gençlerimiz ölecek!..
Onları, bu suspus ve bön ümmete yakıt yapacağız!..
Bizden, teslim olmamızı ve beyaz bayrak dikmemizi beklemeyin!..
Çünkü biz, bunu yapsak da öleceğimizi biliyoruz. Bırakın savaşçı onuruyla ölelim!..
Dilerseniz bizimle olun, elinizden geldiğince, öcümüzü sizden her biri boynuna taksın!..
Dilerseniz bize acıyarak ölümümüzü izleyin! ..

Temennimiz, ALLAH’ın, emaneti savsaklayan herkesten kısas almasıdır!..
Umarız bizim aleyhimize olmazsınız! ALLAH aşkına, bari aleyhimize olmayın!..
Ey ümmetin liderleri, ey ümmetin halkları!..
ALLAH’ım! Sana şikayette bulunuyorum Sana şikayette bulunuyorum..
Sana şikayette bulunuyorum..
Gücümün azlığını, imkanımın yetersizliğini ve insanlara karşı zaafımı sana şikayet ediyorum..

Sen mustazafların RABBisin Sen bizim RABBimizsin Bizi kime bırakıyorsun?..
Bize cehennem olacak uzaklara mı? Veya düşmana mı?..
ALLAHım! Akıtılan kanlar, dokunulan ırzlar, çiğnenen hürmetler, yetim bırakılan çocuklar, oğlunu yitirmiş anneler, dul kalmış kadınlar, yıkılmış evler ve ifsad edilmiş ekinler aşkına sana şikayette bulunuyorum…
Sana şikayette bulunuyorum! Gücümüz dağıldı ve Birliğimiz bozuldu Yollarımız ayrıldı Halkımızın zaafını ve ümmetimizin bize yardım edip, düşmanı yenmedeki aczini Sana şikayet ediyoruz…

ŞEHİD ŞEYH AHMED YASİN'DEN

Allah razı olsun..