Üstad Kadir Mısıroğlu'nun TvNET Program

Hikem

Kıdemli Üye

tv-net_3_eylul_2010_haber.gif

Muazzez Davamızın susturulamayan kalemi Kadir Mısıroğlu, önemli bir konuya ışık tutuyor.Vakti olanların seyretmesini tavsiye ederim.

korakademik

Ordinaryus
kadir bittin sen :D
sana güvenim kalmadı gari...

programın kaldırılması için kampanya başlatalım arkadaşlar...

Hikem

Kıdemli Üye
12 eylül Faşist rejiminin yapamadığını sen mi yapacaksın?İslam Davasının susturulamayan kalemini sen mi susturacaksın?Kemalistlerle aynı safta bulunmak, bir nurcuya değil, ''Narcı' ya yakışır.Mubarek olsun!

korakademik

Ordinaryus
12 eylül Faşist rejiminin yapamadığını sen mi yapacaksın?İslam Davasının susturulamayan kalemini sen mi susturacaksın?Kemalistlerle aynı safta bulunmak, bir nurcuya değil, ''Narcı' ya yakışır.Mubarek olsun!

tarifin hocamı hatırlattı...
ne o mürşidine saldırılınca ferevan ediyorsun...

o zaman benimkine niye saldırıyorsun...
sana mübarek olsun...

agbi

Yasaklı

tv-net_3_eylul_2010_haber.gif

Muazzez Davamızın susturulamayan kalemi Kadir Mısıroğlu, önemli bir konuya ışık tutuyor.Vakti olanların seyretmesini tavsiye ederim.

Devlet dairelerinde bir yer edinmek istiyorsan Önce İslam ve İslam kişiliği ile tanınmış kişilere TENKİTLERİNİ yönelt.

İslami kesimdede ise kendinden söz ettirmek istiyorsan Bir SEVİLEN kişiye gönderme yap.

K.MISIRLIOĞLU 12 Eylül de susturulamamış dopğrudur ÇÜNKÜ O ONLAR İÇİN TEHLİKE DEĞİLDİ bal şimdede Onlar için REFERANDUM a EVET diyemn demesi de daha önce belli olan F.Gülen e TENKİTLER yönlendiriyor.

K.MISIRLIOĞLU şuana kadar var olan ve devam eden ama Referanumda Allahın izniyle EVET oyları ile SARSILACAK SİSTEM için tehlike değildi ki ?

Gelelim size Hikem adlı üyeye

KİMSİNİZ SİZ HEP MÜSLÜMAN KARDEŞLERİNİZİ TENKİT EDİYORSUNUZ TA F.GÜLEN YA AK PARTİ acaba sizde

Ulusalcılar & ADD & Perinçek & Tusiad & Rektörler & yarsav vb.gibi AYNI DÜŞÜNCELERDEMİSİNİZ.?

agbi

Yasaklı

Devlet dairelerinde bir yer edinmek istiyorsan Önce İslam ve İslam kişiliği ile tanınmış kişilere TENKİTLERİNİ yönelt.

İslami kesimdede ise kendinden söz ettirmek istiyorsan Bir SEVİLEN kişiye gönderme yap.

K.MISIRLIOĞLU 12 Eylül de susturulamamış dopğrudur ÇÜNKÜ O ONLAR İÇİN TEHLİKE DEĞİLDİ bal şimdede Onlar için REFERANDUM a EVET diyemn demesi de daha önce belli olan F.Gülen e TENKİTLER yönlendiriyor.

K.MISIRLIOĞLU şuana kadar var olan ve devam eden ama Referanumda Allahın izniyle EVET oyları ile SARSILACAK SİSTEM için tehlike değildi ki ?

Gelelim size Hikem adlı üyeye

KİMSİNİZ SİZ HEP MÜSLÜMAN KARDEŞLERİNİZİ TENKİT EDİYORSUNUZ TA F.GÜLEN YA AK PARTİ acaba sizde

Ulusalcılar & ADD & Perinçek & Tusiad & Rektörler & yarsav vb.gibi AYNI DÜŞÜNCELERDEMİSİNİZ.?

Hikem

12 Eylül Faşistleri ERBAKAN ı içeri aldı SUSTURDULAR peki neden MISIRLIOĞLUNA bir şey yapmadılar ?

Buna iki cevap var.

Biri Erbakan dan çok daha az tehlikeli veya bilmeden 12 Eylül cülere çalıştığı için.

veya

ALLAH cc MISIRLIOĞLUNU daha fazla koruduğu için.

Sence hangisi doğru ?

Hikem

Kıdemli Üye
Bu zatı anlamak istiyorsan veya sorularına tatmin edici cevab istiyorsan, üstadın 3 ciltlik hatıralarını okuman yeterlidir.Hariçten gazel okumak kolaydır.Önce oku, anla, sonra sor!!Saniyen İslama çirkin bid'alarını sokanlar, cevablarınada hazır olsunlar.Mezkur şahsın, Niçin eleştirildiğini öğrenmek için tek yol = okumandır.

agbi

Yasaklı
Bu zatı anlamak istiyorsan veya sorularına tatmin edici cevab istiyorsan, üstadın 3 ciltlik hatıralarını okuman yeterlidir.Hariçten gazel okumak kolaydır.Önce oku, anla, sonra sor!!Saniyen İslama çirkin bid'alarını sokanlar, cevablarınada hazır olsunlar.Mezkur şahsın, Niçin eleştirildiğini öğrenmek için tek yol = okumandır.

Ben hariçten Gazel okumuyorum.

İşte geçmişi ortada

Nemiş 12 Eylül ün bile susturamadığı kişimiş HADİ BEEEE

12 EYLÜL zihniyetini istediği gibikonulan kişi

12 EYLÜL zihniyetinin ve şuanki sistemin zihniyetinin en çekindiği Gurp Oluşum F.Gülen cemeatidir ve bu kişi BİLMEDEN BU SİSTEMİN İSTEDİĞİNİ YAPMAKTADIR.

Bakın sizin gibi

SİZDE BİR TEK MÜSLÜMAN KARDEŞLERİNİZİ TENKİT EDERSİNİZ başka da yaptığınız BİR ŞEY yok
.

Kadir Mısırlıoğlunun Risaleler ve Bedüüzaman hakkındaki düşüncelerini biliyormusunuz ?

Hikem

Kıdemli Üye
tv_net_8agustos2010_darbeler_referandum.gif

Hariçten gazel okuma dinle!

reis

Kıdemli Üye
Birazını izledik bu akşam.
Kimin hemşerisi, yine karadeniz fırtınası gibi esti.. :)

korakademik

Ordinaryus

asıl sen anlamak istiyorsan
Üstadın risale-i nur ları oku...

sevimsiz ve İslam düşmanı birinin kitaplarını niye okuyalım...

Hikem

Kıdemli Üye
İslam düşmanı olduğunu ispatlamayan ...... dir! Bekliyorum.

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Kadir Mısıroğlu Hükümete destek vermektedir...
Buna ne diyeceksin hikem bey...
Sizin gibi erbakan hocayı tabulaştıran veya dünya-ahiret dokunulmazlığı sağlayanlardan değildir o...

Hikem

Kıdemli Üye
Evet doğru.Birşey demeye ne hakkımız var!

korakademik

Ordinaryus

noktalar yerini gülücük daha iyi yakışırdı:D gülmek müslümana yakışır çünkü İslam la şereflenmiştir...

kanıt açtığım konuda var zaten.
ayrıca hocam hakkında sarfettiği sözler yeterli...

hocam, kendi hakkında onca iftira karşısında sadece dua ederken...
senin hocanın ağzı köpürüyor...:D
hangisi İslam dinine yakışıyor.

ubeyd_el_turki

Doçent
Çok ayıp sözler bu foruma ne olmuş böyle ?

Kadir Bey ile Fetullah Gülen arasına girmek hariçten gazel okuyanlara düşmez.Bırakın onlar kendi aralarında anlaşırlar veya anlaşamazlar.İkiside mümtaz şahsiyetlerdir.
Kaldı ki İmam Gazali Rahimehullah da İmam-ı Azam Efendimiz için çok ağır sözler sarfetmiştir vakti zamanında.Bilim adamlarının arasındaki meselelere girmek çöpçü bile olamayacaklara düşmez.

Çok vahim ifadeler ve çok ayıp...Edep nerde yahu ?

agbi

Yasaklı

O zaman sen F:gülen için dediklerini ispat et.

Ayrıca Mısırlıoğlu F.Gülen in kalbi hakkında yorumda bulunmuş ve sen getirmişsin o zaman sende MISIRLIOĞLUNUN Allah cc tarafından kalpleri görebildiğini ispat et.

Mısırlıoğlunın M.Alkif için bedüüzaman için dedikleride ortada bunları açıklayabilirmisin.

Hikem

Kıdemli Üye
Evet, ben bu zatın dinde tahrifat yaptığını ispatlarım ve daha öncede ispatladım.Sana vereceğim kaynakları mütala et, sonra bunları cemaatten olmayan alim birisine kontrol ettir.

Tek bir kaynak bile bunu ispatlamaya yarar.Mesela Gazeteciler ve Yazarlar Birliği Yayınlarından çıkan ''Küresel Barışa Doğru'' kitabı bunlardan biri.Bu kitabı okuyan birisi ne fecaatler ve garabetler görürür ki, gözlerine inanamaz!sana sayfa numarasıda vereyim: s. 34, 37,38,40,97,131

Ayrıca Kadir Mısıroğlunun hatıratlarına bak ilginç anekdotlar bulusun.Yine Mısıroğlunun yeni çıkan ''Tarih Boyunca Tahrif Hareketleri 2. ciltte bol miktarda örnek bulursun.Bu konuda bende bir kitab olacak kadar malzeme var, lakin bu kadarcık döküman bile anlayan , vicdanı olan için yeter!

Saniyen bu zatın Üstad Bediüzzaman Hazretlerinin meşrebine 9-10 meselede muhalefet ettiğinide ispatlarım, lakin şimdi yeri değil.

agbi

Yasaklı
Evet, ben bu zatın dinde tahrifat yaptığını ispatlarım ve daha öncede ispatladım.Sana vereceğim kaynakları mütala et, sonra bunları cemaatten olmayan alim birisine kontrol ettir.

Tek bir kaynak bile bunu ispatlamaya yarar.Mesela Gazeteciler ve Yazarlar Birliği Yayınlarından çıkan ''Küresel Barışa Doğru'' kitabı bunlardan biri.Bu kitabı okuyan birisi ne fecaatler ve garabetler görürür ki, gözlerine inanamaz!sana sayfa numarasıda vereyim: s. 34, 37,38,40,97,131

Ayrıca Kadir Mısıroğlunun hatıratlarına bak ilginç anekdotlar bulusun.Yine Mısıroğlunun yeni çıkan ''Tarih Boyunca Tahrif Hareketleri 2. ciltte bol miktarda örnek bulursun.Bu konuda bende bir kitab olacak kadar malzeme var, lakin bu kadarcık döküman bile anlayan , vicdanı olan için yeter!

Sen kimsin

Kadir MISIRLIOĞLU kim.

Dinde tahribat yapacağı söyleyecek NE İLMİNİZ VARKİ ?

Ha

Bir mahmut efendi dese

Bir Osman efendim dese

DÜŞÜNÜRÜM

Fakat sizin ve sizin gibilerin demesi ANCAK KENDİNİ BİLMEYENLER içindir derim.