Usame Bin Laden'in Öldüğüne İnanıyormusunuz?

Usame Bin Laden'in Öldüğüne İnanıyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35

TakVa

Ordinaryus
Dublörü Öldürüldü

ibrahimi

Has Uşak
Mutlak Gerçeği Allah bilir.
Ama ben de dublörünün öldüğünü düşünenlerdenim.

ibrahimi

Has Uşak
facebooktan bir yorum.

Amerika bin Ladin'i YakaLamıs. Ama hangisi olduğunu bulamamışlar:))

agbi

Yasaklı
Ladin bana göre yaşamıyorduki ÖLSÜN.

İkiz kuleleri eylemini yapan bana göre Ladin değildi eğer denilen Ladin olsa idi peygamberimiz sav Savaş taki Kadın Çocuk ve Masum davranışlarını AKLINA GEİTİRİRDİ.

Kısacası bana göre anlatılan bizlere enpozew edilen LADİN YOKTU YAŞAMIYORDU

talib

Kıdemli Üye
Asıl mesele Ladinin ölüp ölmemesi değil, ABD'nin bizim için bu senaryo bitmiştir demesidir. ABD için Ladin öldü demek, bir sayfayı kapattık demektir.

-Muhammed-

Profesör
Asıl mesele Ladinin ölüp ölmemesi değil, ABD'nin bizim için bu senaryo bitmiştir demesidir. ABD için Ladin öldü demek, bir sayfayı kapattık demektir.

Ama Ladin yaşıyosa ve ABD bir sayfayı kapattıysa, Ladin yeni bir sayfayı öyle bir açar ki önceki sayfadaki tüm hesapları ödetir.. diye düşünüyorum.. Böyle birşeyin olması halinde ABD büyük prestij kaybedecektir..

talib

Kıdemli Üye
Zannetmem. Ladin öldü dedi ise, ölse de ölmese de artık artık rolü bitmiş demektir. Tabi Allah bilir en doğrusunu.

Muminaga

Yeni
öldüğüne inanıyorum...
kendisi fanilikten uzak mı?
bir de "bin ladin ölümsüzdür" gibilerinden bir yakıştırmaya doğru gidiliyor ya
tövbe estağfurullah

-Muhammed-

Profesör
Ama dünya ticaret merkezlerinden bir tanesine 11 Eylül 2011 de 4 tane yolcu uçağı çarparsa o zaman ne olur ? Bana kalırsa , eğer yaşıyorsa, rolü bitmez.. Tabii ki en doğrusunu Rabbimiz bilir..

-Muhammed-

Profesör
öldüğüne inanıyorum...
kendisi fanilikten uzak mı?
bir de "bin ladin ölümsüzdür" gibilerinden bir yakıştırmaya doğru gidiliyor ya
tövbe estağfurullah

Kendisi için iki sıfat veriliyor.

1-Terörist
2-Mücahit

Eğer teröristlik peşinde uğraştıysa evet o da bir fani ve ölmüş olması pek mümkün.
Ama Allah yolunda uğraştıysa ayetle sabit olduğu üzere asla ölmedi ölmeyecek.

"Allah yolunda şehid olanlara ölüler demeyiniz!"

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Dublörü, aslı, kopyası, amcasının oğlu, bizzat kendisi
vs. vs. vs.
Dünya müslümanlarına terörist gözüyle bakılıyorda 11 eylül saldırılarından bu yana
muhatabı öldürüldü, ortadan kaldırıldı, okyanusa atıldı vesair
ve dünya ve Türkiye değişiyor
yeni düzenler kuruluyor
ve yeni düzenlerde artık Dünya Müslümanları terörist olarak anılmak istenmiyor
işte bunun için temizlik lazımdı
kopyası da olsa temizlendi, Amerikalılar da çok sevindi
önümüzdeki maçlara bakacağız artık...

semnun

Asistan
besmele_bismillahirrahmanirrahim_1241071731.png

Bilindiği gibi, Hz. îsa (a.s)
israil oğulları onu Öldürmeye kalkışmışlardı. Allah-u Zülcelal onu o düşmanların şerrinden korudu ve İsrail oğulları Hz. İsa (a.s)'ya benzer birini öldürdüler. Nitekim Allah-u Zülcelal bir ayet-i kerimede şöyle buyurmuştur;

"Oysa onu öldürmediler ve asmadılar. Fakat (öldürdükleri) kendilerine (İsa 'ya) benzer gösterildi." (Nisa; 157)

Ebu Hureyre (r.a)'den rivayet edilen bir Hadis-i şerifte Hz. Peygamber (a.s.v) şöyle buyurmuştur;

"Nefsim kudret elinde olan Allah'a yemin ederim ki, Meryem oğlunun hakem ve adil olarak aranıza inmesi yakındır. Haç'ı kıracak, domuzu öldürecek ve cizyeyi kaldıracaktır. O zaman

mal çok olacağından kimse onu alıp kabul etmez. Ve tek bir secde dünya ile içindekilerden daha iyidir." (Buhari, Müslim)

Hz İsayı koruyan Rabbimiz !! Bizleri ve salih kullarını korumaktanmı acizdir ? !! Asla !! ( Haşa )

' O kendisine itaatkar olanları ve yaklaşanları asla ziyaan etmez.Aksine yüceltir.

Muminaga

Yeni
Usame Bin Ladin islam coğrafyasının bir bölümünde mücahid idi. Şimdi Şehid
Diğer bir bölümünde maceracı, terörist, islama zarar veren zavallı biri, amerikan ajanı, siyonistlere hizmet eden...

Bin Ladin, ikiz kulelere saldırıyı gerçekleştirdikten sonra ortadoğu başta olmak üzere bir çok yerde sevinç çığlıkları atıldı. Şimdi de abd'nin başkenti washington'da beyaz saray önünde amerikalılar sevinç çığlıkları atıyor.

Bin Ladin geride abd ve nato askerlerinin çizmelerinin altında ezilen bir islam coğrafyası bıraktı.
Mağluplar ve galipler savaşı henüz bitmedi,
İsrail ise el kaidenin newyork'taki ikiz kuleleri vurmasından da afganistan ve ırak'ın işgalinden de pakistanın içine düştüğü onur kırıcı durumdan da gayet memnun.

Sn. Muhammed,
Yukarıdaki satırlar bana ait. Usama Bin Ladin'e terörist diyen müslümanlar ile onu mucahid olarak görmekte iken şimdi Şehid olarak kabul eden müslümanların varlığını söylemiş idim.

1-Terörist
2-Mücahit
Eğer teröristlik peşinde uğraştıysa evet o da bir fani ve ölmüş olması pek mümkün.
Şehid olanlara ölüler denilmediğini Elhamdulillah biliyoruz.

Usame Bin Ladin'in Şehid olup olmadığı ancak Allah tarafından bilinir. Zira kafire kuffara karşı tek bir mermi sıkmadan onları güleryüzle İslama davet edenlerin olduğunu, hatta bu yolla bir çok gayri Müslimin İslamla şereflendiğini biliyoruz.
Biz insan aklıyla Bin Ladin meselesini aklımızın kestiği kadarıyla yorumlayabiliyoruz. Ve yorumlarımızda hissidir. İkiz kulelere yapılan saldırıdan sonra İslam coğrafyasının abd ve nato askerlerinin çizmelerince kirletildiğini her gün yüzlerce müslümanın katl edilişini namusunun kirletildiğini görüp bundan duyduğumuz acının ve nefretin bir kısmını haklı olarak Bin Ladin üzerine kusuyoruz.

barayev

Doçent
İnanıyorum..
Koskoca Amrika niye Yalancı konumuna düşerek Karizmasını Güvenini Çizdirsin...

Yeni-OSMANLI

Yasaklı

1-Terörist
2-Mücahit

3. ahmak
Ahmak cihad zanniyla bilincsizce dolayli yoldan kafirlerin ekmegine yag sürenlere denir.

Hikem

Kıdemli Üye

Mantıklı bir yorum...Katılıyorum...Fakat bu yorum ABD nin, Afganistandan, Iraktan doğrusu bölgemizdeki işgalden vazgeçtiği anlamına gelmez...Bölgemizdeki işgal güçleriyle (Deccalin askerleriyle) cihad yeni bir ivme kazanacaktır...İşgal derinleşecektir...

Muminaga

Yeni
abd'de genellikle savaş karşıtı eylemlerde bu denli kalabalıklar oluşur.
latin kökenliler, asya kökenliler müslümanlar abd'nin saldırgan dış politikasına tepki olarak, protesto eylemliliklerinde varlıklarını hissettiriyorlar.
protestoların etkisi sonucu busch'un son döneminde ırak işgaline karşı amerikan kamuoyu desteği en alt düzeye inmişti.
ama bin ladin'in amerikan güçlerince öldürüldüğü haberi sonrası alışılmadık bir şekilde ilk kez beyaz amerikalılar meydanlara çıkıp aşırı bir militaristçe destek verdiler.
Genellikle uzaktan izleyerek, ama çoğu kez abd vahşetine kayıtsız kalan amerikalılar giderek nazi'leşiyor.
Bu durum, abd yönetimlerinin daha azgın, dahada vahşi, daha da barbarca politikalar üretmeleri sonucuna götürür.