Unut demek, ruhun sesinden tebarüz edeni görmemektir!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kimilerine göre belki de çok kolay[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Oysa sinemin derinliğinde vucut bulmuştu bu olay[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Unutmak soruryorum işte bu kadar mı kolay[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Henüz aşina olmadığım bir raddede beklenmeyen bu hüzünlü olay[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilmem ki nasibi iksir hangi merhalede[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ve hangi kalbin kimin beklentisinin bekliyor eşiğinde [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Günler bir bir geçtikçe esrarını koruyor ne hikmetse işte[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yıllar varki sessiz nefesinbuğulu busesinde ve bakir hislerimle[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Hiç sorma, gözlerime nazar ederek yorma[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yüreğim hicranın kollarında umudu bu uğurda soldurmuş olsa da[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yine de sen aldırma, zira unut demek çok kolay geliyor sana baksana[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Vurgun yemiş her yanım nasıl olsa, var git dilediğin neyse onun kollarına[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilemezdim, hesap edemezdim ki böyle olacağını[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İçinden çıkamayacağım bir hal ve sinemi dağlayan acıyı koklayacağımı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Geçmeyen an ve zamanın ruhumu bu kadar bedbin bırakacağını[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kanadı kırılan kuşun hicranını, yerde sürünen yağrağın çığlığını duyacağımı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sanki kör kuyunun mecrasında soluksuz kaldım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhumun derinliğinde suskun kalan ne varsa, dağların efkarına bıraktım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ummanın derinliğine ve sessizliğine her geçen gün bitap kalbimi adadım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neyi hakkıyla anlayamadım, bilmem ki nerede bir yanlış yaptım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Aşk; şayet bir heves telakkisiyle zikredilir ve terennüm edilirse[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hakikatin senası ruhun ikliminde filizlenmeyip nefsin yüreğinde payaleştirirse[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dile gelen, tefekkürden arileşerek hissiyatı gaye edinen irade, zafiyetin elindeyse[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Umut etmek billahi nafile, ruhun özne olmadığı her merhalede nefsin seninle[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
[FONT=Palatino Linotype, serif]​

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kimilerine göre belki de çok kolay[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Oysa sinemin derinliğinde vucut bulmuştu bu olay[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Unutmak soruryorum işte bu kadar mı kolay[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Henüz aşina olmadığım bir raddede beklenmeyen bu hüzünlü olay[/FONT]

yüreğine sağlık abim...eyvallah..:gul
[/FONT]

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Eyvallah efendim
smile.gif
Müteşekkirim...
Muhabbetle selam eğler ve niyaz ederim...