Ünlü Senarist Saç Dökülmesinden şikayetçiymiş....

ukubat

Profesör
Katılım
9 May 2007
Mesajlar
1,942
Tepkime puanı
103
Puanları
0
Konum
istanbul,fatih
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Hanefi Avcı'nın avukatlardan ilginç isteği

Devrimci Karargah terör örgütüne yardım etmek suçundan tutuklanan emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın Eskişehir'deki evinde yapılan aramalarda el konan belgeler savcılığa ulaştı. Cezaevine konulan Avcı'nın avukatından saç dökülmesini önleyen şampuan istediği öğrenildi.
resim144450_2.jpg
Emniyet müdürü Hanefi Avcı, Devrimci Karargah terörörgütüne yardım ettiği gerekçesiyle Ankara'da gözaltına alınmıştı. İstanbul'a getirilen Avcı, soruşturma savcısı Kadir Altınışık'a ifade vermemişti. Mahkemede ifade veren Avcı'nın, "Hakkımdaki suçlamaları reddediyorum. Her şey komplo. Örgüte herhangi bir yardımda bulunmadım." dediği belirtildi.


Aynı soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve tutuklanan Necdet Kılıç ile Avcı arasındaki ilişkinin de mahkemede sorulduğu, Avcı'nın, "Kılıç'ı çok eskiden tanırım. İyi arkadaşımdır." dediği öğrenildi.

Hanefi Avcı'nın dün Eskişehir'deki evinde yapılan aramalarda el konulan belge ve eşyalar İstanbul'a getirildi. Emniyet tarafından getirilen belge ve eşyalar soruşturma savcısına teslim edildi.

Bu arada, dün Metris Cezaevi'ne konulan Avcı'nın avukatından saç dökülmesini önleyen şampuan istediği öğrenildi.
CİHAN
 
Üst