Uniboard 4.5.3.3089 - İnteraktif Sunum Hazırlama Prg. - Ücretsiz - İndir | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Uniboard 4.5.3.3089 - İnteraktif Sunum Hazırlama Prg. - Ücretsiz - İndir

cahid

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2009
Mesajlar
5,509
Puanları
113
Uniboard 4.5.3.3089 - İnteraktif Sunum Hazırlama Prg. - Ücretsiz - İndir

Çevrimiçi servislerle desteklenen interaktif programlar giderek eski programların yerine geçmeyi başladı. Uniboard bunun en yeni ve ücretsiz örneklerinden. Sunum, tanıtım ve eğitim çalışmaları düşünülerek hazırlanan Uniboard klasik sunum hazırlama programlarından ayrılan interaktif özelliklere sahip.

Yazılımın tercih sebebi olmasını sağlayacak en önemli özelliği Tablet PC, Grafik Tablet ve İnteraktif Beyaz Tahta'larla uyumlu olması. Yani bu cihazlardan biri üzerinden sunum yapacaklar için program benzersiz bir seçenek. Şık ve kolay bir arayüzü bulunan program, sunum sırasında kullanıcının program dışına çıkarak beklenmedik internet sürprizleriyle karşılaşmaması için pek çok uygulamayla, ihtiyaç duyulabilecek her detayı arayüzüne taşımış. Bunlar arasında bir internet tarayıcısı, online video oynatma uygulaması (Youtube, Vimeo), Google Map uygulaması, Wikipedia uygulaması, yapışkan not uygulaması gibi araçlar var. Uniboard'un kendi kütüphanesinden daha fazlasına ulaşmak mümkün. Bu uygulamalar sunum sırasında bile internet üzerinden içeriğinizi zenginleştirerek katılımcıların dikkatinin canlı kalmasını sağlayabilir.

Uniboard'u kullanmak için saatlerce karışık menüler arasında gezmenize gerek yok. Tüm araç ve özellikler kolay ulaşılabilir buton ve ikonlarla karşınıza çıkıyor. Birkaç turdan sonra yazılımın tüm özelliklerine hakim bir şekilde çalışmaya başlayabiliyorsunuz. Sunumları hazırlarken PDF, PPT, JPG, GIF, PNG gibi pek çok formatta belgeyi aktarabiliyorsunuz. Kısacası başka ortamlarda hazırlanmış sunumlar Uniboard'da daha şık hale getirilerek süslenebilir. Programın şu an beta konumunda olan en yeni özelliği ise sunumunuzu canlı yayınlamak veya kaydederek daha sonra kullanmanız için düşünülmüş "podcast" özelliği. Bu özellikle siz sunumunuzu yaparken her detay arka planda sessizce video olarak kaydediliyor.

İNDİR

Kaynak
 
Üst