Un Halİne DÖnen Kum Tanelerİ

M

Murat Sâki

Guest
nurfer kardeş eline sağlık böyle kısa, kısa yazman güzel oluyor yorumlar olmayınca devam etmemende konunun gündemde kalmasına yardımcı oluyor teşekkürler

yorum; 1 :)

gönül

Paylaşımcı
ellerine sağlık nurfer kardeşim
devamını bekliyoruz inş

Zeynep Özmen

Kevok_84
Ardından da müslümanlığı kabul ederek kadına bin tane dünyalık altın hediye eder.
Öbür yandan genç Cuma namazını kılmış eve dönmektedir. Yine her zamanki gibi eli boş olduğu için, bu defa mendilini kumla doldurarak yiyecek bir şeyler getiriyormuş gibi yapar içinden de "Eğer karım ne iş yaptın dese, size un getirdim, diye cevap veririm" düşüncesini geçirir. Bu düşünceler içinde boynu bükük ve mahzun mahzun kapıya gelir. Tam bu sırada içeriden etrafa yemek kokularının yayıldığını farkederek elindeki kumla dolu mendili kapının dibine bırakıp sevinçli içeri girer.
Hoş beşten sonra karısından durumu sorup öğrenir. Ardından da sevinç gözyaşları içinde yüce Allah'a şükür secdesine kapanır. Bu arada kapıya çıkan karısı kum dolu mendili görüp de eline alınca bakar ki içi unla dolup taşmaktadır. Kocasının unu neden içeri getirmediğini sorunca o da durumu öğrenerek şükür secdesine kapanır.
Yüce Allah (c.c.) cümlemizi Cuma namazının faziletinden mahrum bırakmasın, amin... - Zübdetül Vaizin -

bitti arkadaşlar çok yakında yeni bir konu ile karşınızda olacağım :)

gönül

Paylaşımcı
:clap2: :clap2:
çok güzel bi kıssaydı ALLAH razı olsun kardeşim
başka hikayelerini bekliyoıruz en kısa zamanda inş

Bedrin_Aslanı

Profesör
Ben sonuna yetiştim. Hepsini birden okumak da güzel olacak :)

M_i_r_a_y

Paylaşımcı
Bende hepsini birden okuma serefine nail oldum :) boyle bolum bolum yazmaniz cok farkli ve surukleyici olmus,emeginize saglik :)

muhabbet

Asistan
Konulara bakarken bu konu karşıma çıktı
Ablamın konuyu paylaşım biçimi çok güzel olmuş.Sizlerdende bildiğiniz kıssaları bu şekilde paylaşan olursa çok seviniriz.HAKK"a emanetsiniz.
MUHABBETLE