Ümidim var, günahlar yüzümü kızartsada!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Gölgeler...Kimbilir hali ahvalim için neler söylerler[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhumun hicran sahnesinde mahzunlaşan nefesler, esrarı hikmetinde ki haller[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Derdi gamımda, suskunluğun kalbime bahşettiği senasında bekleyen o hakikatler[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dertlenemem,kimseye bir şey söyleyemem, sebebi hikmetini bilelem ki sır lahzalar[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ta ezelden dem vuran, ruhumu bizar bırakan aşklar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İmrendiğim ve fakat burukluğunu terennüm ettiğim nidalardır cehti takvalar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Çınarın dilinde, sükutun fecrinde, nasibin rahlesinde bekleyen masum umutlar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ah... nisyanım, tövbe adına malahat yaptığım feryatlar,kalbimi lekeleyen ağıtlar[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]El açtım, ruhumu ne kadar anladım, kalbimi akladım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kuruyan gözyaşlarımın hasretiyle sabahladım, mahcubiyetimle saklandım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Müddeti nefesin, güneşin hasrettiği gölgemin, umudu ihsan için yakarışlarım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İradeyi acziyetim, kıt aklımla serdettiğim bahanelerim, kalbime nasıl aşk dilerim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sessiz ve sakin bir mekanın hali ahvalinde neler var[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kuşun kanatlandığı, umut için arandığı, yaprağın çarersiz dalı bıraktığı aşikar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sinemin hazan sayfalarında bekliyor yıllara sari solgun umutlar,ümidim var yar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Niye fersiz gözlerimle, kalan takatsiz nefesimle ruhuma suskunluk yağar ey ar[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kabrin lahzasında, toprağın münbit aşkında edep var[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ah... İnşirah hasretini çekerim kalbim için,gönlümün mahzunluğu ruhuma bakar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kuytu köşelerde, dilsiz lehçelerde, görmeyen gözlerde niye kalp ayandır yar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilmek, tahkike erişmek, aklı irade için bedelleştirmek ki nefsin için ne yazar[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kaldı şurda, ruhum bekliyor umudun kanatlarında[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbimin titreten haşyetin cenahında, umudum yalnızca senin şanınadır amma[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar tevbe etsem ve zafiyetlerimi terek edip irademle kavilleşsem bir anda[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Durulsam, dirliğe şöyle sağ salim muhabbetle ulaşsam ve ruhumu o an bıraksam[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​