Ulusalcılarla kolkolo olmakmı dediniz....??

.::zeynep::.

{MİLLİ GÖRÜŞ}
DSC02146.JPG

1997 yılında F. Gülen Hocaefendi Kanal Dye Uğur Dündarın programına çıkarak başbakan Erbakanı eleştirmiş ve istifa etmesi gerektiğini söylemişti. Hocaefendi bu tavrıyla darbecilerle birlikte mevcut hükümete karşı çıkmıştı. Hatta sürecin devamında kurulan Ecevit hükümeti zamanında İslami vakıf ve dernekler hukuksuzca kapatılıp Kur´an kurslarına baskınlar düzenlendiği bir ortamda Hocaefendi kendi camiasını korumak adına Ecevit için dostum ifadesini kullanıyordu. 1999 yılında Hocaefendi´nin bir kaseti medyada gösterilmeye başlandı en çok üzerine giden ise Kanal D televizyonu oldu. Konu TBMM de de sert tartışmalara neden olmuştu. O zaman Fazilet Partisi Genel Başkanı olan Recai Kutan mecliste yaptığı konuşmada "Hocaefendiyi sahipsiz zannetmeyin" diyerek Hocaefendiyi savunan bir konuşma yapmıştı. Bendeniz soruyorum: Hangi tavır İslami?

manifesto

Yasaklı
Zeynep , gittikçe bittiniz bitikçe de saçmaladınız..
Erbakan'ın beceremediğini o gün ben de söyledim HERKES de söyledi.
Hocaefendi başımıza daha büyük belalar açmadan hocanın gönderilmesine vesile olduysa aslında ülke adına güzel bir hizmette bulunmuştur..
Yoksa bize ikinci 12 eylül'ü yaşatacaktınız..
enven-i şer..

O gün oğru olanı yaptığını bugün hocanun mevcut konumundan daha iyi anlıyoruz

{MİLLİ GÖRÜŞ}
Zeynep , gittikçe bittiniz bitikçe de saçmaladınız..
Erbakan'ın beceremediğini o gün ben de söyledim HERKES de söyledi.
Hocaefendi başımıza daha büyük belalar açmadan hocanın gönderilmesine vesile olduysa aslında ülke adına güzel bir hizmette bulunmuştur..
Yoksa bize ikinci 12 eylül'ü yaşatacaktınız..
enven-i şer..

O gün oğru olanı yaptığını bugün hocanun mevcut konumundan daha iyi anlıyoruz

Siz saçmalıyorunuz gibime geliyor enven-i şer nedemek ?
:)

agbi

Yasaklı
Akit'te ŞOK fotoğraf!
Doğu Perinçek ile Sırrı Sakık nasıl bir ilişki içinde?

Doğu Perinçek ve Sırrı Sakık…

Ergenekon'un tutuklu sanıklarından İşçi Partisi Genel Başkanı ulusalcı Doğu Perinçek ile PKK'nın siyasi oluşumu BDP'nin öne çıkan isimlerinden Sırrı Sakık bir arada düşünülebilir mi?

Kamuoyunda yaygın kanaate göre, bu iki isim yanyana düşünülemez.

Peki gerçekten öyle mi?

Aslında gizli gizli biraraya mı geliyor bu iki isim?

Perinçek ile Sakık nasıl bir ilişki içinde?

Bu iki isimle ilgili yarın Akit'te çarpıcı bir haberin yer alacağı öğrenildi.

Edindiğimiz bilgilere göre, haber, şok bir fotoğrafa dayanıyor.

GÖZLER YARIN Kİ AKİT'TE

Akit Yayın Kurulu'na yakın bir isim “Bu fotoğraf kamuoyunda büyük yankı uyandıracağa benziyor. Bu fotoğrafla ilgili Sırrı Sakık'ın açıklamaları da çok ilginç. Çok şaşıracaksınız” dedi.

Gözler yarın ki Akit'te. Sözkonusu fotoğraf merakla bekleniyor.

PERİNÇEK in F.Gülen ve Cemeati bu ülke için büyük TEHLİKEDİR beyanlarını nasıl unuttunuz.

PERİNÇEK in Tv da kim ler çıktı hatırlayın bakalım.

Bu Forum da bile Ulusalcılarla İş birliği yaparız diyen SP liler var.

korakademik

Ordinaryus
DSC02146.JPG

1997 yılında F. Gülen Hocaefendi Kanal Dye Uğur Dündarın programına çıkarak başbakan Erbakanı eleştirmiş ve istifa etmesi gerektiğini söylemişti. Hocaefendi bu tavrıyla darbecilerle birlikte mevcut hükümete karşı çıkmıştı. Hatta sürecin devamında kurulan Ecevit hükümeti zamanında İslami vakıf ve dernekler hukuksuzca kapatılıp Kur´an kurslarına baskınlar düzenlendiği bir ortamda Hocaefendi kendi camiasını korumak adına Ecevit için dostum ifadesini kullanıyordu. 1999 yılında Hocaefendi´nin bir kaseti medyada gösterilmeye başlandı en çok üzerine giden ise Kanal D televizyonu oldu. Konu TBMM de de sert tartışmalara neden olmuştu. O zaman Fazilet Partisi Genel Başkanı olan Recai Kutan mecliste yaptığı konuşmada "Hocaefendiyi sahipsiz zannetmeyin" diyerek Hocaefendiyi savunan bir konuşma yapmıştı. Bendeniz soruyorum: Hangi tavır İslami?

gazetenin tarihini burayayazabilecek misin.
daha önce sormuştum cevabını verememiştim.

soru sormuşsun
hangi tavır diye
buraya birşeyler yazıcam şimdi
sen önce gazetenin tarihini
ve hocaefendinin niye o açıklama yaptığını yaz bakalım

agbi

Yasaklı
DSC02146.JPG

Önce şunu bilmenizi isterim.

Sizi ciddiye alarak size cevap yazmıyorum.

Okuyanlar bilgilenin diye yazıyorum.

DEMİREL için , HABERAL için , ECEVİT için Lideriniz neler dedi ?

Bukadar TARAFGİRLİKLİ SİYASET olmaz yaa.

Her seferinde Cevabınızı alıyorsunuz.

Fakat her seferindede yazıyorsunuz.

{MİLLİ GÖRÜŞ}
Fethullah Gülenin amerikaya hicretinden sonra daha iyi tanıdım.
kendisinin 28 şubatın hazırlayıcısı bir takım siyonist ulusalcılarla ortak hareket ettiğini kimse inkar edemez.İslam düşmanı papaya sevgilerini esirgemeyen birisinden bahsediyoruz.bu konuları kaşımayalım çok yaralılar var.

siteye üye olduğumdan beri böyle konularda belli üyeler var hep hep milli görüşe karalama yapmaya uğraşıyorlar gibi.
ulusalcılarla milli görüşü bir göstermeye çalışıyorlar yazık diyorum çünkü boşuna yaşamışlar.
Türkiye'de milli devlet ile milli olmayan ergenekon devleti var.sizler milli olan ile olmayanı ayıracak kabiliyete sahip değilsiniz.sizlerin görmesi için sis bulutunun kalkmasını beklemeniz lazım.milli görüşçülerde feraset kabiliyeti vardır böyle konulara oyuna gelmezler.
siz bilmiyorsunuz demek devletin içindeki mücadele yapısını.
milli görüşü ergenekoncularla ortak gösterme girişimi çok saçma olduğu gibi yüzyılında iftirası olacağına şahitlik ederim.
o kadar çok internet sitesi gördüm ve çok milli görüş düşmanı gördüm ama böyle iftirayıda hiç görmedim :)
41 yıldır milli görüşün önünü kesmeye çalışanlarla hiç ortak olunurmu?
milli görüş hiçbirzaman İslam düşmanlarıyla dost olmamıştır.

bazı şeylere herkesin aklı ermez diyorum.herkes aklının alabileceği ile ilgilensin.

agbi

Yasaklı
kendisinin 28 şubatın hazırlayıcısı bir takım siyonist ulusalcılarla ortak hareket ettiğini kimse inkar edemez.İslam düşmanı papaya sevgilerini esirgemeyen birisinden bahsediyoruz.bu konuları kaşımayalım çok yaralılar var.

siteye üye olduğumdan beri böyle konularda belli üyeler var hep hep milli görüşe karalama yapmaya uğraşıyorlar gibi.
ulusalcılarla milli görüşü bir göstermeye çalışıyorlar yazık diyorum çünkü boşuna yaşamışlar.
Türkiye'de milli devlet ile milli olmayan ergenekon devleti var.sizler milli olan ile olmayanı ayıracak kabiliyete sahip değilsiniz.sizlerin görmesi için sis bulutunun kalkmasını beklemeniz lazım.milli görüşçülerde feraset kabiliyeti vardır böyle konulara oyuna gelmezler.
milli görüşü ergenekoncularla ortak gösterme girişimi çok saçma olduğu gibi yüzyılında iftirası olacağına şahitlik ederim.
o kadar çok internet sitesi gördüm ve çok milli görüş düşmanı gördüm ama böyle iftirayıda hiç görmedim :)

bazı şeylere herkesin aklı ermez diyorum.herkes aklının alabileceği ile ilgilensin.

Yukarıda bazı suçlamalar yapmışsın önce HADDİNİ bil ÇİZGİNİ aşma.

Kendinizi bir bilen olarak biliyorsanız benim için BİLMEYEN siniz.

Haa bu BİLMEYEN siniz iddiamı çürütmek itiyorsanız o zaman buyrun Forum da sürekli olun İstişare edelim.

Kendinizi o kadar yukarlarda görüyorsunuz ki KALBİMİ yarıp HİDAYETİMİN azaldığını iddia etmişsiniz.Allah size AKIL YÜRÜTME NASİP ETSİN SİYASİ TARAFGİRLİK OLMADAN.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye

Allah razı olsun değerli kardeşim.
İnşaALLAH herzaman forumlarda değerli yorumlarını görmeye devam ederiz.
Ehl-i Sünnet grubundada aktifliğini bekliyorum.
Allah'a emanet ol

agbi

Yasaklı
Allah razı olsun değerli kardeşim.
İnşaALLAH herzaman forumlarda değerli yorumlarını görmeye devam ederiz.
Ehl-i Sünnet grubundada aktifliğini bekliyorum.
Allah'a emanet ol

ÇOK MERAK ettim

ECEVİT e DEMİREL e HABERAL a DOTUM kim demiştir ve bu kişiler MİLLİ GÖRÜŞ DÜŞMANI değilmi ?

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
ÇOK MERAK ettim

ECEVİT e DEMİREL e HABERAL a DOTUM kim demiştir ve bu kişiler MİLLİ GÖRÜŞ DÜŞMANI değilmi ?

Agbi ağabeyim özel yaşamda dostluklar olabilir ama siyasette olmaz.
Ne diyor Erbakan hocamız:
''Özel yaşamımızda dostluklarımız var ama siyasette görüş fikir ayrılıkları olduğundan eleştiriyoruz.''
Ne diyor hocamız Sn.Tayyip ve Sn.Gül için:
''Onlar kıymetli evlatlarımızdır, kendilerini severim arada sırada görüşürüz özel günlerde ararlar beni ama politikada hataları olduğu için uyarıyorum kendilerini çünkü memleketimi onlardan daha çok seviyorum.''

Durum inşaALLAH anlaşılmıştır.
fi emanillah

agbi

Yasaklı
Ne diyor Erbakan hocamız:
''Özel yaşamımızda dostluklarımız var ama siyasette görüş fikir ayrılıkları olduğundan eleştiriyoruz.''
Ne diyor hocamız Sn.Tayyip ve Sn.Gül için:
''Onlar kıymetli evlatlarımızdır, kendilerini severim arada sırada görüşürüz özel günlerde ararlar beni ama politikada hataları olduğu için uyarıyorum kendilerini çünkü memleketimi onlardan daha çok seviyorum.''

Durum inşaALLAH anlaşılmıştır.
fi emanillah

Bu sözünü unutma hatırlattığımdada yan çizme anlaştıkmı Ercan TEKİN Yan çizmek yok ama.

veri

Yasaklı
sayın gülen milli görüşten ne zaman ayrıldı
milli görüşten ayrılan herkes parti kurduğuna göre
cemaat ne zaman kurdu partisini
bilgi verirseniz sevinirim.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
sayın gülen milli görüşten ne zaman ayrıldı
milli görüşten ayrılan herkes parti kurduğuna göre
cemaat ne zaman kurdu partisini
bilgi verirseniz sevinirim.
Fethullah Gülen hiç Milli Görüşçü olmadı ki!
Agbi ağabeye,
Siyasette batıl görüşlerle olan koolisyon hükümetlerinde Milli Görüşün temsili hangi parti koolisyonda yer aldıysa daima o hükümete hakkı hakim kılma yönünde iş yaptırmış muktedir davranmıştır.
Unutmayın Msp 48 milletvekili ile hükümette koolisyona girdiğinde binlerce imamhatip ve kur'an kursu açtırma başarısını gösterebilmiştir. Hatta merhum Ecevit'in bir itirafı vardı nedir o itirafı?
''Erbakanla mümkün mertebe birebir aynı odada konuştuğumuzda kim olursa olsun onu ikna kabiliyetine sahip birisi. Ne yapıp etmeli Erbakanla birebir konuşmaktan sakınmalıdır.''
Durumu pek fazla irdelemene gerek yok yani Erbakan hocayı nasıl eleştiririm nasıl forumda tenkit ederim mücadelene gerek yok çünkü yaşanmış bir tarih önümüzde duruyor. Kimi bu tarihe kara leke olarak adını yazdırdı kimisi ise şanlı mücadelelerle adını yazdırdı. Selam olsun Kıbrıs'ın fatihi Erbakan'a...
Bizim milletimize yüzyıllar sonra ilk defa fetih tadını tattıranlara selam olsun. Fetih nesline selam olsun.