Ülke çöküşe sürüklenmektedir.

KAFKAS

Kıdemli Üye
kafkas fena coşmuş :)

Ekli dosyayı görüntüle 1054

Seçimlerden kısa bir süre önce TERÖRİST HDP ile görüşen saadet partisine yazıklar olsun :):)
Red senin zeka seviyene hayranım!En son cümlemde diyorum ki ,biraz beyin organı ile düşünen mevzuyu rahat anlar diyorum ,sen gene amuda kalkıp ipe un seriyorsun !Boş konuşuyorsun diyorum boş....Bahsettiğimiz mevzu ile ne alakası var yahu!Şı kıyas yapamama hastalığınızdan kurtulamadınız,aslında mesele kıyas yapamama da değil, sapla samanı karıştırma hastalığı diyelim!
Ak parti Hdp ile saadet partisinin kuyusunu kazmak için mi görüşüyor canım benim!Ama senin genel başkanın Erdoğan a karşı mecliste bile ittifak yaparız diyerek Erdoğan ın kuyusunu kazmaya uğraşıyor!

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bak bak bak hele şunlara bak :)

TERÖRİSTLERLE GÖRÜŞMÜŞ SAADET!
Hem de İLK KEZ DEĞİLMİŞ :)
:)
Şöyle düşün senin eski vekilin dağda hani şu en son Van belediye başkan adayı Erbaş nasıl!Kandil de terörist tören ile gövde gösterisi yaparak karşılandı!Oradaki görüşmeyi nasıl karşındakine güzelce izah ediyorsan,bu görüşmelerde aynı minvalde!Gidelim saadetin ayağını nasıl kaydırırız diye değil yani,belki ipe un sermeyip,anlamayı tercih edersin!

bi husben

Kıdemli Üye
@KAFKAS sadece meraktan bir soru sormak istiyorum. Yarın bir gün olurda ak parti yine çözüm süreci benzeri bir sürece meylederse, ypg/pkk yada hdpye karşı söylemlerini yumuşatırsa ak partililiğini askıya alacakmısın? Yoksa tam destek demeye devam edecek misin?

sen gitti aynı blokta safını belirledin böyle soru sorman kendini inkar etmendir.
ben kendi adıma söylüyorum eğer ak parti böyle bir oluşuma girerse ak partinin a sıan bile bakmam
ha hüdapar türevi yani islam referanslı bir parti üzerinden kürt meselesine bakılacaksa da destek veririm.

bi husben

Kıdemli Üye
Şöyle düşün senin eski vekilin dağda hani şu en son Van belediye başkan adayı Erbaş nasıl!Kandil de terörist tören ile gövde gösterisi yaparak karşılandı!Oradaki görüşmeyi nasıl karşındakine güzelce izah ediyorsan,bu görüşmelerde aynı minvalde!Gidelim saadetin ayağını nasıl kaydırırız diye değil yani,belki ipe un sermeyip,anlamayı tercih edersin!

yahu arkadaş bu vatan haini redyellowa ne anlatıyorsun beyin denen organ bunun uzağından bile geçmemiş
akıl dağıtılırken bu redyellow galata köprüsünde paçalı donla simit satıyordu o yüzden uzak kalmış beyinden

ihvanistanbul

AkhenAton
sen gitti aynı blokta safını belirledin böyle soru sorman kendini inkar etmendir.
ben kendi adıma söylüyorum eğer ak parti böyle bir oluşuma girerse ak partinin a sıan bile bakmam
ha hüdapar türevi yani islam referanslı bir parti üzerinden kürt meselesine bakılacaksa da destek veririm.

Yemediğiniz nane değil bi husben o zamanlarda gayet ağzından düşürmüyordun ak partiyi. ;)

Neyse giderayak boş ver bunları ne olacak bu soğanın hali :D

gamsız

Profesör
KENDİNDEN OLMAYANIN DERDİYLE İLGİLENMEYEN gerçek müslüman mıdır???
KENDİNDEN OLMAYANA YAPILAN ZULME SUSMAK İSLAMİ midir?

Unutma; Bu ülke bir mesela 367 zulmünü yaşadı ve BİZ BU ZULME DE AKPNİN DERDİ, BİZE NE vs. DEMEDEN KARŞI ÇIKTIK!
AKP bizim stratejik müttefikimiz mi olmuştu?

İSLAMİ VE İNSANİ OLAN BUDUR!

Size de tavsiye ederim!

Bu arada o stratejik müttefik lafını bir daha ağzına alma, reisinizin stratejik müttefiklerini sıralarız, utanırsın :)
Tabi varsa!!!
İslami ve insani heeeeee bu kavramlardan ne haberin var ki senin fetbaz hased kindar

gamsız

Profesör
56661873_333911210811982_2465061969476976640_n.jpg