Ula İhsan Ne Yapiysan !

kebîkec

İhvan Forum Üye
Gurbete gitmiş İhsanı anlatan Diyarbakır şiveli, tatlı sitem dolu bir şiir vardı. Bende İhsan ELİAÇIĞA dokundurmak istiyorum. Savcıyı göremeyip onu öldürenlere sempatik cümleler kurmaya çaba sarfeden İhsana.

Adamların fakir coğrafyada gömülmeleri, hak mı doğuruyor. Ölümü göze almış olmaları yaptıkları işi kutsal mı kılıyor. ? Damarından eroin enjekte eden kadar kim ölümü göze almış olabilir ? Fakir coğrafyadan toplanarak yemlendirilen fedailer ilk defa mı çıkıyor tarih sahnesine... Ula ihsan çok ayıp ediysan. Teröriste terörist diyemeyen İhsan ölen savcı da fakir mahalleden yetişmiş bir memleket evladı değil miydi ? Niye çocuklara anlatmıyorsun dişiyle tırnağıyla yükseliş mücadelesini. Niye anlatmıyorsun bu davayı çözmek için sona yaklaştığını. Niye söylemiyorsun onu öldürenlerin satılık zavallılar olduğunu ve Hira dağının çocuklarına karşı olimpos dağının çocukları tarafından kiralandıklarını... Hem savcıyı cezalandırmak ne demek... Ve cezayı kesen cezayı uygulayanlar mı ki böyle bir tiyatroda maşa olmuşları kutsamaya çalışıyorsun. Ula İhsan çok ayıp ediysan... Galiba adam değilsan. Çünkü sen de kuklaya benziysan. Ben sana bir şey demiyorum ama ipini tutan kuklacının sonu görünüyor...

http://www.haber7.com/polemik/haber/1337165-ihsan-eliacik-onlara-terorist-demeyin