Uğur Işılak'a Sormuşlar

GüL_AyŞe

Paylaşımcı
Soru:
Magazinlere karşı bir tavrınız var mı?

Cevap:
Tavır koyduğum şeylerin ciddiyeti olmalı

Soru:
İçki,kumar,gece hayatı gibi alışkanlıklarınız var mı?

Cevap:
Hepsi de var. Hergün birkaç kadeh çaydan sonra, hayatla kumar oynuyor, gece hayatımda da dostlarla muhabbet ediyorum...

Soru:
Hayranlarınız yaş ortalaması nedir?

Cevap:
'Star'ların hayranı, gariplerin seveni olur diyorum her zaman...Sevenlerimizin de yaş ortalamasından öte, zeka ortalamasının çok yüksek olduğunu söyleyebilirim.
;)

nası ama güzel cevaplamış değil mi tüm soruları ;) :)

aHuZaR

Can kayıp can firarda
Adam gibi birinden ,adam gibi yanitlar :)

tesekkür GüL_AySe

islamgulu

Üye
Web sitesi
www.firaset.net
Katılıyorum adam gibi birinden adam gibi yanıtlar.. ;)
Eee zaten Uğur Işılak abiden başka ne beklerinirki...RAbbim ondan ve sizlerden razı olsun inş..
Muhabbetle..

K

KeKe

Guest
Soru:
Magazinlere karşı bir tavrınız var mı?

Cevap:
Tavır koyduğum şeylerin ciddiyeti olmalı

Soru:
İçki,kumar,gece hayatı gibi alışkanlıklarınız var mı?

Cevap:
Hepsi de var. Hergün birkaç kadeh çaydan sonra, hayatla kumar oynuyor, gece hayatımda da dostlarla muhabbet ediyorum...

Soru:
Hayranlarınız yaş ortalaması nedir?

Cevap:
'Star'ların hayranı, gariplerin seveni olur diyorum her zaman...Sevenlerimizin de yaş ortalamasından öte, zeka ortalamasının çok yüksek olduğunu söyleyebilirim.
;)

nası ama güzel cevaplamış değil mi tüm soruları ;) :)

:clap2: :wave[1]: iyi bakalım devam...

Hanne

Doçent
Çizgisini bozmayan biri...Takdir ettim:clap2:

dagcan_33

Paylaşımcı
güzel cevaplar vermiş ama sizin eklentinizi begenmedim dogrusu sanki türkleri yahudilerin felsefesi ile özdeleştimişsiniz. yabancı yok hepimiz burda türküz ama ırkımızın üstün oldugunu söyleyemem üstünlügün takva ile oldugunu biliyorum

NOT birdaha bayraga parmagınızla basmayın bence hakerettir bu davranışınız.

GüL_AyŞe

Paylaşımcı
güzel cevaplar vermiş ama sizin eklentinizi begenmedim dogrusu sanki türkleri yahudilerin felsefesi ile özdeleştimişsiniz. yabancı yok hepimiz burda türküz ama ırkımızın üstün oldugunu söyleyemem üstünlügün takva ile oldugunu biliyorum

NOT birdaha bayraga parmagınızla basmayın bence hakerettir bu davranışınız.
İmzam çok tepki aldı hele yazıyı büyüttükten sonra daha da bi tepki aldı ama şunu söylemek istiyorum ki ben imzamı seviyorum.Aradan biraz zaman geçer sonra canım değiştirmek isterse o zaman değiştiririm.Bu arada o resim bayrağa parmağımla bastığımı göstermiyor.Tabi kişi anlatılanı değil anlamak istediğini anlar,siz bunu hakaret olarak görüyorsanız bilemiycem ama şunu bilin ki Türkiye'ye ve müslüman Türk milletine karşı olan hassasiyetim sizden daha yüksek derecededir.Dolayısiyle o resim bayrağımıza karşı bir hakaret içerseydi onu asla ve asla koymazdım...Ayrıca avatar ve imzaları eleştriyosanız forumumuza bakarsanız bölücülük simgesi taşıyan bir çok avatar ve imza göreceksiniz.Eleştirmek istiyorsanız gidin onları eleştirin ben imzamdan sonuna kadar memnunum...

dagcan_33

Paylaşımcı
aaaa şaşırdım dogrusu ben daha yapıcı bir eleştiri yaptıgımı zannetmiştim
özellikle türklük konusundaki yazınız itici ben türküm ama olmayanı rencide etmez mi? biliyosunuz 12 eylülde bizi kullandılar kendi hesapları icin şimdide yeni bir milliyetçilik akımı pompalanıyor ve trabzondaki gibi halkta bir alt yapı oluşturulmaya çalışılıyor. işleri bitince topraga düşenler yine bizim kardeşlerimiz oluyor

afedersin biraz derinlere indim galiba ( gündem ) deki EYVAH BİR TERÖR ÖRGÜTÜ DAHA KURULUYOR YAZIMI OKURSANIZ HASSASİYETİMİ ANLARSINIZ

GüL_AyŞe

Paylaşımcı
aaaa şaşırdım dogrusu ben daha yapıcı bir eleştiri yaptıgımı zannetmiştim
özellikle türklük konusundaki yazınız itici ben türküm ama olmayanı rencide etmez mi? biliyosunuz 12 eylülde bizi kullandılar kendi hesapları icin şimdide yeni bir milliyetçilik akımı pompalanıyor ve trabzondaki gibi halkta bir alt yapı oluşturulmaya çalışılıyor. işleri bitince topraga düşenler yine bizim kardeşlerimiz oluyor

afedersin biraz derinlere indim galiba ( gündem ) deki EYVAH BİR TERÖR ÖRGÜTÜ DAHA KURULUYOR YAZIMI OKURSANIZ HASSASİYETİMİ ANLARSINIZ
yeni bir milliyetçilik akımı demişsin.Türklerdeki milliyetçilik eskiden beri gelen birşeydir.Sadece bu diğer ülkeler tarafından kötüye kullanılmaktadır.Zaten kötüye kullanılan kişilerinde ya imanlarında ya da milleyetçiliklerinde bir zayıflık vardır.Allah'a şükürler olsun ki benim imanımda milliyetçilik duygularımda sağlam.Yazını da okudum senin dediğin terör örgütleri Türkler tarafından değil Türkleri baltalamaya çalışan ve dış devletler tarafından ayarlanan şahıslardan oluşuyor.Bunu da belirtmek isterim.

Ayrıca açtığım konuyu resmen berbat ettin diye bilirim ben burda Uğur Işılak'ın güzel bir röportajını buldum ve onu sergiledim.Sense konuyu başka taraflara çektin bana karşı olan şahsi görüşlerini ifade ettin.Eğer daha bir şey diyeceksen ya da demeye meraklıysan gel bi konu açalım orda konuşalım yada ne diyosan bana mesaj at orada de.Konuyu daha fazla saptırma.

dagcan_33

Paylaşımcı
tek birşey özür dilerim

hakkını helal et

kendimi cezalandırıyorum sizin hiç bir yazınıza görüş beyan etmeyecegim

zaten hiç hevesim kalmadı hayata küstüm gidip yatacagım

safAri

Üye
hımmmm türklük hakkında dogru bir teşhiss iyiki hepimiz türküz:) Ne Mutlu türküm diyene....

K

KeKe

Guest
bu adam cok bilgili konuşuyor acaba reklammı yapıyor yoksa bunlar ALLAH vergisimi? yada ben cok zeki değilim ya yorum yapamıyorum :O :D

kaygisiz

Üye
bu adamin dili cok tatli, cok manali insani düsünmeye sevkeden cümleler kullaniyor

Edibe Ziyâi

Agâh ol ey nefsim..
severiz..gayet de güzel cevaplar ama ..birkaç necip fazıl kitabı işte:)

ferda

Üye
güzel cevaplar vermiş.helal olsun abimize;)

seygva

Üye
Adamgibi adamdan adam gibi cevaplar. anlayanlara.:clap2:

n.c

Üye
Uğur Işılak'ın gerçekten çok güzel eserleri ve sorulan sorulara net cevapları var.
Bir roportajında şöyle okumuştum:
Bayan gazetecinin sorusu: - Bir bayanı gördüğünüzde ilk neresine bakarsınız?
Işılak'ın cevabı : - Bakmamaya çalışırım...!

"Var'da yoku, haykırırken her seda
Aklım ki, aklımı başımdan aldı
O'na gidiyorum, bana elveda
Sonsuz olan sona, bir nefes kaldı "

Uğur Işılak