tv programları

Belgesel izliyor musunuz?

• Hayir

Oy: 3 12.0%
  • Ara Sira

Oy: 15 60.0%
  • Evet

Oy: 7 28.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Enes

İhvan Forum Üye
TV izlemiyorum son iki aydır hemen hemen hiç izlemiyorum... VCD den film izliyorum akşamları genelde...

ama izlediğim zaman da belgesel ağırlıklı TV ler izliyorum... samanyolu da en çok izlediklerimden...

S

Sidar

Guest
Tv izLememeye çaLışıyorum (maçLar hariç :) )

sehidan44

Üye
su an ki televizyon kanalları insaları sadece birseyler yapmayı birseylerle mesgul olmasını engelliyor. mesela evde aileniz ile sohbet etmeniz gerekirken ailece tv basındasınız. insanlar arasındaki diyaloğu resmen çöpe atıyor onun için gebersin tv.

HuBeyB

Asistan
n tv izliyorum dost hilal samanyolu tv

tebeyyün

Doçent
CNN TURK ,STV,NTV, NE YALAN SÖYLİM SHOW , KANAL D , ATV , STAR ... BAŞKA KANAL VARMIYDI .... ASLINDA 5,6 AYDIR FAZLA TV İZLEMİYORUM .....

nefret

Üye
STV,CNN Türk bu aralar genellikle bu kanalları ve film varsa veya ilgimi çeken birşey varsa diğer kanalları seyrediyorum.3 aydır televizyonu çoğunlukla seyretmiyorum...

şevin

Üye
seyretmememiz kesinlikle bizim için en iyisi en güzeli en doğrusudur.
stv nin de çok çok eksik yönleri var. Örneğin coca cola nın reklamını vererek resmen yahudilerin günahlarına ortak olması ve daha bir çok şey....var ama neyse diyelim.! Allah hidayet etsin.

leyli

Paylaşımcı
CNN TURK ,STV,NTV, NE YALAN SÖYLİM SHOW , KANAL D , ATV , STAR ... BAŞKA KANAL VARMIYDI .... ASLINDA 5,6 AYDIR FAZLA TV İZLEMİYORUM
abi sen ne yaptın yaa :) yazık sanada izleme öyle kanlları

Zeynep Özmen

Kevok_84
şevin' Alıntı:
seyretmememiz kesinlikle bizim için en iyisi en güzeli en doğrusudur.
stv nin de çok çok eksik yönleri var. Örneğin coca cola nın reklamını vererek resmen yahudilerin günahlarına ortak olması ve daha bir çok şey....var ama neyse diyelim.! Allah hidayet etsin.

haklısın Stv şu anda hiç bir ehli müslim kanalına yakışmayan reklamlar veriyor :(

Mndrs78

Asistan
Sadece Stv ve Cnn turk izlerim £u siralar da Ntv..bi de ara sira star

meftun

Paylaşımcı
Son bi kaç aydır pek tv. izlemiyorum. izlediğim zamanlarda mehtap tv. hilal tv. stv. cnn gibi kanallara bakıyorum. Önceden çok izlerdim. Şimdi o günlerde tv. karşısında geçirdiğim zamanlara üzülüyorum.

Aslında zarar tv. de değil yapılan programlarda neyseki son zamanlarda daha iyi kanallar yayına başladı ve yararlı programlar yapılmaya başlandı. Seçmek bizim elimizde.

Enes

İhvan Forum Üye
bu aralar TRT1 güzel gidiyo...