Türkiye'nin ilk ÇIPLAKLAR KAMPI açıldı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Azimli

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Katılım
6 Nis 2008
Mesajlar
2,408
Puanları
0
Bikini ve mayo yetmedi Türkiye'nin ilk çıplaklar kampı açıldı!CANIM TÜRKİYEM BUNU DA GÖRDÜ
TV dizilerinde aile içi cinsel ilişkilerin özendirildiği, Kimliklerden bile din hanesinin kaldırılmak üzere olduğu ülkemizde her geçen gün yeni batılı özellikle boy gösteriyor. Ahlaki çöküntünün had safhaya ulaştığı OSMANLI TORUNLARININ son icraatı çıplaklar oteli!

Muğla'nın Datça ilçesi Emecik mevkiinde hizmet veren 175 yatak kapasiteli bir otel, Performans Turizm tarafından kiralanarak Çıplaklar Oteli olarak hizmet(!) vermeye başladı. İLK MÜŞTERİSİ GELMİŞ!
Performans Turizm Limited Şirketi isimli şirket tarafından 10 ülkedeki anlaşmalı turizm acenteleri aracılığıyla pazarlaması yapılan Adaburnu Gölmar Oteli'nin ilk nudistleri Hollandalı bir çift oldu. 1 Mayıs'tan itibaren kapılarını dünya çıplaklarına açan otele 3 aile daha geleceği duyuruluyor!

TÜRK GENÇLERİ ÇIPLAK GÖRME MERAKLISI!
Dört tarafı cinsel tehditlerle sarılan Türkiye gençliğinin bu otele merakı da içler acısı… 17-30 yaş arası gençlerin araştırmaya başladığı çıplaklar kampının neye hizmet edeceği oldukça açık…
Otelin yurt dışındaki pazarlamasını üstelenen Performans Turizm Limited Şirketi Pazarlama Yetkilisi, vesile oldukları çirlinliklerden geri adım atmak yerine Türklerden otele gelmelerini fakat yoğun ilgilerinin müşterilerini korkutacağını söylüyor!!! Ahmet Koşar isimli pazarlamacı, Türkiye'de bir ilk olduğu için çıplaklar oteli konseptinin büyük ilgi gördüğünü fakat yoğun ilginin turistleri rahatsız etmesinden çekindiklerini söyledi.

GELİP BURADA SOYUNACAKLAR!
Dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok talep geldiğini belirten Koşar, "Almanya, İngiltere, Hollanda, Fransa, İtalya, Norveç, İsviçre, İsrail, Rusya ve ABD'deki turizm acenteleri ve tur operatörleri ile anlaşma yaptık" dedi.

ŞOK EDEN ARABİSTAN İDDİASI

Dünya nudist turistleri arasında Türkiye'de böyle bir otelin hizmete girmesinin mutlulukla karşılandığını anlatan Koşar, şöyle konuştu: "Bazı internet sitelerinde, nudist otelin açılması Türkiye'de küçük bir devrim şeklinde nitelendiriliyor. Bu arada ilk kez bir Müslüman ülkesi olan Suudi Arabistan'dan rezervasyon talebi almak bizleri şaşırttı. Kendilerinin rezervasyon talebini üzülerek geri çevirmek durumunda kaldığımızı bildirdik. Çünkü, otelin kapasitesi artık gelen talepleri karşılayamıyor."
HEM ÇIPLAK HEM AFİŞE OLMAK İSTEMİYOR!
İlk müşterilerinin bir Hollandalı çift olduğunu anlatan Koşar, sözlerini şöyle tamamladı: "Bu ay çok yoğun olmamakla birlikte bir hayli müşteri giriş yapacak. Ancak, bu gelen müşterilerimiz, kendi özel yaşamlarını çok fazla afişe etmek istemedikleri için basına röportaj vermiyorlar."

PARA İÇİN BU KADARI FAZLA DEĞİL Mİ?
Türkiye iğrenç olarak nitelenebilecek bir çok iş, işletme ve icraat gördü.
Fakat para için, dünya nüfusu içerisinde nokta kadar bile yer edinemeyecek kadar insandan para kazanmak uğruna bu ahlaksızlıklara kanal açmak, gençlerimizi geleceğimiz tehlikeye atmak değecek mi?
Muassır medeniyetler seviyesine çıkma naraları atanlar bugün çıplaklar oteli adı altındaki bu yıkıma alkış tutuyor. Şaşırtıcı değil mi? Para için bu kadarı fazla değil mi?
Biz ölmek üzere olan düşmanına matarasındaki suyunun tamamını verebilen bir millet iken bugün Dünya barışı için yürüyerek ülkeleri dolaşan masum bir kadına tacavüz edip öldüren bir toplum haline geldik. Burada duralım Bundan sonrası intiharın okkalısı olacaktır…


Selamhaber.com

şakası bile hoş değil ama
bu haberin şaka haber olmasını temenni ederim
 

AynAlı

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
16 May 2007
Mesajlar
8,728
Puanları
0
bu konu açılmıştı :D kaçırdınız kavgayı ..
 
K

Kaçak

Misafir
Konu bir yerde daha açıldı oraya yazacaktım ...
Anlaşılırım anlaşılmam diye yazmaktan vazgecmiştim ..
Türkiyede bir otel açılacak ...
İçine 50-100 turist , 50 -100 de Türk aile yerleşecek ...
Anadan dogma tatil yapacaklar ve ben kıyameti kopartacagım ...
Söylermisiniz bu otelin toplumda yaptıgı ahlaki erezyon ne mertebede olacak ?
Kendi şehrimde bile bu otelden daha fazla ahlaki erozyona sahip mekan varken ...
Bir pop-star dedigimiz insanların toplumda sebep oldugu erezyon var iken ..
50-100 Türk ailesi tatilini gitsin başka yerde yapsın diye kıyameti kopartmam ...
Madem bazı şeyleri bayraklaştırıp toplumu ikaz edeceksem...
Populer kültüre savaş açarım hiç olmazsa saf anadolu gençini korurum ..
Önceliklerimizi iyi belirleyelim derim ..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst