Türkiye Rus ucagini düsürdü..

kilicarslan

Kıdemli Üye
onu, rusyanın, iran ile işbirliği yapmasına engel olmadığın gün kaybettin zaten...

Dogrusun da... Rusya ve Iran senelerdir kol kola zaten. Bundan dolayi Rusya suriyede degil mi zaten. Rusya-Iran- Suriye ve Cin bunlar hepsi müttefik devletler, hemde senelerdir.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Dogrusun da... Rusya ve Iran senelerdir kol kola zaten. Bundan dolayi Rusya suriyede degil mi zaten. Rusya-Iran- Suriye ve Cin bunlar hepsi müttefik devletler, hemde senelerdir.

ben ne diyorum biliyormusun.... D8..... 13 yıldır kimlerin kuyruğu olundu, sanırım özetler....senlerce ERbakan HOca gibi birinin yanında duracaksın ve abd yi dost edinmeyeceğini anlamayacaksın.... ama yok , adb olunmadan iktidar olunmaz dı değilmi....

davutoğlu hocayı şimdilik ayırıyorum, , ne yapar bekleyip göreceğiz....

lafons7275

Kıdemli Üye
senlerce ERbakan HOca gibi birinin yanında duracaksın ve abd yi dost edinmeyeceğini anlamayacaksın.... ama yok , adb olunmadan iktidar olunmaz dı değilmi....

davutoğlu hocayı şimdilik ayırıyorum, , ne yapar bekleyip göreceğiz....

cevabını kendin vermişsin kardeşim.

abdullah birisi

Kıdemli Üye

KAFKAS

Kıdemli Üye
D-8 zamanının siyasetidir..Erbakan dahi bu güne kadar başta olsa.Aldığı oy %60 larda olsa.Fevkaladenin fevkinden sallayalım biraz:)D-8 in işlevi olamazdı.Bu Erbakan ya da bizden kaynaklanan bir durumdan ziyade diğer d 7 nin içinde bulunduğu durum kaynaklı.

KAFKAS

Kıdemli Üye
İsrail oynar,İran oynar.Ama Türkiye oynayamaz.Küçük Emrah ı seyretmenin zararları:glm

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Rusya sürekli olarak GERGİNLEŞTİRİCİ açıklamalar yapıyor bu olayla ilgili olarak.

Bence Rus ayıları günlerdir Türkmenleri bombalama rezilliklerinin üzerini örtmek için bu olayı kullanıyorlar.

Hatta bu sınır ihlali ve düşürülme olayının bilinçli, isteyerek, kasıtlı, planlı bir tuzak olduğunu düşünüyorum.

bu rus ayılarından her türlü melanet beklenir.

Aman ha, Türkiye çok dikkatli olmalı.

SINIRIMIZI GEÇENE TOKATI BASALIM ama sınır dışına gitmeye, suriyeye girmeye vs. hiç gerek yok, bu emperyalist alçakkkların tuzağına düşüp bataklığa girmenin bir anlamı yok.

garip70

Ordinaryus
AIR_F-16s_Turkish_Armed_lg.jpg

Veee Türkiye sahaya iner... Meydanı boş zanneden Rusları uyarır:

Höööööööössssttt...

DESIFRE

Yasaklı
kayigi mi kalmis bunun ..

adam ikide bir ucakla sinir ihlali ediyor. Sen ya pisirik pisirik bakacan, yada adam gibi indirecen. Herif laftan anlamiyorki.
Ben istedigimi yaparim, sen bakarsin havasindaydi. SImdi birazda o baksin .

elbett de Pisirik gibi bakmayacaksin demekki simdiye kadar pisirikliginici kabul ediyorsun lakin Tuzaklarina da Düsmeyeceksin !

Hakli bir harekat lakin tuzak olabilir !

bekleyip görecegiz Tecrübe Erdogan Yan Sizecektir insallah bunda dik durur tuzaga cektirmez kendisini !

Malesef Marmara Gemi olayi ortada !

Dua Nur

Kıdemli Üye
Allah yardımcımızdır, KORKMAK YOK YOLA DEVAM.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Cemil Barlas @secondvirus 1 sa.1 saat önce

türkiye 75 "cent"e muhtaçken bile sınırlarını ihlal ettirmedi.. putin vız gelir tırıs gider..

rusya/putin afra tafra ile sinirlendiğinde gözü bir şey görmez deli imajı çizdi.

. ama bu işler sinirle şekille yürümüyor. karizması gitti