Türkçe Olimpiyadı Gecesi Bülent Arınç-1

DESIFRE

Yasaklı
[video=youtube_share;fDdxVRdEf0g]http://youtu.be/fDdxVRdEf0g[/video] Türkçe Olimpiyadı Gecesi Bülent Arınç-1: http://youtu.be/fDdxVRdEf0g. :)

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk

salimabi

Kısıtlı Erişim
vay beeeeeeeeeeeeee kIzdım şimdi B.Arınc a ben SP li olacam artık heee, sağolasın gözümü açtın @DESIFRE
:p:laugh::swoon::glm:glm:glm:O:O:O:O

DESIFRE

Yasaklı
Bunun için akıllı olman gerekir bu uğraş sana yönelik değildi

bi husben

Kıdemli Üye
Bunun için akıllı olman gerekir bu uğraş sana yönelik değildi

sana bişey soracsm %0.75 oran sana neyı ifade ediyor hiç kedi kendine sordunmu acaba neden bu hale düştük diye bşizmi çok akılluıyız yoksa akıllılar coktan gereken yerdeler diye şunu artık anlayın numan kurtulmuış gibi yapın 2002 de saadet fazılet refah ak parti çatısı altında birleşmiştir. kalanlar artık lutfen şu gerçeği görsün yahu hiç mi gocunmuyorsunuz chp ile aynı safta olmaktan

DESIFRE

Yasaklı
sana bişey soracsm %0.75 oran sana neyı ifade ediyor hiç kedi kendine sordunmu acaba neden bu hale düştük diye bşizmi çok akılluıyız yoksa akıllılar coktan gereken yerdeler diye şunu artık anlayın numan kurtulmuış gibi yapın 2002 de saadet fazılet refah ak parti çatısı altında birleşmiştir. kalanlar artık lutfen şu gerçeği görsün yahu hiç mi gocunmuyorsunuz chp ile aynı safta olmaktan
:) Benim icin birsey ifade etmiyor sen bu soruyu bu oy Oranı olan BBP sorman gerekir hem ne bu oy orana sahip BBP nede Saadet Partisi idi tuzağa düşürülen :)

DESIFRE

Yasaklı
Koyun gibi uyutuldunuz 12 yıl. :)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bu videoyu ekleyen saadetci olmasa akpli yandaşlar ne yazacak çok merak ediyorum:)

AKPnin İKİYÜZLÜĞÜNÜ gösteren bir video konuluyor adamlar koşa koşa saadet diyor :)

Çok zavallısınız.