Tüm Sosyal Ağlarınız Birleştirin [ web tavsiye ]

YagmuR

Üye
Web sitesi
www.gencislam.com
Tüm Sosyal Ağlarınız Birleşsin

Sanal dünyanın nimetlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar ne yazık ki tüm popüler sosyal ağ sitelerine üye olmak zorunda. Aksi takdirde, internetin nimetlerinden istedikleri gibi faydalanamayabilirler.

font81295723410.jpg

nutshellmail.com

Bu kadar çok siteye üye olmak ise başka sorunların doğmasına neden oluyor. Memur gibi onlarca siteyi aynı anda yönetmeniz ve kontrol etmeniz lazım.

Bu site tüm hepsalarınızı birleştirip isterseniz size mail olarak yollanmasını sağlıyor.

shiftdelete.net

|SEÇKiN|

Profesör
bu sosyal ağ siteleri falan filan...
biraz iddialı bir tabir gibi gelebilir size; lakin,
bana bu biraz, yeni neslin mabedi gibi geliyor!
ezan-ı muhammediye kulak tıkayan bu nesil, onca saatlerini bu mabed(!)lerinde hoyratça harcayabiliyor...
sevmedim bu yüzden, kaptırmadım kendimi bu efsunlu mabet(!)lerin büyüsüne...
Rabbine vuslatı arzu eden cümle mü'min kardeşlerime de bu yolu tavsiye ederim, uzak durmalarını...
bilirsiniz, Rabbimiz kitabında -çok affedersiniz- "zina etmeyin" diye buyurmaz! "zinaya yaklaşmayın" diye buyurur...
zira yaklaşılınca geri dönüşü belki imkansız bişeydir de onun için.
bu tür ağlarda böyle... adeta şeytanın imanımıza, ihlasımıza attığı bir ağdır ki takılsın insanlar ve Rabbine giden yolları kapanıversin diye...
bir bulaştınız mı, tamamdır anlaşılan... geri dönüşü zor... ta ki, şeytanı aleyhillane ona insanı Rabbinden daha fazla uzaklaştırıcı yeni bir oyuncak bulana kadar!

YagmuR

Üye
Web sitesi
www.gencislam.com
Haklısınız Seyyah hocam dediklerinize kesinlikle bende katılıyorum fakat şöyle bir durumda var bir insan bir şey yapacaksa bu sosyal ağlar olsada olmasa yapar, kişinin kişiliğiyle alakalı bir durum genel itibari ile...

|SEÇKiN|

Profesör
öyle belki ablacım ya, şu da var ki, çocuğun elinden oyuncaklarını alırsanız zamanını belki daha doğru işlere teksif edebilir.