Tuğamiral Ertürk: 28 Şubat korkunç bir hataydı! | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Tuğamiral Ertürk: 28 Şubat korkunç bir hataydı!

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
25 Eyl 2010
Mesajlar
5,631
Puanları
83
Tuğamiral Ertürk: 28 Şubat korkunç bir hataydı!Görevinden istifa eden Tuğamiral Türker Ertürk’ten beklenmedik bir açıklama geldi. Deniz Harp Okulu Komutanlığı görevinden istifa eden Tuğamiral Türker Ertürk: 28 Şubat korkunç bir hataydı!

Deniz Harp Okulu Komutanlığı görevinden istifa eden Tuğamiral Türker Ertürk,’’28 Şubat korkunç bir hataydı’’ dedi. Ertürk, 28 Şubat döneminin Başbakanı Necmettin Erbakan için ise, “Fikirlerini paylaşmasanız da, kendisi antiemperyalisttir, asla işbirlikçi değildir’’ dedi.

‘TSK’ya karşı savaş hala sürüyor’

Komutanı olduğu Deniz Harp Okulu’na yapılan saldırılar sırasında kendisine sahip çıkılmadığı gerekçesiyle istifa eden ve son YAŞ toplantısında da Tümamiral rütbesine terfi ettirilmeyen Ertürk, Trabzon’da Haber61 adlı siteye yazdığı köşe yazısında Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı uzun süredir ve yoğunluğu artarak devam eden bir savaşın halen sürdüğünü savundu.
Ertürk, “TSK’nin antiemperyalist yapısının, ABD’ye karşı olumsuz duygunun, Türk devrimlerine bağlılığın, kırmızı çizgi hassasiyetinin ve Türk ulusuyla arasındaki organik bağının” bozulmak istendiğini kaydetti.

’28 Şubat korkunç bir hata!’

“Biz asla Türk Silahlı Kuvvetleri hata yapmamıştır demiyoruz. Soğuk savaş sırasında olduğu gibi, sonrasında da bir sürü hata yapılmıştır” diyen Ertürk, 28 Şubat post modern darbesini de ‘’Korkunç bir hata’’ olarak niteledi ve şunları yazdı:
“Özellikle 28 Şubat korkunç bir hatadır. Sayın Necmettin Erbakan’ın fikirlerini paylaşmayabilirsiniz fakat kendisi antiemperyalisttir, işbirlikçi asla değildir. Darbe ne eskiden sorunlarımızın çözümü olmuştur nede bundan sonra olabilir. Diyelim ki, işbaşında bulunan yönetim, iktidarda bulunduğu her dakika ülkemize zarar vermektedir. Değerlendirmeniz böyle bile olsa, çözüm yine demokrasi olup asla darbe olamaz. Gelecek nesillerimiz, çocuklarımız ve gelecekte de antidemokratik girişimlere bağışıklık kazanmak için sabretmesini bilmek, tüm kurum ve kuralları ile demokrasiye inanmak ve birbirimize karşı hoş görülü olmak zorundayız.

İşte o yazı;
Niçin TSK’ya saldırılar var? (21 Aralık 2010 Salı)

NİÇİN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE KARŞI HAYASIZCA SALDIRILAR VAR?

En son ‘’ Emperyalizmin Ali Cengiz Oyunu’’ başlıklı yazımızda Büyük Orta Doğu Projesini anlatmaya çalışmıştık. Tekrar çok kısa olarak gözden geçirirsek;
*Bölgenin doğal ve enerji kaynaklarına el koymaktır.

*Bölge insanının kendisine daha fazla özgürlük ve demokrasi sunulacağı aldatması ile emeğini sömürmektir.

*Ilımlı İslam projesi ile bölgenin Müslüman Ülkelerini emperyalist merkezlerden yönlendirmektir.

*En iyi ihraç ürününüz askeriniz diyerek gençlerimizi kendi çıkarları için ölüme göndermektir.

*Bölge ülkelerini etnik olarak bölüp dinsel olarak bütünleştiriyormuş gibi gözükürken, onları emperyalizme direnemeyecek şekilde birbirine düşürüp, kırdırıp küçültmektir.
Emperyalizmin bu projesinin bölgemizde gerçekleştirilmesine;
Dünyanın ilk ulusal kurtuluş savaşını vererek, Atatürk ve öncü unsurlar tarafından, Osmanlı tarihinin özellikle son 200 yılda yaşadığı acı ve ibret dolu tarihi deneyimlerinin bir sonucu olarak yapılan Türk devrimleri ile kurulan, Türkiye Cumhuriyeti;

*Aklı ve Bilimi esas, üniter ve ulus devlet yapısı,
*Çevre ülkelerle ilişkilerde ulusal çıkarlara odaklaşmış yaklaşımları,
*Kıbrıs’ta azınlık haklarının ötesinde isteklerde bulunması,
*Ancak uygar ve çağdaş ulusların hakkı olan laiklik tutumu,
*Lozan dengesi inadı,
*Avrupa birliği ile bütünleşmede ’’ hakkı olmayan’’ eşit statü ısrarı,
Nedenleri ile baş ağrısıdır ve engeldir. İşte bu yüzden Türkiye Cumhuriyeti; anayasası, kurumları ve kurucu felsefesi ile dönüştürülmeli ve yapının yılmaz savunucusu çevreler ve kurumlar başta Türk Silahlı Kuvvetler olmak üzere yok edilmelidir.

Gelelim yazımızın konusu Türk Silahlı Kuvvetlerine(TSK);
TSK’ ya karşı epey önceden başlayan zaman içinde inişli çıkışlı olarak şiddeti, boyutu ve yöneldiği ara hedefler açısından yoğunluğu değişmekle birlikte daima artarak devam eden, başlangıçta TSK içinde bile yeterince algılanamayan bir savaş halen sürmektedir.

Bu savaşın hedefi nedir?

TSK’nin halkın gönlünde kurduğu inanırlığı, güvenirliliği ve itibarı yok etmek ya da kabul edilebilir bir eşiğe çekmektir.
Bu hedefe ulaşınca, bu neye hizmet edecektir?

TSK Atatürk ile birlikte Türkiye Cumhuriyetinin kurucu unsuru, kurtuluş savaşının ve sonrasındaki devrimlerin arkasındaki güçtür. Bu nedenle kuruluş felsefesine sımsıkı bağlı olup, çeşitli yöntemler uygulanmasına ve bazı mevziler elde edilmesine rağmen;
* Antiemperyalist yapısı,
*Soğuk savaş döneminde darbeler yolu ile kullanılmış olmanın getirdiği ABD’ye karşı olumsuz duygu,
*Türk Devrimlerine bağlılığı,
*Kuruluş felsefesinin ve Lozan dengesinin gereği olan kırmızıçizgiler konusundaki hassasiyeti,
*Aristokrat geleneğinden gelmeyen liyakati esas alan subay yapısı,
*Türk halkının kalbinde ve gönlündeki en itibarlı ve güvenilir kurum olması,
*Zorunlu askerlik sistemi ile sahip olduğu Türk Ulusuyla arasındaki organik bağı, devam etmektedir.
Bu yapılar bozulmalıdır.

Şimdi tekrar özetleyelim. Emperyalizmin ülkemizi de içine alan bölgemiz için uygulamaya çalıştığı projenin her safhası için Türkiye Cumhuriyeti engeldir, bu yüzden dönüştürülmelidir.
Peki, size soruyorum, bir devletin koruyucu unsurları nelerdir? Anayasası, kurumları ve Silahlı Kuvvetleri sayılmaz mı?
Demek ki bu kurumları dönüştüremezsen ya da ahlaksızlık, fuhuşçuluk, hırsızlık, darbecilik karalamaları ve iftiraları ile yıpratamaz ve Yüce Türk Ulusunun gönlünde itibarsızlaştıramaz ve bunun sonucu kırmızıçizgiler konusundaki sahibi yetini etkinsizleştiremezsen, hedefine ulaşamazsın.

Ne diyorsunuz, epeyce mesafe aldılar değil mi? Daha neler göreceksiniz neler!

Biz asla Türk Silahlı Kuvvetleri hata yapmamıştır demiyoruz. Soğuk savaş sırasında olduğu gibi, sonrasında da bir sürü hata yapılmıştır. Özellikle 28 Şubat korkunç bir hatadır. Sayın Necmettin Erbakan’ın fikirlerini paylaşmayabilirsiniz fakat kendisi antiemperyalisttir, işbirlikçi asla değildir. Darbe ne eskiden sorunlarımızın çözümü olmuştur nede bundan sonra olabilir.

Diyelim ki, işbaşında bulunan yönetim, iktidarda bulunduğu her dakika ülkemize zarar vermektedir. Değerlendirmeniz böyle bile olsa, çözüm yine demokrasi olup asla darbe olamaz. Gelecek nesillerimiz, çocuklarımız ve gelecekte de antidemokratik girişimlere bağışıklık kazanmak için sabretmesini bilmek, tüm kurum ve kuralları ile demokrasiye inanmak ve birbirimize karşı hoş görülü olmak zorundayız.

Son söz olarak şunu söylemek istiyorum. Emperyalizm tarafından sürdürülen bu projeye çeşitli nedenlerle destek veren veya vermek zorunda kalan kardeşlerimiz bilmelidir ki, açıkça kullanılmaktadırlar.

Hem de kime karşı? Kardeşlerine karşı.
Doğrudur en acımasız mücadele ihaneti de içinde barındıran, kardeşler arasındaki kavgadır.

Fakat bilinmelidir ki kazanan biz olmayacağız. Yine emperyalizm kazanacak ve biz kaybedeceğiz
Hepimiz aynı gemide yaşıyoruz.

Gelecek yazımda niye bu saldırılarda Türk Deniz Kuvvetleri bir numaralı hedef olmuştur, size anlatmaya çalışacağım.

Biliyorsunuz bu hafta Kıbrıs’ta yaşanan acı olayı anacağız. 24 Aralık 1963 tarihinde Kıbrıs Rumları kanlı Noel’e imza attılar ve bu kapsamda Kıbrıs Türk alayında görev yapmakta olan Binbaşı Nihat İlhan’ın eşi ve üç çocuğunu katlettiler. Onlara rahmet diliyorum. Kıbrıs Türkü’nün bir daha bu acıları yaşamaması dileklerimle,
Saygılar sunarım.

milligoruscuihvan.com
 

reis

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
15 Eki 2006
Mesajlar
10,901
Puanları
0
Öğleden öncesi için 'günaydın', öğleden sonrası için 'tünaydın'ı öğreten örgetmenlerimizi, bu durumlar için ne söylenmesi gerektiğini öğretmedikleri için kınım kınım kınıyorum...
 

korakademik

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Katılım
17 Ağu 2009
Mesajlar
2,236
Puanları
0
başın sağolsun denir.
 

oguz

Yeni
İhvan Üyesi
Katılım
29 Eki 2006
Mesajlar
1,560
Puanları
0
Ertürk, “TSK’nin antiemperyalist yapısının, ABD’ye karşı olumsuz duygunun, Türk devrimlerine bağlılığın, kırmızı çizgi hassasiyetinin ve Türk ulusuyla arasındaki organik bağının” bozulmak istendiğini kaydetti.
söylenen sözden çok izlenen siyasete bakıyorum
antiemperyalist olmak yanıbaşında ceyran eden olaylara kayıtsız kalmayı gerektirmez ,helede o emperyalist ülkelerin peşinden afganistanlara kadar gitmeyi gerektirmez
yıllardır tsk yı ABD nin çöplüğüne çevirmeyi hiç gerektirmez ,milletin canından bağzından kısarak amerikanın israilin pahalı işe yaramaz savaş oyuncaklarını almayıda gerektirmez
TSK herşeyden önce milli manevi değerlere bağlı ve saygılı olmak zorundadır,sözde anti emperyalist olacaksın ,bu millet amerikan destekli darbeler yaşayacak
sonra senin emekli subayların içi boşaltılan bankalarda görev alacak sorumlu olmayacak ,ülkeyi sevmek bumudur
koskoca tsk yı kızlarımızın başındaki örtü ile uğraştığını görmek milletimizi gerçekten yaralamaktadır
antiemperyalist olmak için kendi savaş sanayimizi kendimiz kurmalı, israil ve amerikanın dümeninde asla gitmemeliyiz
devrimleri bahane ederek milletin manevi değerlerine saldırmak millet ile arasını açmaktır....
 

korakademik

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Katılım
17 Ağu 2009
Mesajlar
2,236
Puanları
0
görevdeyken bile etkisiz eleman olan birinin
laflarını niye taşırsınız ki
partinize oy bile vermeyecek biri
bir çöpçü bunu söylese bari oy vererek bir işe yarıyor derdik
 

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com
görevdeyken bile etkisiz eleman olan birinin
laflarını niye taşırsınız ki
partinize oy bile vermeyecek biri
bir çöpçü bunu söylese bari oy vererek bir işe yarıyor derdik
"Deniz Harp Okulu Komutanlığı" etkisiz bir yer midir?

Partiye oy verip vermemesinin ne önemi var? 28 şubat zorbalığının hata olduğunu söylüyor, başka şeyler söylüyor.

Partiye sen de oy vermeyceksin ama habire konuşuyorsun parti hakkında.

bırak bunlar da konuşsun.
 

korakademik

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Katılım
17 Ağu 2009
Mesajlar
2,236
Puanları
0
etkisi neymiş
amerikan düşmanlığında birleşiyorsunuz sadece

ayrıca ben 94 ve 96 da partinize maalesef oy verdim
94 de pişman olmasam bile
96 da kan kusturdunuz.

üst komutanı tarafında atılabilecek bir eleman sadece
emrinde kaç kişi var
ve bu kaç kişiye lafı geçiyordu

siz şubat soğunda donup kalmısınız
acıları hatırlatıp durmayın
yarın seçim var ne yapıcaksın onu anlat
 

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com
okudum ve güldüm. başka bir şey demiycem.

Adam "deniz harp okulu komutanı" ama sana göre emrindeki kişi sayısı korakademikden daha az:)
 

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
6 Kas 2009
Mesajlar
5,889
Puanları
0
"Deniz Harp Okulu Komutanlığı" etkisiz bir yer midir?

Partiye oy verip vermemesinin ne önemi var? 28 şubat zorbalığının hata olduğunu söylüyor, başka şeyler söylüyor.

Partiye sen de oy vermeyceksin ama habire konuşuyorsun parti hakkında.

bırak bunlar da konuşsun.

Yagmurdan kacanlar toluya yakalaninca

pisman olurlar.

Erbakani gönderdiler güclü Erdogan geldi.

Pisman olmasinda ne yapsinlar?

Gideni gelen aratirmis.
 

korakademik

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Katılım
17 Ağu 2009
Mesajlar
2,236
Puanları
0
subayın açıklamalarını iyi okuyun
arkadaşlar içindeki hakaretten bile haberdar değiller.
adam kendisine zırh arıyor
bakın bakalım arananlar listesinde mi
niye 15 yıl beklemiş
sazanlar araştırsın bakalım
 

korakademik

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Katılım
17 Ağu 2009
Mesajlar
2,236
Puanları
0
OKULDA FUHUŞ YAPTIRDIĞIMIZI İDDİA ETTİLER

Bana, personelime ve öğrencilerime akla, hayale gelmedik yöntem ve karalamalarla saldırdılar. Bu saldırıların malum basının gazete ve televizyonlarına taşıdılar.

Öğrencilerimin bir bölümünü mesnetsiz olarak ahlaksızlıkla suçladılar, kanıtları var mıydı, kocaman hayır! Neye dayanıyorlardı, ******** ve onursuz insanların başvuru yöntemine…

1876-1908 dönemi tecrübelerimiz hala taze iken buna ne yazık ki inanan ve işlem yapılmasını isteyen büyüklerimiz de çıktı. Ayrıca taarruzlarını mektuplarla elektronik postalarla server’ları ABD’de bulunan internet siteleri ile de geliştirdiler.

Bu ahlaksız kesim beni ve kurumumu ne ile suçları biliyor musunuz bu okulda ibadeti yasakladığımızı ve fuhuş yaptırdığımızı!

Peki ben kimim; 3 nesildir denizci ve asker bir ailenin çocuğu baba deniz subayı. Yanlış duymadınız dedesi ise bahriye eri olarak İstiklal madalyası sahibi. Trabzonlu Ruşen oğlu Şevki Ertürk’ün torunu. Bunun anlamı nedir biliyor musunuz? Bu ülkenin kuruluş harcında benim genetik olarak katkım var. Armut dibine düşer. Çok istisnalar dışında hainlik gibi kahramanlıkta kalıtımsaldır.
 

korakademik

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Katılım
17 Ağu 2009
Mesajlar
2,236
Puanları
0
nceki gün istifa eden Deniz Harp Okulu Komutanı Tuğamiral Türker Ertürk'ün de fuhuş çetesinin şantajına uğradığı öne sürülüyor. Asker ve bürokrat avcısı fuhuş çetesinin, amirallere kadar uzandığı ortaya çıktı. İstifa eden Tuğamiral Türker Ertürk'ün de çetenin şantajına uğradığı öne sürülüyor. Çetenin 'don' koleksiyonunda, bir amiralin iç çamaşırının da olduğu iddialar arasında. Soruşturmayı http://www.haberform.com/arama/ergenekon-540.htmlhttp://www.haberform.com/arama/ergenekon-540.htmlhttp://www.haberform.com/arama/ergenekon-540.htmlErgenekon savcısı Seçen yürütüyor...
İstanbul polisinin çökerttiği 'Sauna' benzeri fuhuş çetesinde şok detaylara ulaşıldı. Çetenin, fuhuş andıcı ve şantaj dosyalarının, amirallere kadar uzandığı iddia edildi. Ele geçirilen bir CD'de ise önceki gün 'terfi edememesine' kızıp istifasını sunan Tuğamiral Türker Ertürk'ün de görüntülerinin olduğu öne sürülüyor. Çetenin sakladığı iç çamaşırlarından birinde de Tümamiral H.M.Ş.'nin adı yazılı...
ARAŞTIRDIKÇA DERİNLEŞTİ
İstanbul polisi geçen hafta Mustafa D. liderliğindeki çeteyi çökertmiş, zanlıların Rus kadınlarla ilişkiye giren asker ve bürokratları kayda aldığı tespit edilmişti. Albay İ.S.'nin bilgisayarında bulunan bir dosya ise çetenin fuhuş andıcını gözler önüne sermişti. Dökümanda, önceki yıllarda terfi edecek subaylarla, onlara gönderilecek kadınların listesi vardı. Bilgisayardaki klasöre, bazı subaylara ait ilişki görüntüleri de eklenmiş, kayıtlarla şantaj yapıldığı tespit edilmişti.
KIZ SERVİSİ Mİ YAPILDI?
Soruşturma derinleştikçe çarpıcı detaylara da ulaşıldı. İddialara göre, http://www.haberform.com/arama/kocaeli-160.htmlhttp://www.haberform.com/arama/kocaeli-160.htmlhttp://www.haberform.com/arama/kocaeli-160.htmlKocaeli'de faal olan şebeke, Tuzla'daki Deniz Harp Okulu'nda eğitim alan bazı askeri öğrencileri de ağına düşürdü. Kimi erkek ve kız öğrencilerin çete adına faaliyet yürüttüğü öne sürülüyor. Önceki akşam terfi ettirilmemesini gerekçe gösterip istifasını veren Deniz Harp Okulu Komutanı Tuğamiral Türker Ertürk'ün adının da soruşturmada geçtiği öne sürüldü. Ertürk'ün, çete için çalışan bazı kız öğrencilerle birlikte olduğu ve bu görüntülerin kayda alındığı ileri sürüldü.
ÇUVALDAN AMİRAL ÇIKTI
Operasyon kapsamında, bir askeri okul öğrencisinin evinde, çuval içine ayrı ayrı paketlenmiş kadın ve erkek iç çamaşırları bulunmuştu. Çetenin, hayat kadınlarına, ilişkiye girdikleri kişilerin çamaşırını aldırdığı ve saklayıp şantaj yaptığı tespit edildi. Çetenin çamaşır arşivinden ise ilginç bir isim çıktı. Erkek çamaşırlarının birinin üzerinde Tümamiral H.M.Ş. yazdığı öne sürülüyor.
BALYOZ VE SUGA'DA İFADE VERDİ

Emeklİ Oramiral Özden Örnek'in Donanma Komutanı olduğu 2003'te hazırlandığı belirtilen SUGA Harekat Planı'nda ismi 3. sırada yer alan Ertürk, Balyoz soruşturmasında da ifade vermişti. Ertürk'e, emekli Orgeneral Çetin Doğan, emekli Tuğgeneral Süha Tanyeri ve Tümamiral Cem Gürdeniz ile ilişkisi de soruldu. Ertürk, ifadesinde Doğan'ı ismen tanıdığını, Gürdeniz ile ailecek tanıştıklarını söyledi. 2003'te Londra Büyükelçiliği'nde askeri ataşe olarak görev yaptığını, görevi Tanyeri'den devraldığını bu şekilde tanıştıklarını belirtti.
O DÖNEM LONDRA'DAYDIM
Balyoz ve SUGA planlarını basından duyduğunu, o dönemde Londra'da bulunduğu belirten Tuğamiral Ertürk için takipsizlik kararı çıkmıştı.
İSTİFANIN NEDENİ ŞANTAJ MI?
ÇETENİN şantaj yaptığı öne sürülen Tuğamiral Ertürk, önceki gün ani bir kararla istifasını sundu. İstifanın zamanlaması ise 'terfi bahane mi?' sorusunu da gündeme getirdi. (AKŞAM)
 

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Yagmurdan kacanlar toluya yakalaninca

pisman olurlar.

Erbakani gönderdiler güclü Erdogan geldi.

Pisman olmasinda ne yapsinlar?

Gideni gelen aratirmis.
sonuç?

Bu yazdığın korakademik'in DENİZ HARP KOMUTANI olan bir kişi için söylediği ETKİSİZ, KAÇ KİŞİ VAR EMRİNDE VS. demesini normal gösterir mi?

Pişman olmuşlar.

tüm darbeciler, tüm faşistler bin beter olsunlar.
 

korakademik

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Katılım
17 Ağu 2009
Mesajlar
2,236
Puanları
0
haberleri iyi oku
adam erbakan a sığınıyor
siyasi amaçla dava açtılar dicek savunmasında
erbakan fuhuştan hapse giricek olanları korucaksa buyursun

bak haberde ne yazıyor

ÇUVALDAN AMİRAL ÇIKTI


 

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com
:)

Ne alakası var erbakana sığınmakla?

Erbakan fuhştan hapse girecekleri niye korusun?

ve NASIL KORUSUN?

Erbakan iktidar mı? hükümet mi? başbakan mı?

yapma korakademik.

sırf muhalefet olsun diye yazma.

Bu amiral fuhuş yapmışsa Allah bin türlü belasını versin, biz zinaya, fuhuşa, gayrimeşru ilişkilere nasıl bakarız? biz müslümanız korakademik, bu konuda bari bir olalım.

O dava ayrı bu konuşması ayrı,28 ŞUBAT HATAYDI diyor, yalan mı? sen hayır doğruydu diyebilir misin?

Erbakan antiemperyalist diyor, yalan mı?

doğruya doğru yanlışa yanlış diyelim korakademik.

Bu söyledikleri doğru, ama senin aktardığın haberlerde yaptıkları yanlış, aynen 28 şubatta yaptıkları zalimliklerin, faşistliklerin, zorbalıkların yanlış olduğu gibi.

Yanlış yapan da cezasını çeksin.

İnşaallah bu sefer anlaşırız:)
 

korakademik

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Katılım
17 Ağu 2009
Mesajlar
2,236
Puanları
0
anlamak istemiyorsun değil mi
adam darbe planlamak
fuhuş
kaçakçılık
terfi edememek
daha nice suçlamalar var

yakında hapse giricek
bu şüpheli şahsa siz dayanırsanız otomatikman onunla birlikte yuvarlanırsınız

şubat soğuğunu kimse tasvip edilmiyor
o dönemde yaşananlardan umarım herkes dersini çıkarmıştır.
o dönemle ilgili dava açmamanız bizi üzmektedir.
açın davaları
hakkınızı alın
 

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Tamam dostum, ben inşaallah bu sefer anlaşırız demiştim ama görüyorum ki seninle anlaşmanın mümkünatı yok. Biz bu adamı niye dayanalım yahu, bu adam kim ki dayanalım, 28 şubatın uşaklığını yapmış hiç kimseye dayanmayız biz. Sadece bir tespitini aktardık olay budur. Yok dava açın yok bilmem ne, bunlar lüzumsuz şeyler.

Hoşçakal
 
Üst