TRT'den Bomba Dizi : MİlaT

Dua Nur

Kıdemli Üye
TRT, bu yıl yine bir istihbarat dizisi ile izleyiciyi ekrana bağlayacak. Büyük ve küçük harfleri ile dikkati çekecek olan yeni aksiyon dizisi 'MİlaT', MİT'in (Milli İstihbarat Teşkilatı) elemanlarıyla yabancı istihbaratçıların savaşını TRT 1 ekranına taşıyacak.

Miray Yapım'ın çekeceği dizinin başrollerini Ufuk Bayraktar, İlhan Şeşen, Elvin Levinler ve Demir Karahan paylaşacak. 2015'in mart ayında ekrana gelmesi planlanan dizinin senaryosunu Erem Şentürk yazacak, Hakan Kurşun da yönetmenliğini yapacak.

Yapımcı firma kadın başrol için Burcu Kara ile görüşmelere devam ediyor. Haftada 9 diziye yer veren TRT, yeni sezonda Osmanlı'nın kuruluşunun öncesini anlatan 'Diriliş: Ertuğrul' ve 'Filinta' gibi tarihi yapımlarla da farklılığını ortaya koymuştu.

Mart ayında ekrana gelecek dizinin oyuncuları arasında Ufuk Bayraktar da yer alıyor.

http://www.kanalahaber.com/haber/medya/trtden-yeni-bir-bomba-daha-211237/

menzil5453

Doçent
Trt dizi olarak bu aralar güzel ve anlamlı projelere imza atıyor bu aralar. Zaten şu 80ler 90lar gibi cıvık dizilerini hiç tasvip etmemiştim.

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Dua Nur

Kıdemli Üye
dİZİ ÇOK GÜZEL

kebîkec

İhvan Forum Üye
Ben pek beğenmedim. Filinta Mustafa daha güzel. :gl

Dua Nur

Kıdemli Üye
Mehmet YEŞİL @mehmetYesiil · 3 Nis

TRT 1'de başlayan Mİ(la)T dizisi, Diriliş ve Filinta'dan da iyi olacak gibi, ilk bölümden belli. TRT'yi kutluyoruz. #BugünMilatOlacak

Yıllarca TV'lerimizde masonların, dinsizlerin, propagandası yapıldı. Artık kendi propagandamızı yapıyoruz! TEBRİKLER TRT

Milli kanalımız TRT'deki yüzde yüz milli dizilerimiz DİRİLİŞ ERTUĞRUL, FİLİNTA ve MİLAT (MİT) dizilerini destekliyoruz.