Topuklu ayakkabı stres yapıyor

mü'HÜR

Ordinaryus
ayy lakayd bulmuşmuş..tuzlayımda kokma ..o senin problemin;)

Ne kadar saygısızca bir yorum. Profilime yorum bırakırken daha dikkatli olunuz.

Sizi ikinci uyarışım; insanların fikirlerine saygı duymuyorsanız ya bu diyardan gidiniz yada kendinize sahip çıkınız.Şimdi kendinizi zeytinyağ misali göstermek için. Sende benim yorumuma lakayt bir yorum demişsin dersiniz onuda açıklayayım zira size karşı ikinci bir yorumum olmayacak; Profilinize bıraktığım yorum gayet saygı dairesindedir. Lakayt demekte bir hakaret içermez zira lakayt kelimesinin anlamına bakarsanız görürsünüz.

Sizi tekrar uyarıyorum saygılı olunuz. Kendinizi deli olarak görebilirsiniz ama, insanları kırmaya hakkınız yok.Benden tavsiye; Bir yoruma dahi tahammülünüz yoksa ise psikologdan yardım alınız.

HENGAMe

Yeni
mühür kafana göre takıl..önce senbi saygıyı öğren sonra benden bekle
!''Mesajınızı çok lakayt buldum.''
senin benim profilime ve konuya yazdığın fazlaca saygıyıı aşmış zaten, alttan alma huyum yoktur.
size yorumum nasıl diye sormadım siz nasıl karşılık veriyorsanız tıpkısını alıyorsunuz.

mü'HÜR

Ordinaryus
Yorumunuzu lakayt buldum dedim, nasıl bir saygızılık var?

Yani yorumunuzu ilgisiz, umursamaz buldum. Hani nerede saygısızlık? Eleştiriye tahammülünüz yok sizin. Olumluda yorumlar olacak, olumsuzda önemli olan lisanın şeklidir.

Kendinizi aklamak için cümleler üretmeyiniz. Keşke kusurum olsa idide bana cevap verseydiniz bu kadar kalbim kırılmazdı.Kafana göre takıl derken bile bir lakaytlık söz konusu.

Neyse güzel kardeşim, hakkınızı helal ediniz."Haklı yada haksız" üzerimde hak kalsın istemem.

HENGAMe

Yeni
helalolsun..
sana gıcığım kalktı mühür..
şimdi sinirliyim ve hoş gözle bakmıyorum sana..sonra burda olursan konuşalım.

K

Kaçak

Guest
Ne güzel degilmi ..
Topukluda olsa , topuksuzda olsa ..
Müslüman hakka gelip dayandıgında ...
yelkenler suya iniyor ...
Hak hukuk adalet ...
Herkeşe eşit ...

mü'HÜR

Ordinaryus
Çok hoş gözle bakmıyor sunuz bana Hımm. Peki...

HENGAMe

Yeni
hıhı zan yapıyorum şuan.
ama geçecek kendimi biliyorum

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
Evet bende biliyorum geçecek bugünlerde geçecek...:p
Ah babacığım birilerinin evladı huysuzluk yapınca şöyle der hep...Anneniz yada babanız zamanında okkalı bir tokat size vursaydı böyle huysuzluk yapmazdınız der... :)
Evet bende size diyorum affınıza sığınarak...:)
Sizinde başınızda birer topuklu ayakkabının topuğu kırılsaydı böyle didişmezdiniz...:p

HENGAMe

Yeni
ben topuklu ayakkabı giyiyorum yağmurdamlası kardeşim malumunuz doktorlarda teşhisi koymuş sitres yapıyor ondan olabilir:)

mü'HÜR

Ordinaryus
Herkesten özür diledim, konunun taa nereler den nereye gelmesini bende istemezdim; isteğim dışında gelişti.Konuya bir yorumum var diğerleri ise şahsımla alakalıdır.Yitik Lale kardeşim, o dayak varya zamanında o dayağı yiyenlerin, o topuğu yiyenlerin "geneli" ya psikolojik tedavi görüyorlar, ya hapisteler, ya madde bağımlısıdırlar ya ya ya uzar gider.

Dayak cennetten çıkma değil.Cehenneme bilettir.

Yitik Lale

“Men dakka dukka”

Mühür kardeş benim söylediğim sadece ortamı yumuşatmak adına yapılmış bir espriydi ki dayağı hoş gösterme gibi bir niyetim yoktu olamazdıda...
Babamdan bu yaşıma kadar tek tokat dahi yemişliğim yoktur ve dayağı savunmuyorum...Onun için kusura bakmayın ama bir espriyi bu kadar ciddiye alıpta dayakla ilgili küçük bir ders vermeniz abesle iştigal olmuş...:)
Neyse kardeş yaptığım bir espri konuyu sekiz sayfa daha uzatmasın çünkü biliyorumki ne kadar konuşursam konuşayım anlattıklarım karşımdakinin anlayacağı kadardır...:)
Geceniz hayr olsun efendim...

mü'HÜR

Ordinaryus
Karşınızdaki kişi; sayfalar on sayfa uzanmasın diye günlerce tartışmaları kesmeye çalışan bir kişidir.

Karşınızdaki kişinin anlayış kabiliyeti kıt değildir.

Esprinizi anlamamış olabilirim dimi? espri yapan kişi kusura bakmayın demez. Neyse ben anlamamışım özür dilerimNeyse güzel kardeşim sayfamız on sayfa daha uzamasın haklısınız.Kimseye ders vermek haddim değildir! Sizinde geceniz hayr olsun.

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
Sakin olun mühür kardeşim bu kadar celallenmeyin...:)
Ortada özürlük bir durum olmadığı gibi anlayışınızın kıt olduğunuda iddia etmedim bakın yine yanlış anlamışsınız...:)
Sizi tanımadığım için hakka girmemek adına affınıza sığınarak bu espriyi yapıyorum manasında belirtmek istedim ama demekki anlaşılmamışım..:)
Saygılarımla efendim...;)

mü'HÜR

Ordinaryus
Ben gayet sakinim evet sizler gibi gülücük :) koymadığım dan sinirli gibi algılanıyorum sanırım.?

Baştan sona kadar sakinliğimi koruyorum, bundan sonra bende gülücük mü koysam acaba :)

biliyorumki ne kadar konuşursam konuşayım anlattıklarım karşımdakinin anlayacağı kadardır...:)

Bu sözünüzün üzerine kıt değilim dedim.

Ortada özürlük bir durum olmadığı

Ne alakası var konumuzla? :)

Hayırlı geceler, saygılar benden efendim :)

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
Peki efendim siz gayet sakinsiniz demekki ben yanlış anlamışım ki gülücük koymadığınız için öyle anlamadım yapılan vurgulardan öyle anladım çünkü forumdaki herkes gülücük koymuyor bu sadece kişinin şahsi tercihine kalmış bir durum...;)
Ama bu her gülücük koymayan sinirli hissini bende uyandırmıyor emin olun...;)
Şunada açıklık getirmek isterimki o cümlem kıt olduğunuz anlamına gelmez ve ben muhataplarımı her zaman kendi şahsımdan üstün tutarak muhatabıma asla öyle bir cümle kurmam...
Bakın demek istediğim şuan anladığınız şekildir ki öyle demediğim halde siz öyle anlamışsınız buda anlayışınız kıt olduğu için değil her ikimiz ayrı pencerelerden bakıyor olmamızdan kaynaklanıyor...Özür konusuna gelince o cümlemide şu cümlenize "Neyse ben anlamamışım özür dilerim"binaen kurmuştum...;)

mü'HÜR

Ordinaryus
Peki kardeşim, malumunuz sayfa on sayfa uzamasın ;)

Hayırlı geceler tekrardan.

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
Sizede hayırlı geceler efendim...:)